Má tento vzťah význam?

7_iva
30. okt 2014

Ahojte potrebujem pomôcť
S priateľom sme cca 2 roky. V práci majú novu babu. Raz po sexe mi povedal že ona je taká pekná blondínka taká hlúpučká ale nie je sprostá, viem o nej asi všetko ma 25r rada chodí von...keď sme sa rozprávali povedal mi že sa ho pýtala že či nemá brata že chce takého frajera ako je on...ale to nie je všetko prišla som ta no že sa zaregistroval na sexzoznamke. Tak som mu to vytmavila a jasne výhovorky nechodím tam, chcel som vidieť aké to tam je aký ľudia tam chodia..tak som sa tam zaregistrovala aj ja a napísala som mu čuduj sa svete mi pekne odpísal..a ešte k tomu nechce sex iniciatíva je iba s mojej strany..

17alexis
30. okt 2014

@7_iva Aj ja som mala dávno podobný prípad. Po čase som zistila, že ani v hlave to nemá v poriadku, tak som vzala nohy na plecia. Odporúčam to isté...

muchacc
30. okt 2014

Ty veríš vôbec svojmu priateľovi inak mňa by drblo keby mi toto povedal muž po sexe,tak skoro by si nezašustal .....

kikush1811
30. okt 2014

Achh, mojho prveho frajera som takto stratila. Bola som jeho prva a on si potreboval zvysovat ego asi aj inde. Hoci ja som ho zboznovala a davala som mu to patricne najavo. Nestacilo...
Mojko, dovera je nastrbena ale neodvazim sa ti dat jedniznacnu odpoved. Len ty vies aky hlboky vztah spolu mate a ci toto nie je len male zachvenie. Prajem ti predovsetkym aby si trpela co najmenej.

xevulax
30. okt 2014

Takehoto muza by som poslala kade lahsie. Utekaj kym nemate spolocne deti. Byt s muzom, ktory si ma nevazi a musi vyhladavat sexualne objekty inde, tak na to by som ja zaludok veru nemala. Radsej si pockaj na niekoho, komu na tebe zalezat bude, lebo pri tomto budes iba nestastna ver mi viem co pisem. Toez som takeho mala rozisli sme sa davala som sa rok dokopy (boli sme spolu vyde 4rokov), este mal tu drzost ked si nasiel taku mladu standu (vtedy 17 rocnu) tak mi vypisoal ci si nezasexujěe ze mlada to nevie🙂))) no konec takych zavesit za gule do prievanu.

7_iva
autor
30. okt 2014

Baby naozaj neviem čo mam robiť..bol normalny len teraz jak sme začali byvat u našich jak keby bol iny muž... ked som mu to povedala tak všetko je v mojej hlave 🙄

17alexis
30. okt 2014

@7_iva ja mám kamaráta, ktorý má 4 roky vzťah a má bokovky. Dokonca mňa sa pýtal, či chcem byť jeho tajnou kamoškou. Jeho babu poznám len z fotiek, je pekná a podľa jeho slov žiarlivá. Rozišli sa prvýkrát preto, že mu našla naše sms, ktoré boli úplne normálne, žiadne nie dvojzmyselne a podobne. Pri každej príležitosti obháňa baby a to má 32 rokov, nie je to žiadny pubertiak. A najväčšia "sranda" je, že ani sa už k svojej babe nepriznáva, keď mi občas zavolá, tak s tým, ako by sa rád so mnou stretol, že babu nemá a podobne. S drahým sa porozprávaj, ale úprimne - ja by som takého chlapa nechcela. Celý život budeš premýšľať, čo ak...aj tej kamošovej babe sa čudujem, asi hrá hluchú a slepú, alebo on sa dobre pretvaruje. Môj dáááávny ex zasa hľadal na pokeci. Nemám síce žiadny dôkaz, či ma podvádzal, ale ako som už vyššie písala, nebol celkovo pri zmysloch, tak som rýýýýýchlo ťahala preč.

mata95
30. okt 2014

@7_iva nepoznam detaily vašho vzťahu ale ak je tak ako pišeš sama si premysli a zvaž ako si samu seba važiš a či ma vyznam zostavať vtakom vzťahu....no ale podla toho čo pišeš by som ho poslala čim skôr kade lahšie...

janickacrazy
30. okt 2014

@7_iva Prečo bývate u vašich? Nemožete sa odstahovat? No nie je to práve ideálne pre muža bývat u svokry, to nerobí dobrotu. Snažíte sa o dieta, no neviem, asi by som s tým počkala. Mám pocit, že mladý je ešte trochu nevybúrený. Neviem, kolko máte rokov, ale ked už teraz ti rozpráva o nejakej blondínke, že je pekná, tak to nebude asi nič moc.

caoli
30. okt 2014

no ja najst svojho chlapa na sexzoznamke, ten by leteeel… rovno z balkona zaroven s jeho pakšametami.

eri150
30. okt 2014

@7_iva S dietatom radsej pockaj. Podla mna nie je nic moc. Ked chces zakladat rodinu, potrebujes chlapa, ktory ti da istotu a nie, ze budes v strese, ze co ti vyvedie

nuvaring
31. okt 2014

@caoli ver tomu,že je tam😀 tam sú totiž všetci😀 pohybujem sa tam 7rokov a pekne s chlapmi mávam, viem o toľkých z nich,že by stačila jedna info a polovica môjho môjho okolia je rozvedená:-P

nuvaring
31. okt 2014

@7_iva chlapi sú chlapi a furt budú hľadať inde,ani svojmu frajerovi úplne neverím,ale zatiaľ nemám absolútne žiadnu pochybnost, cítim,že má ľúbi,aj ja tak správa,ak má bokovku,tak o tom neviem a ani to nezistim,takže to vôbec neriešim....po sexe som pre neho stred vesmíru, takže keby také niečo vyvalil na mňa po sexe, asi by som to rriešila,to sa mi nezdá ok....ešte možno v inej situácii,ale po sexe????? No neviem....pozoruj,ja by som už asi nemohla ďalej....asi by som už mala blok

nez
31. okt 2014

svet je plny super chlapov...neviem sice kolko mas rokov, ale nestracaj cas s niekym , pre koho nie si kralovnou , len jednym z pesiakov na hracej ploche ;)

adrioska
31. okt 2014

@17alexis
@muchacc
@caoli dobre som sa zasmiala na vasom prispevku 😀 😀 😀

majka35
1. nov 2014

@nuvaring zvláštna úchylka 😉

klincek
1. nov 2014

@7_iva v praci sa toci okolo kolegyne /inak by o nej tolko nevedel/, chodi na sexzoznamku /keby nechodil, naco by sa tam registroval?/..pre mna by to vyznam nemalo, pretoze by som videla, ze si ma ako zenu nevazi a urcite ani neuvazuje nad tym, ze budem jeho posledna..

nuvaring
3. nov 2014

@majka35 uchyliek mám dosť,ale v tejto súvislosti nevidím žiadnu

mala_hobitka
3. nov 2014

@7_iva Máš dojem že milujúci muž má dôvod ti rozprávať o druhej žene po vašom sexe? Ja nie. Mne by taký chlap v sekunde zhnusil. A hlavne by som nadobudla dojem (oprávnený) že to v hlave nemá v poriadku.