• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Desperate Housewives - Zúfalé manželky. Sledujete?

30. augusta 2013 
Dúfam že som vás názvom nasplietla. Ale chcela som sa spýtať či sledujete tento úspešný seriál.
18. nov 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky!
ja ho sledujem a uuuplne zeriem :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasneeee,moj oblubeny serial! :sunglasses:
18. nov 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oblubeny,skoda,ze byva tak neskoro. pozeram ho na prime
18. nov 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ho tiez pozeram na prime, ale malokedy vydrzim na neho pockat. tak si ho nahravam... uz aj mm som nanho navnadila, tak pozerame spolu :grinning:
19. nov 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja ho sledujem s priateľom. My sme ho mali na DVDčkách a takí sme boli do toho zažratí, že niekedy sme ho pozerali aj celý deň v kuse...teraz čakáme kedy sa budú dať stiahnuť časti z 5 diela... :slight_smile:
19. nov 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda z piatej série :slight_smile:
19. nov 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veldinka z piatej serii?Ved uz siesta je na nete....
19. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som dala zmiast- ale pozeram a letim do temy kam som chcela ist
19. nov 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja ho milujem....len mi nesedí, kde má Suzan v siedmej sérii toho chlapca, čo mala s Mikeom? :confused:
A kedy čakala gabrielle tie dve dievčatá? VeĎ im dieťa "nosila" tá Japonka, nie? Ja som pár častí envidela... a zase mi všetko podstatné ušlo... :angry: :angry: :angry:
19. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a kedy chodi na prime? Ja to tiez zeriem. Ktora zufalka je vasa oblubena? Moja Susan ale vsetky su super.
19. nov 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ta šiesta seria je aj nadabovaná? lebo ja mám rada český dabing - s titulkami to nie je ono :slight_smile:
19. nov 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja to sledujem od prvej serie a teraz na prime si davam nahravat a rano hned pozeram :sweat_smile:
monkula predosla seria sa skoncila a nova zacala az po par rokoch akoze, gabriel zazracne otehotnela, a ten syn mikov neviem, a teraz sa to postupne odhaluje, co sa za ten cas udialo :slight_smile:
oblubenu nemam ziadnu.
ide to inak aj na pro7 uz najnovsia seria tusim, tam aj edie zomrela, ale neviem ako.
19. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A neviete niekto kedy to ide na prime?
20. nov 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!Ja to tiež pozerám na nete.Nemala som trpezlivosť čakať na to,kým to nadabujú. :grinning: :grinning: :grinning: Páči sa mi to aj v angličtine.Susan toho syna má,len ho neukazujú často.
20. nov 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia na prime kazdy stvrtok okolo pol jedenastej vecer
20. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera toho malého ukazovali, ako robí zle Cathrin, hodil jej bowlingovú guľu na nohu...
A slovenský dabing, fuj... :sweat_smile: :sweat_smile: sem sa nehodí... :wink:
20. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ako na tie dabingy som si zvykla ale na original nedam dosputiť. Ja by som nevdržala čakať tak pozeram 6 seriu. Ale zda sa mi , že už to nie je take ako to bolo do 4. serie.
20. nov 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, budem pozerat na prime. Mne sa ten slovensky dabing paci viac ako cesky.
25. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera ste pozerali na prime?
gabi je konecne za damu........
27. nov 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oprasujem tuto temu, nakolko som si absolutne nevsimla, ze uz existuje :sweat_smile: .....az dnes ma napadlo, ze dam do Googla, kedze dnes zacne, samozrejme v reprize, opat 4. seria tohtoo serialu.Tiez ho mam strasne rada....a ako tu citam vase predosle prispevky, tak som prekvapena, ze uz je aj 5. a dokonca 6. seria??? :astonished: Tak to by som si tiez rada pozrela, nakolko tie posledne 2 serie som nevidela :wink:
6. sep 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia375 dnes o 22. idu zufalky na prime :slight_smile: :slight_smile:
6. jan 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a mna nastvali ja som ich prepasla som si myslela ze zacinaju az od buduceho tyzdna.dajte info co tam bolo prosim. :frowning2: ten serial milujem
7. jan 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska15 ja som sla spat, mm nahral, tak potom podam spravu :grinning: dnes idem kuk :slight_smile:
7. jan 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bree zamestnanec, sa vydava za syna Rexa. O Katrin a Robin sa prevallo., ze su lesby akurat na oslave MCklaskiovej oslave porazenia rakoviny..
Suzan a Gabriela sutazili cie dieta vyhra v najvacsom pocte predanych cokolad pre charitu..vyhrala Chuanita, lebo Gabi predavala aj robotnikom na stavbe sporo odeta..
chalana, co sa prednedavnom nastahoval s rodicmi do ulice /matka je green aktivistka a ma nejaku temnu minuost/ vyhladal pravy otec a v Lynette dome spala synova mienka. idu za o tyzden brat, co sa Lynette a jej muzovi nepaci. chcu im zabranit vziat sa.
to je asi tak vsetko.. :slight_smile:
@miruska15
7. jan 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska15 ja ti poviem aj konecnu cast tejto serie :grinning:
7. jan 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikasadek mozes.ja som dnes citala v rakusku kusok novej a pisali tam ze mala Chuanita nieje carlosova dcera ze ju vymenili v nemocke.
7. jan 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska15, veď si to pozri na nete, s titulkami nájdeš aj prvých 10 dielov 7.série, v angličtine aj 11, čo sa vysielal teraz 2.januára v USA (na ten sa chystám dnes, keď malá zaspí) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. jan 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buffinko ano ale neviem kde napis str.
7. jan 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska15 pošlem IP - akú sériu hľadáš, nech Ťa odkážem priamo na ňu? a stačí AJ alebo aj titulky chceš?
7. jan 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok