• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

4. decembra 2016 
@dadka212 vypadá to divně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2012 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moja vcerajsia tekvica- skuska pecenie v miskach, no tvar celkom nie je ono, ale nabuduce to bude lepsie :wink: inak cokoslahacka a visne, mnam kombinacia
2. nov 2012 o 15:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (38)
@dadka212 ved ta predloha vyzera hrozneee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tvoje torticky su omnoho krajsie,tak ja by som sa na takuto nedala nahovorit. :unamused: :unamused:
2. nov 2012 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela ozaj, kde najdem recept na tolko ospevovany mramorak? Zabijem sa kym to budem hladat na skoro 4tis, strankach... :sweat_smile:
2. nov 2012 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dadka212 urob nám radosť, skús to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2012 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@ajka82 aj ja mám podobných
2. nov 2012 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vlada111 a ty nam tie uz urob radost a chod rodit :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Uz sa tu vsetky nevieme dockat, kedy nam tu hodis fotku tvojho druheho babätka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak sup- sup do porodnice a hned spät medzi nas :slight_smile: :wink: Nech uz zase zacnes piec torticky a my mame dalsie nove inspiracie na ulozenie :dizzy_face: :dizzy_face:
2. nov 2012 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@pristela a ty aj vymažeš a vysypeš formu alebo nie?
2. nov 2012 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela ,nádherné
2. nov 2012 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mamina1978 no ja takúto tortu robiť nebudem, to určite nie, nemôžem urobiť niečo čo sa mi vyslovene nepáči :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja by som ju určite zmenila a riadne :grinning:
@vlada111 ale nééé radšej :grinning:
keby ste vedeli aké pekné inšpirácie som jej poslala a ona si nájde na nete takúto :pensive:
2. nov 2012 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lukika a prosim ta to vyjde na aku velku tortu?
2. nov 2012 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lukika urcite nie, len vystrihnem papier na pecenie na dno a to je vsetko , ziadne vysypavanie ani mazanie , nic
2. nov 2012 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@micikatka neviem ja som ju nikd& nerobila to som mala len uložené
2. nov 2012 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dadka212 len samotný spodok 35 x 35 cm môže mať 6 kg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a predloha DES !!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2012 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela díky som si myslela len v tom recepte na mramorák to písali tak som sa preistotu spýtala
2. nov 2012 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dadka212 a ešte mohla mať 7,5 kg - ale každé poschodie 2 hrubé korpusy a medzi to máličko krému !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2012 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@miciatko Ano, ona ma bakterialnu, mala aj zelene sopliky. A dakujem.
Mam z toho hrozny strach - keby sa zacala dusit, tak neviem, co by som robila. Takze v spalni na noc vsade mokre uteraky, radiator vypnuty a viackrat za noc som vetrala. Snad uz bude dobre...
2. nov 2012 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este ma napadlo , holky , ona ma pod tou tortou ten ozdobny kruhovy papier :fearful: a tie sa predavaju v akej najvacsej velkosti ? jej pretrca na kazdej strane kusok tak aj podla toho by sa dala vypocitat velkost :wink: bo ked mrkam na tu podlozku tak s nou to do chladnicky asi nenapratala
2. nov 2012 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela ale ze aky mas ty postreh...tu podlozku som videla, ale vobec ma nenapadlo dat to do suvislosti s velkostou torty................
2. nov 2012 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
2. nov 2012 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ajka82 to je nádherné waw!
2. nov 2012 o 17:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dadka212 mozno mala kazde poschodie len 3 platy ale aj tak sa mi zda tazko sa trafit do 7 kg
2. nov 2012 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@levandulka3 krásna
@mamina1978 krásna waw.
@njonja krásnučká
@daducha krásna @1katuska73 krásna
@njonja zase si tu niekto robí srandu. takto predsa nevyzerá prvotina. :slight_smile:to ako sa vám podarilo urobiť takú dokonalú tortu na prvýkrát? a tie dokonalé postavičky? Nádherná torta @rachel36a krásnučká @salonka1981 nádherné dielka @larah parádna tortička
@dadka212 Krásna
@romea krásnučká
@zdenallicka waw
2. nov 2012 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@ajka82 čím je to namaľované, že sa to tak leskne?
2. nov 2012 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dadka212 krásne dielka
@marci2305 krásnučká @zuul krásna tortička @florentina krásny @lamps krásne
@cestovatelkaandrea krásna @njonja krásnučká tortička
@mariann2 krásne
@hejdita krásne autíčko
@vecernicci krásna
@eliska22 krásne mačičky
2. nov 2012 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Chcem sa spýtať či čakáte aby poťah na tortu marshmallow vychladol, alebo ho rozvaľkáte hneď?
2. nov 2012 o 17:52  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lussy23 dakujem :slight_smile: malovala som gelovymi farbami s kvapkou vody zmiesanej-macka a na topanke aj praskova farba rozrobena v gelovej s vodou
2. nov 2012 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mamina1978 jáááj ty si zlatá, ja by som si to už tiež rada dopriala, ale stále nič. Včera som aj mrežovník upiekla, dnes som behala celé doobedie po meste a nič :unamused: No neviem, v utorok to bude na 100%, ale radšej by som išla bez vyvolávačky. A torty? No uvidíme ako budú vyzerať pri dvoch deťoch :grinning:
2. nov 2012 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dadka212 a ešte tvoja vylepšená verzia bude určite tá horšia pre ňu. No všeobecný nevkus existuje odpradávna a veru sa to tuším zhoršuje :grinning:
2. nov 2012 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok