Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

bubba
autor
12. apr 2009

aj ja sa pridavam a zelam vam happy easter!

leishmania
13. apr 2009

bubba nestras mne staci ze dycha a tym ma budi 🙂))))))) a pekne sviatky! mna nema kto ani pooblievat, a nas nikdy ani nikto nesibal a neoblieval...

tripplebi
13. apr 2009

leish, veď to máš dobré. ja tie oblievačky a šibačky priam neznášam.

bubba
autor
13. apr 2009

tripp hovoris z duse milionov zien 😀 😀

bubba
autor
13. apr 2009

a ja vam oznamujem stastnu novinu ze mam o jedneho "priatela"na fb menej 😀 😀 😀 isla som ho odstanit ale uz nebolo treba...cmuk 😵

tripplebi
13. apr 2009

ha ha, niekto sa naštval? 😀

tripplebi
13. apr 2009

tak ja oznamujem, že dnes sa mi podarilo prežiť v zdraví, nik ma navyšibal ani nepolial, ale zato sme si kúpili novú ladničku 😀

leishmania
13. apr 2009

bubba gratulujem, mne sa ti priatelia na f len nejako rozmnozuju, mala by som tiez preriedit, take jarne upratovanie 🙂))))

tripp aku??? ja si musim konvicu kupit, sa mi odlomil vrchnak a my sme cajo- a kavo- fili

tripplebi
13. apr 2009

takú malú, leish, na dom. zajtra spravím nákupy a môžeme vždy večerať tam.

bubba
autor
14. apr 2009

nikto ma nenastval to bola kratkodoba zalezitost vzplanutia hnevu ktory vpodstate rastol uz dlhsie ale uz to je pase..vybuchol a zhasol.a uz tam mam aj tak kopec ludi co mi odporuclili napr ini a ja sa snimi ani moc nepoznam a aj ja to budem musiet pretriedit.mam tam asi 10 ludi ktorych poznam z netu a v podstate ich ani nepoznam.

tripp a to kde mate tu chatu v brezne ci kde? 😅

tripplebi
14. apr 2009

chatu mám v brezne, ale ešte jednu v moravanoch, ale ja som písala o dome v piešťanoch 😀 no, aby to bolo kompletné, bývame v byte 😀

bubba
autor
15. apr 2009

tripp ty si hrozna sak to vsetko predaj a postav novostavbu 😉 😀

tripplebi
15. apr 2009

tak tá chata v brezne nie je moja 😀 a novostavbu postavim, ked budem mat na to prijekt a dobry tim 🙂

bubba
autor
15. apr 2009

tripp v dnesnej dobe nie je problem ani projekt ani tim 😀 😀 😀 kriza v amerike uz predsa skoncila 😝

tripplebi
15. apr 2009

ja mám skúsenosti, že ľudia sú strašne leniví. buď nechcú robiť vôbec, alebo chcú za málo veľa peňazí

tripplebi
17. apr 2009

kde sa všetci flákate? treba to tu trochu oživiť

bubba
autor
17. apr 2009

my sa flakame kade tade len nie tu..ja som hovorila ze MT II a uz to zdochne v pol ceste 😀

tripplebi
17. apr 2009

ja nedopustím, aby to tu úplne zdochlo 🙂

tripplebi
18. apr 2009

čo sa chystáte robiť cez víkend? píšte píšte, nech to tu žije. 🙂

jazzmin
19. apr 2009

Ahojteee.... takze taaaaaa tadaaa.... ziadne zdochynanie 😀

tripplebi
19. apr 2009

jaz ahooooooooooooooj. uz si zas v cechach? ako bolo na sk?

leishmania
19. apr 2009

halloo 🙂 dnes sme robili spolu s mm kaukazske jedlo kurze, taka piplacka, ale mnam mnam, kym sme to dokoncili tak sme sa popri tom najedli, ale aspon mam obed aj na zajtra kedze sme to robili z 1,7kg hovadzieho masa pre 2 ludi 😀

jazz co nove? ako si uzivas predsvadobne obdobie?

jazzmin
20. apr 2009

Ahooj Tripp a leish a vsetci 😉

Uz som na navsetve v Cechach..takze da sa to... na Slovensku doma 😀 bolo uzasne nechcelo sa mi domov...
Inak uz sme si obednali prstienky, takze sa tesim z toho uz 🙂 take obycajne s obluckami pekne sa ligocu 🙂
A inak aj byt uz pomaly sa zacina davat do poriadku... saty len mi stale treba kruh,boty, pozvanky ´= pozvanky pravdepodobne si spravim sama, takze uvidime ked spravim vzorok dam na fb 🙂

Som zvedava co vytvorim,ale chcem jednoduche...
Ale inak si faktuzivam tietodni,ze sa idem vydavat ten pocit,stale mi to ako keby nedochadza,ale viem,ze budem na Slovensku... zo zaciatku to bude tazke ze som opustila mojich milovanych,ale hned si ja zvyknem,lebo budeme byvat na Mazorniku v Brezne... a tam byva vela ludi...aj nasi kamarati tak sa tesim...ze budeme sa navzajom navstevovat a ze nebudem tam tak sama 🙂Na to sa tesim... 😉

bubba
autor
20. apr 2009

ahojte...jazz aj ja som mala robene pozvanky ja som odfotila kostol v ktorom sme mali mat svatbu a potom som ho zretusovala do podoby "ceruzka"dala pekny citat,datum kedy vsetci nemaju chodit 😀 😀 a hotofka

jazzmin
20. apr 2009

Presne tak, aj ja tam nakreslim nevestu a zeicha a napisem tam nieco pekne ozdobim a koniec 😀

bubba
autor
22. apr 2009

no teda str.c.3 😅 😅 😅 😅 😅

tripplebi
22. apr 2009

čaute ženy, po dvojdňovom výpadku netu som tuuuu a som zvedavá na tie oznamká.

bubba
autor
22. apr 2009

uz ti to teda ideeeeeeeeeeeeeeeeee????supiš pupiš 😀

tripplebi
22. apr 2009

hej, konečne, už som z toho chytala nervy.

tripplebi
23. apr 2009

tak, užijem si dva dni výpadok internetu a dnes pre istotu nám vypadla elektrina 😢 asi je na čase sa presťahovať