Oblečenie zo second-handov. Aký máte názor?

bzuco
5. feb 2008

maminy, aký máte názor na kúpu oblečka zo sekáčov? nakupujete alebo by ste oblečenie v sekáči nikdy nekúpili.
ja ak nájdem pekný kúsok za babku, neodolám
a pravidelne sledujem MMB 🙂

zuzitka
15. máj 2008

mne osobne nezalezi na znackovych veciach, ale ak sa mi podari nieco kupit lacnejsie znackove, tak sa tesim 🙂

poznam sekace, kde su naozaj handry ale aj stoja 50sk co je v pohode.
ale zase niektore veci stoja tolko, ze si ich kupim za taku cenu v obchode a nie su obnosene 😒

inak som uuuplne spokojna so vsetkym, co som si v sekaci kupila.... a nie je toho malo 😵

a nedaju sa do sekaca predat veci? lebo mam plno veci a len tak ich rozdavam...

bzuco
autor
15. máj 2008

zuzitka, presne nad tým som aj ja rozmýšľala

veľa vecí síce predám cez net, ale stále mi čosi ostáva, darovať to nemám komu a len tak vyhodiť to nechcem

asi sa opýtam tej mojej susedy, či by mi nezobrala k nej do sekáča nejaké veci...lebo sú všetky vo veľmi dobrom stave, žiadne handry
u nás bol 1 sekáč, čo aj odkupoval veci, ale len značkové, robili to, kým začínali, ale teraz už nie....a to si ešte brali oni nejaký podiel z predaja

adelik
15. máj 2008

to som zasa ja..neviem,ze by niekto odkupoval veci do sekacov..ja osobne to nerobim..mam tych veci az az...

miriam25
16. máj 2008

Ahojte, no ja som uz bola vo viacerych sekacoch a aj som nasla par peknych veci, ktore som si pre seba kupila a som s nimi velmi spokojna. Nosim ich velmi rada. Neviem ale preco, no malemu by som tam nic nekupila. Mozno je to z mojej strany hlupost, no ked mi niekto znamy da pre maleho obnosene veci, to si vezmem, lebo viem, po kom to je, no nekupila by som veci, ktore nosilo neviem ake dieta a potom to dala malemu. To mu radsej kupim sama v normalnom obchode oblecienie. Ved uz je tolko obchodov, kde sa da aj relativne lacno kupit aj pre babatka a batolata. Aspon ja uz poznam viacero a som velmi spokojna. Vyborna kvalita aj vyborna cena.

bzuco
autor
16. máj 2008

miriam....stačí, že 1.krát kúpiš a už ti to potom nebude vadiť....aj mne to vadilo, ale potom to už bolo ok, oprala som, ožehlila a bolo...

adelik
16. máj 2008

presne tak bzuco....neni o com 🙂

mywiel
16. máj 2008

Tu vo Svajciarsku su sekace uplne uzasne, niektore veci su nove a nenosene, lebo maminky maju alebo podostavaju toho vela, a je to straaasne lacne, ja nakupujem aj na nete cez Ebay, mozte mrknut do mojho albumu Jahodova babika ake krasne vecicky sa daju zohnat za babku. 😉 😵

bzuco
autor
16. máj 2008

mywiel... a ako je to s poštovným?

mywiel
16. máj 2008

Ja to objednavam z UK do Svajciarska niektore je lacne kedze to vela nevazi... 😉

avanka
16. máj 2008

Ja som tiez malemu skoro vsetku vybavicku kupila v sekaci...ale mali sme tam znamu, ktora nam odkladala nove, prip. minimalne nosene vecicky a mam tak napr. svetrik Next za 30 sk a podobne...za oblecenie pre maeho do 1 roka sme dali cca max. 3000 sk a to ho mame tolko, ze ho mozem aj 2 krat denne prezliekat a mam zarucene, ze ziadne babo take veci nema...
A ze to niekto predtym nosil? No a, ved to zakazdym periem...

iwuskaaa
16. máj 2008

Ja som akurát včera vbehla do jedného sekáča a kúpila som si tehu rifle NEXT za super cenu 😵 ...
Tiež nemám nič proti tomu, operiem vyvoniam a je to 🙂 . Niektoré veci sú tam dokonca nové, ešte s vysačkou 🙂

bzuco
autor
16. máj 2008

avanka...super 😉

aj včera či predvčerom dávali na jojke o sekáčoch...módna návrhárka si tam chodí kupovať, lebo sú to kvalitné materiály, prešije a má super oblečko za super cenu

aj moja svokra si tak nakúpi....poprerába a nosí....tie veci vyzerajú ako z butiku 😉

janaliptakova
16. máj 2008

aj ja kupujem zo sekačov a poznaju ma tak aj zlavu dostanem či niečo odložia

bzuco
autor
16. máj 2008

jani...to máš fajn

mňa aj poznajú, ale neodložia a ani zľavu nedajú...a to je moja suseda 😝

adelik
16. máj 2008

bzuco prid k nam nakupovat....dostanes zlavu 😉

bzuco
autor
16. máj 2008

aselik...ked pôjdem okolo, zastavím sa 😉 😀 😀 😀

adelik
16. máj 2008

ok... 😉 😀 😀 😀

mywiel
16. máj 2008

Prave som kupila pre kamoskinu malu darcek na jej narodky bude mat 1 rok. 🙂 Kupila som 2x krasne saticky z H&M a bluzocku tiez z H&M, za tu cenu mam 3 veci zo sekacu super darcek a keby som to kupila nove tak by som jej mohla kupit len jednu vec, takto ma krasne zachovale veci a tri. 😀

zuzitka
16. máj 2008

no maju tie sekace nieco do seba, ze? 😉

adelik
16. máj 2008

maju,maju,maju 🙂 😀 🙂

bzuco
autor
16. máj 2008

majú 😉

zuzitka
16. máj 2008

ked som est epracovala a Samko este nebol, tak som po ceste z prace mala asi 4 sekace.... takze si viete predstavit tu cestu domov 😝 plne igelitky 😀

teraz uz chodim menej, lebo Samko neraaaad nakupuje a uz vobec nie handry 😠

bzuco
autor
16. máj 2008

zuzi...Samko je fešák 😉 ...mu musíš povedať, že ak chce byť kočkoš musí čosi vydržať...dať do detského kútika a nech sa hrá 😀 😀
a mamina sa zatiaľ bude prehrebať vo veciach 😀 😀 😀

zuzitka
16. máj 2008

no jo, ale nie vsetky sekace maju detsky kutik 😒
musim brat nasho tatinka nech sa motkaju po ulici kym si maminka nakupi 😀

minule samko zjedol tete predavacke cokoladove piskoty 😎

mywiel
16. máj 2008

Ja som zavisla na nakupoch hlavne ked je to take lacne vkuse nieco kupim, ved tu nasu princeznicku ani nebudem stihat prezliekat... 😀 Uz toho mam tolko aspon do 3 mesiacov som zabezpecena, mozte mrknut... 😀

zuzitka
16. máj 2008

mywiel ... tie vsetky veci mas zo sekacu? 😕

mywiel
16. máj 2008

Ano zo sekacu a z aukcii... 😉

zuzitka
16. máj 2008

wow ... tak uz chyba len to dievcatko, ktore to bude vsetko nosit 😉

mywiel
16. máj 2008

Aj to pride zachvilu... 😀 😵