• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ockovia z Prievidze a okolia

26. apríla 2009 
Priateľov nikdy nieje dosť :slight_smile: V Bojniciach nas bolo na tento termin hojne,ale viac dievcat ako chlapcov.
15. feb 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivkka a kedy presne sa slečna narodila, Samko 21.7.

paska bude z teba horský vodca :grinning:
15. feb 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malá sa narodila 18.07 tak ste o 3 dni mladší :wink:
15. feb 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
špehuješ? :grinning:
16. feb 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prievidza spííííííí???????Ľudkovia, čo je s vami?? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
20. feb 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sme vonku boli :grinning: :sunglasses:
20. feb 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska, aj my sme boli vonku, bolo úúúúúúúplne super :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: tak sme sa hrali na piesku v parku.....pokiaľ sa malá nevyfarbila do plienky :confounded: :confounded: ale keby boli aspoň trocha unavené,ale ony nič!!!Ja som sa ledva vliekla a tie naše decká by sa hrali do večera :confused: :confused: ja teda neviem, chcem mať tú ich energiu :slight_smile: :slight_smile:
20. feb 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska :grinning: :grinning:...no chocholusik aky boss :grinning:..sikovnik sikovny :dizzy_face:
26. feb 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: kujemeeeeeeee :grinning:
26. feb 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, 2tyzdne som tu nebola, nemali sme net. Co je tu nove?
27. feb 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj danulka...hlasim, ze na zapadnom fronte klud :grinning: :grinning:
a nove? nas tato ma nove tricko:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=1184116&vReferer=

:zipper_mouth: :grinning: :grinning:

a inak sa nam dari fajn..dnes sme boli dllllho vonku s Terezkou, lebo piatok-nedelu hlasia skarede pocasie a nas tato pracuje :unamused:
28. feb 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júlová dobré tričko :grinning: že by som ho obstarala tiež? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nás všetko po starom akurát Dávidko trošku štrajkuje :confused:
29. feb 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteéééééééééé, Julova pozerala som fotky a som si pustila to videjko a mi skoro slza vypadla, je to nadherne :dizzy_face: , fakt krasne, ste pekna rodinka :slight_smile: , az sa ma zmocnila taka melancholia neviem, Kikovi tu opakujem, ze ake je to uzasne, ako zijete?, my sme sa nejako odmlcali, polepsime sa :frowning2:
4. mar 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na konci som chcela dat tohto smajla dokelu :wink:
4. mar 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prievidza čauuuuuuuuuuuuuuuuuuu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. mar 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach, jaj, ľudkovia................................ :fearful: :fearful: :fearful: čo ste sa všetci stratili??????????????? :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused:
10. mar 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no už to tak vyzerá ale hádam sa zase všetci pekne nájdeme. U nás dá sa povedať všetko po starom Samkovi zatiaľ zuby nerastú :grinning: ale ožužle všetko čo mu príde pod ruku a najlepší je môj prst :grinning: . Vonku sa nám pekne otepľuje tak za chvíľu budeme môcť aj na väčšie prechádzky. A tam u vás na okolí to ako vyzerá?
11. mar 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás je stále pekne-len teraz večer trocha pršalo.Ale stále chodíme,chodíme-už mám totálnu svalovicu..Už chodíme aj po horách-samozrejme len ja s drobcami.."Tata sú furt v robote" :grinning: :grinning: :grinning:
Našej školáčke už ide predný zub-je hrozitánsky veliký-a len jeden-ja viem,že už musí narásť taký, ako má mať dospelý človek,ale je to nanajvýš divné :sweat_smile: :sweat_smile: Hlavná vec, že vyšiel.
Dnes sa mi podaril totálny gól..Prišli sme dole do dediny z hôr-taký skalnatý terén a zbadala som,že Maruschka nemá topánku-keby to bola nejaká šmejdová z čínskeho výpredaja,tak ma to neštve, ale toto boli nové drahé topky,tak sme sa pekne-krásne vrátili a išli sme hľadať..Nechcite všetci vedieť,aké výrazy som použila na svoju adresu :grinning: :grinning: :grinning: Ešteže som malú stále vliekla na rukách...šťastnou náhodou som krosničky dnes nebrala-hovorím si, urobíme si taký pekný výlet-malá je už väčšia,zvládne to aj bez nosenia..Hurá a teraz sa pre istotu nepohnem ja-total svalovica :confused: :sunglasses: :sunglasses:
11. mar 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marush :grinning: :grinning:

no u nas "v okoli PD" bolo dnes otrasne :rolling_eyes: ..ani vonku sme neboli...len tato behal po nakupoch a my sme ho vzorne cakali :grinning:...a my uz neprespime pol dna ako kedysi :grinning: ...uz sa s mamou jasime (vid album), kecame, tancujeme :dizzy_face: ..a rastieme do krasy :dizzy_face: ...presne o tyzden uz mame 3 mesiace :confused: :wink: ...dari sa nam fajn...sice ja mam nejake zdravotne problemiky, ale to sa vyriesi, dufam, coskoro a vsetko bude OK..

takze tolko od nas :slight_smile: :slight_smile:
12. mar 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak julova, veru bol dnes hrozny cas. My sme sa dostali von len o 16tej na 1,5hodiny ,lebo maly uz bol doma ,,besny,, :wink: :grinning:
12. mar 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujeme Terezke Katarinke k trom mesiačikom :dizzy_face: , posielame jej cmuk :wink:
19. mar 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...dakujeme
20. mar 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetkým želáme veselú Veľkú noc, babám veľa oblievačov a chlapom veľa radosti zo šibania :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ako sa všetci máte?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :wink:
21. mar 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja zelam vsetkym veselu Velku noc, zenam malo vody a chlapom nech to moc nesibe :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

napodobne zelame veselu Velku noc :grinning:..ale tak akurat veselu...ziadne "okna" :wink:...my o chvilu ideme vysibat svokrovcov :grinning: :grinning:
a tomu mojmu uz asi sibat neprestane, ale uz si pomaly zvykam...ved mam na to cely zivot, ked uz som si vybrala :zipper_mouth: :grinning: :wink: :dizzy_face:
22. mar 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte

tak my sme konečne všetci doma. Ja som bol od piatku do nedele na chate a poviem vám 21.3. som ešte snehové reťaze nenahadzoval no tentokrát som musel lebo na kysuciach toľko navalilo snehu, úplne iný svet. Dnes sme to so Samkom pekne zvládli všetky návštevy a držal sa fajn................ aj Paska so Sisiu si to odniesli ale my sme len tak slušne moc nám to "nešibalo". Teraz ideme oddychovať lebo sme všetci strááááááááááášne unavení. :pensive: :grinning:
24. mar 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee.Prievidza,BA,TN a široké okolie :grinning: :grinning: :grinning: Ako sa všetci máte????????Nikto sem nepíše,nikto sa neozve... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. apr 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marus veeeeeeeeeela roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale píšem :grinning:
5. apr 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktivne zhaname vacsie byvanie a ideme predavat to nase malinkate...bude mi za tymto smutno :pensive: ...ale (aj) royk tlacia...no co uz som stara vrazda :grinning:...a usiplesk sa ma tiz fan...ale terza sa nam po tom nasom malom byte vsade povaluju ponuky z realitiek...tak hadam najdeme nieco, co sa nam bude pacit :slight_smile: ...ale tie ceny :rolling_eyes:

zdraviiiime vsetkyyych :dizzy_face: :wink:
5. apr 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova,tak sa chcete sťahovať?Mne stačilo raz-od našich do bytu a mala som toho dosť..Dedko mi vtedy povedal,že radšej vyhorieť,ako sa sťahovať :grinning: :grinning: Ani som neverila,čo všetko sa zmestí do jednej izby.A ked sme išli do nášho bytu-3 izbového,tak sme ho mali do polovice zaprataný vecami :grinning: :grinning: Ja som z toho bola na nervy,fakt..Inak držím palce..Ale cez realitku je to drahé,nie?

paska,o tej robote mi nič nehovor...Kúpili sme si nový vysávač-aj ked nemáme koberce-stala som sa jeho otrokom...Nič iné nerobím,len chodím po malej a vysávam.To je ako z nejakého hororu :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok