• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
Ja som tuuuu
11. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majcik- ahojky :slight_smile:
11. máj 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky ako ste zvladli ten super krasny den :zipper_mouth:
11. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jona74-ja som zvladla v pohode dalo sa :slight_smile:
11. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj musim nieco vysvetlit teda dat informacie na spravnu mieru minule co som pisala o tej puse medzi Laurou a Stefanom som vycitala v programe cize nic som neprezradila :grinning: Ja totiz ano scenar namam pretoze ho nepotrebujeme :grinning: Takze nemozem prezradzat co bude dalej pretoze to neviem. :grinning:pisem v podstate o mojich postrehoch ale scenare dalej by som si ani nedovolila dopredu hovorit ani keby som ich vedela.a :stuck_out_tongue_closed_eyes:dufam ze som vas nenastvala ale napisem kto s kym sme sa stretli cize len tyky pokec suhlasite :dizzy_face:
11. máj 2009 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jona - jasne, pis ... takze Ty v podstate dopredu nevies, co idu robit s Tvojim dietatom, hej? :grinning: :grinning:
11. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie nevieme my sa to dozvieme vzdy az tam cize ani si nemozeme doma opakovat texty :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jona - tak vidis, aspon nemusis maleho doma drilovat :slight_smile: Esteze je taky maly, co? :grinning:
11. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jona a aj si ich od nas pozdravila? Nech sa k nam niekedy pridaju, ja budem veeeelmi rada.... :dizzy_face: dr. gregor, zuzka kanocz a spol :wink:
11. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A nech si daju nicky totozne so svojimi serialovymi menami, no nie? :grinning:
11. máj 2009 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nenechala sorry :frowning2: neboli tam teraz iba Miska s malou a Ady.No a mlady Martin skoro som zabudla Ale ked tam budu slubujem ze nezabudnem. :grinning:
11. máj 2009 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne, pekne nech si napisu:
michal.greror
a podobne :grinning:
jona, no ako si mohla na nas zabudnut? :wink:
11. máj 2009 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pardon, to malo byt michal.gregor
11. máj 2009 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kotenko uz som si myslela ze si vypadla zo serialoveho sialenstva akosi som ta tu dlhsie necitala ci sa mi to zda :sweat_smile: Inak baby zajtra pracujem zassa :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze pevne dufam ze mi to tu pekne zreferujete vecer lebo zajtra budem mat urcite vela prace takze nestihnem archiv :frowning2: Tesim sa :dizzy_face:
11. máj 2009 o 23:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaale, stahovali sme sa, takze vela balenia a vybalovania... ale uz som tu. samozrejme obe casti mam podctivo nahrate a uz aj prezrete... len som vas zanedbala, tak mi to odpustite...
jasne jona, zajtra ti to tu vsetko pekne zreferujeme. neboj....
12. máj 2009 o 00:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes ideme zaseeeeeeeee
12. máj 2009 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne, ja som ready :slight_smile: Uz pripravena... joooooj, tesim sa
12. máj 2009 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, bavi vas este zahrada?
12. máj 2009 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj katka,ja to už sledujem len jedným okom popri pc a aj tak ma to už nebaví,prestalo to byť tou ordináciou v ružovej záhrade,
12. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky, ja vas dnes zanedbavam, teraz som si sadla, este peciem..
nela prisla
12. máj 2009 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ordinujete....... :wink:
12. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evi ja tok uz dlhoooooo, vzdy musim byt na nete pritom.
12. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mňa bavíííí :slight_smile: ale už by sa mohlo Petrovi začať trochu dariť :sunglasses: a Nela by sa mohla spamätať
12. máj 2009 o 20:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ´pozerate.................hadam uz aj bejby bude, stefan ide ukazat laure siedmi div sveta :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...................3 pohariky a uz je z neho drsnak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no cauko uz som aj ja tu ale popri praci :stuck_out_tongue_closed_eyes: mozete mi to cez reklamky trosku repley diky diky :grinning:
Kotenko napisem dik za email ale asi sa mi bude dat az v noci. :slight_smile:
12. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo sa stalo s Luciinou mamou?som bola v kuchyni :angry:
12. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prisla nela, vraj ju bili a nechali hladovat, zneuzita nebola. nelina babka - milka vasaryova zamdlela...
michal povedal zuzane, ze zuza pre neho vela znamena... v postielke... siel upsat maleho a utisil ho.... zuzka a michal sa chcu "tulit", no maly place a nedovoli im to :wink:
12. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jona, v pohode.... mas cas....
eva, ano zamdlela na schodoch
12. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kotenko, noooo maly je seeef, tak asi nebude ziadne mazlenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2009 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Martin zarobil skoro 5 uer na tringeltoch, volala im Lucia, ze nela je v poriadku a ze stastne prisli domov.. a martin sa rozbehol k dveram, ze on chce nelu vidiet a podobne.. nakoniec nesiel
12. máj 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok