Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

eva7780
12. máj 2009

kotenko dik 🙂 tak neviem či sa dočká michal zo zuzou tutu mutu,asi im to synátor nedovolí 😀

kotenko
12. máj 2009

K Mazarovi prisla mlada babenka, kt. chce predpisat HAK. a nechce sa vyzliect, ma dost zaujimave oblecenie... zaciky a podobne... vraj by sme tu boli az do obeda 🙂
no toto je nadlho.... mlada sa chce zasnubit, HAK jej Mazar nepredpisal... mlada vyznava EMO.... no co budem hovorit... drahusik si vsimol, ze sa im klucka rozpadla 😀

lucaska
12. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to uz tak byva

kotenko
12. máj 2009

eva, asi sa toho nedockali... skoda

eva7780
12. máj 2009

Nada si teda trúfa 😎

kotenko
12. máj 2009

sestricky na gynde sa strachuju o svoju pracu, kedze sa bude prepustat... a ta stara pani sestricka Olga (klebetnica) sa pohadala z Tanou Radeva....
boze, rpepacte mi to, zabudla som mena a krizim to jedno cez druhe 😀

lucaska
12. máj 2009

ten rasto je vterka......................................... 😠 😠 😠 😠 😠

kotenko
12. máj 2009

vlasaty dr za zoznamuje zo sucasnym riaditelom... a vlasaty navrhuje riaditelovi, aby doporucil Hilmerovu... ze je jedna z najlepsich pediatriciek...

kotenko
12. máj 2009

mirek a edita sa sa prechadzaju a dohodli sa, ze sa na rande bude bavit... fuuuha

katka1981
12. máj 2009

kotenko, ty si jak sportovy redaktor na bleskovkach pri MS v hokeji 😀

kotenko
12. máj 2009

riaditel prisiel ku Gregorovi a ziada si zoznam personalu....
pani zemanova (HIV pozitv.) sa prisla pochvalit syncekom a maly je HIV negativny...

kotenko
12. máj 2009

katka1981, dakujem, len kedy som tie ich mena vedela a neplietla som to...

kotenko
12. máj 2009

stano, gregor a mamicka HIV poz sa stretavaju pri vytahiu. dusna atmosfera.. Stano si spomina a pripomina si tu situaciu... ale uz je dobre..
Aaaa, reklama.. a idem nato:

lucaska
12. máj 2009

kotenko, super informatorka................

kotenko
12. máj 2009

reklama na:
doliva
film diablov advokat
-bonaqua
😀
myslim, ze to uz by zatial stacilo...

kotenko
12. máj 2009

lucaska, pridala si foto, no super... tesim sa
chi, dakujem

lucaska
12. máj 2009

😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

eva7780
12. máj 2009

kotenko 😀 😀 😀

katka1981
12. máj 2009

kotenko, ty si proficka, stihas to pekne online!!!

kotenko
12. máj 2009

kocky, no ale uz by stacilo 😉 vdaka..
aaa, ideme nato..

kotenko
12. máj 2009

Nele niekto klopka na dvere.... Vojde Mato... ide dalej... objimaju sa.... martin hovori Nele, ako sa o nu bal a vyzveda, ze co sa jej stalo. Nela sa chce vzchopit... Martin blbo zazartoval, ale je to v pohode... rozpravaju sa, Mato hovori Nele o tom, ako pracuje v kaviarni a pozyva Nelu. nela odmieta, vraj inokedy.

lucaska
12. máj 2009

jeziiiiiiiiiiiiiiiis ten rasto, des des des 😠 😠 😠 😠 😠

kotenko
12. máj 2009

&vlasaty prisiel "pozriet" do ordinacie Lauru... vlasaty ju chce niecim prekvapit a hovori, ze jej bude romanik z Burgerom tolerovat... a slovne do nej vyryva.. laura znervoznela.... rasto vravi, ze zabezpecil im dvom buducnost... laura vravi, ze nei je odkazana na jeho pomoc... a vyhodila ho z ordinacie

eva7780
12. máj 2009

kotenko ved ty píšeš pomaly skor ako sa to udeje 😕 ale ten vlasatý mi už lezie na nervy 😠

kotenko
12. máj 2009

Lucia telefonuje z niekym z vily... vstupil riaditel... a pyta si analyzu a podobne.... lucka je uplakana.... riaditel si to vsimol a pyta sa lucky, ze co sa stalo... lucia o tom ale nechce hovorit... navrhol jej, aby si dala pauzu, lusia slubuje, ze sa sustredi na pracu. riaditel dal lucii nieco sladke, vraj jej to pomoze

jona74
12. máj 2009

pomooc nestiham 😝

eva7780
12. máj 2009

myslíte že už slavik nebude hrať?

kotenko
12. máj 2009

Infarkt..... jozef lezi na zemi!!!

A koniec
tvoj, svet je moj... 😀

lucaska
12. máj 2009

chudaak slavik ☹

kotenko
12. máj 2009

eva, dufam, ze bude hrat dalej, oblubila som si ho