Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

asitka
2. nov 2008

mon...asi si myslel...že ho už prenasleduješ...toľko krát sa stretnúť 😀 no nááááhodička 😀 😀 😀 tak ťa pozravil 😀 a možno si sa mu páčila...tak preto ťa pozdravil...a možno 😀 😀 😀 😀 jááááj...by ja ešte tých možno dodomýšlala 😀 😀

ankam
2. nov 2008

mon... 😀

smejko1
2. nov 2008

ahojte, vcera som si pozrela na nette poslednu cast a asi je ten doktor carodejnik, ale po minutovom vysetreni palpacne zistil, ze je mlada tehotna a ani ju nekukol sonom...... dobra blbost... a aj minule, ze potvrdia tehotenstvo a robili to cez brusko.... ved na zaciatku mi to inak ako z vnutra nepozerali....... no nie?

sstefi
2. nov 2008

smejko, ale ked tej slečne meškal mendez už 2mesiace, to zn. že je už v tretom. tak to už musí byť viditelné UZV aj cez brusko. 😉

bambusko
2. nov 2008

smejko, na rodidlach su v tehotenstve zjavne zmeny - lividne sfarbenie sliznic, zmena tvaru branky krcka ap. a palpacnym vysetrenim skuseny gynokolog - akym dr. slavik urcite je 🙂 - sa tehotenstvo da urcit pomocou viacerych znakov, ak ta to zaujima, kukni si str. 3-4

http://www.pulib.sk/elpub/FZ/Galdunova1/2.pdf

eriqe
2. nov 2008

tak mne moj gynekolog v 6 tt tiez zistil tehotenstvo palpacne a sono mi odzaciatku robili cez brusko 😉

monkula
2. nov 2008

podobne ako eriqe.... pri oboch... 😉

sillas
3. nov 2008

no ja som bola u dr. ked mi MS meškali 3 týždne, takže to som bola 5 týždnov tehu a dr stale vyšetrením zistila..jasne že potvrdene to bolo teda na sone v 8 týždni...ale skuseni lekar už vie, aj ked podobna situacia môže nastať pri zápale...raz som mala zvačšenu maternicu ako keby som bola v 7. týždni, ale tehu som nebola...alebo teda bohvie... 😕 😕 😕

ale Michal a Laura fakt na bode mrazu..pred svadbou by to takto určite nemalo vyzerať... 😕 😕
podla mna keby sa vtedy Michal nebol opil, nikdy by s Laurou nič nemal..ona išla po nom od začiatku, tak tu má čo chcela...

bambusko
3. nov 2008

sillas, tak to bolo, isla po nom ako po udenom 😀

sillas
3. nov 2008

ved presne...on ju nechcel..nikdy nebol žiadny naznak...len neviem prečo to neriešil hned ked sa prebral z opice..a nepovedal že to bol prešlap..no chlapec sa zamotal...

bambusko
3. nov 2008

uz som to raz pisala, lebo je nezodpovedny, namysleny egoista 😒

sillas
3. nov 2008

no ale k pacientkam ma pekny prístup...hm..mať takeho doktora... 😀 😀

bambusko
3. nov 2008

to hej, vsak kolke sa pozeraju v seriali len na neho 🙂 ale mat taku povahu, ako hra, v realnom zivote za partnera 😖 vkuse je v robote, zije s mamou, deti robi kade-tade...

sillas
3. nov 2008

to je tak ked človek nevie čo chce...a to on teda fakt nevie....on keby si z tých troch žien mohol poskladať jednu tak by bol najštastnejší... 😀 😀

bambusko
3. nov 2008

alebo mat harem 😀

sillas
3. nov 2008

to by asi popri tej praci nestihal.. 😀 😀

bambusko
3. nov 2008

by si nosil pracu domov 😀

sillas
3. nov 2008

bambusko... 😀 😀 😀 😀

ved už aj kozu ma doma...(Lauru/ 😀

bambusko
3. nov 2008

pozor, ja mam lauru rada, ona je take deculo - chudiatko prsnate blondave, co maju vsetci chlapi radi 😵 preto ju asi vecsina zien neznasa, ale ja mam moniku hilmerovu celkom rada, tak jej odpustam aj tuto postavu 😝

sillas
3. nov 2008

na mna je Laura príliš nemastna neslana a bez života...taky spomaleny film...malo akčna... 😀

bambusko
3. nov 2008

ale gregora zbalila 😅

sillas
3. nov 2008

lebo ho opila... 😅 vystihla jeho slabu chvilku... 😀 no a povedzme si...chlapa nie je problem zbaliť a hlavne do postele... 😅

anjelinka
3. nov 2008

Ahojte babeny,

neviem, ci to tu uz niekto pisal, ale citala som v novej televizii, ze vo stvrtok laura potrati, no a zrusi svadbu s michalom. pisali tam toho viac, ale take nepodstatne, toto bolo top 😉

noe
3. nov 2008

anjelinka.... neviem odkial to kocky maju, ale toto sa tu pisalo uz asi tyzden ak nie dlhsie 😉 Uz len cakam v ktorom diely. Lebo boli uz asi dva a stale nic 😀

sillas
3. nov 2008

na druhej strane mi je luto Laury, lebo ona Michala od začiatku miluje...ale nebol by to vyváženy vzťah...to by bola iba otazka času kedy by sa rozišli..

ja čakam na to kedy oznami že je tehotna Michaela../nenapadne ma jej meno.. 😠 /...a že ako to zakomponuju do deja..už by mohli nie????

minkak
3. nov 2008

sillas -kamila 😉 no veru aj ja uz sa neviem dockat 🙂

sillas
3. nov 2008

bože Kamila... normalne som mala vypadok.. 😀 😀

minkak
3. nov 2008

to nic,ja ked som to napisala som tiez zneistela ci urcite 😀

biela
3. nov 2008

mne sa veľmi páči tá postava tej alkoholičky. keď išla pozrieť tú svoju dcérku do dojčáku, a doniesla jej tú velikánsku bábiku, som revala ako malé decko, bolo to veľmi dojímavé. ☹
no milé scenáristky sa rozhodli, že ju dajú dokopy s najväčším exotom a recidivistom pupkatým. neviem, ako sa volá. strašne jej držím palce aby mala tú svoju dcérku pri sebe. bude to mať určite veľmi ťažké, keď jej to bude komplikovať ten basista.