Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

eaka
3. nov 2010

danka.k tiež by som o nej vedela písať...ale myslím, že sa zatiaľ nestihla tak zvrhnúť, ako toto naše beverly hills zmiešané s melrose place.. 😉

danka.k
3. nov 2010

@eaka napiseme im ze nestihaju.. nech sa trosku poparia tam vsetci 😀 😀 😀 😀 😀

depecko
4. nov 2010

pipka -ďakujem veľmi pekne 😉 aj za osobné postrehy.takže nič som nezmeškala.ja sa totiž sťahujem,balíme riešieme a tak nemám teraz na nich večer náladu 😀 len tak aby som nestratila prehľad.dneska už možno kuk.najviac nechcem premeškať ako buchne vzťah Kalmanovej a Hamburgera,ale to asi tak skoro ešte nebude???? 😝

danka.k
4. nov 2010

@depecko vies ako by sa ti pri ordinacii dobre balilo????? by si sa len na to sustredila lebo na ordinaciu by si sa nemohla ani pozerat 😀 😀

depecko
4. nov 2010

danka.k-určite ďakujem 😀 dnes vyskúšam. 🙂 čo má byť dnes? videli ste ukážky?

eaka
4. nov 2010

@depecko dnes bude kalmanka riešiť, či má ísť na potrat a oboch potencionálnych otcov sa bude pýtať, či to dieťa chcú, ale nenapísali, ako sa vyjadria (kiež by ju len jeden podporil, myslím, že len to potrebovala počuť, že to dieťatko niekto chce...to nehovorím ako zástanca Mišky, ale ako odporca potratov 😉 )

kukulka21
4. nov 2010

Ahojte v utorok som to nedopozerala hrozne ma bolel zaludok musela som si ist lahnut....
dufam ze som nic vazne nezmeskala....som aj ja zvedava ako to Miška vyriesi.....a Kamila s Luboskom to co potial som to videla a potom ako sa pred nou schovaval 😒

bmmz
4. nov 2010

dnes je na plane
„Bolestné“
Kalmanová podstupuje interupciu. Situáciu veľmi prežívajú Kalman aj Štefan Burger - zrazu obaja plní výčitiek... Správa o Michaelinom zákroku sa dotkne aj Laury, ktorá je zásadne proti interrupciám a kvôli svojmu vzťahu s Kalmanom sa cíti spoluvinná. Po zákroku sa navyše objaví vážna komplikácia...
Operná diva Bellová pozve primára Sýkoru na večeru do kaviarne – z pôvodne nevinnej večere sa stane veselý večierok a mnohí majú na druhý deň doma čo vysvetľovať.
Nela sa cíti osamelá a čoraz viac sa motá okolo Matúšovho občianskeho združenia. Možno by sa rada viac zblížila aj so samotným Matúšom...

„Osamelosť“
Kalmanová všetkých vystrašila, ale jej stav je stabilizovaný. Od svojho muža, aj od Štefana Burgera dostáva bolestné - zhodou okolností ho obaja vybrali v jednom klenotníctve.
Veronika pozve profesora Slávika na večeru – tá ale vôbec nedopadne podľa jej predstáv. Uprostred večere do kaviarne prichádza Edita, ktorá sa vrátila zo sanatória...
Nela trávi svoj voľný čas v Matúšovej blízkosti, ten si ju však drží od tela.

bmmz
4. nov 2010

no prezradenie kalmanky az o dva tyzdne bude ... zuzana povie pravdu laure ... konecne daco pozitivne od nej 😀 😀

kukulka21
4. nov 2010

No konecne ze jej povie pravdu... 😀

pipka
4. nov 2010

no na to sa tesim ako to bude zuzana laure oznamovat 😅 😀 😀 😀

pipka
4. nov 2010

no snad si len dnes Bellova so Sykorom nepadnu do narucia, sak to uz aka komedia by bola 😅 😀 😀

depecko
4. nov 2010

dakujem babenky,veď hovorím-môžem baliť,vy mi prezradíte aj čo bolo aj čo bude 😉 😉 😉

jankamamka
4. nov 2010

@bmmz to mu museli vyholit asi vtedy ked mu ten psychopat u Kamenickej rozbil hlavu

bmmz
4. nov 2010

ja sa skor tesim ako bude laura gulat ocami

krv
4. nov 2010

@bmmz dnes teda nemusim ani pozerat 😀

helenkasabinka
4. nov 2010

ze idem na lifting 😀 😀 😀 no ta Kamila 😝 😝

helenkasabinka
4. nov 2010

ta Miša ma normalne rozculuje,.......kazdeho akoze otca sa pyta,ci si to ma nechat...na co zavadza kalmana ked to jeho ani nie je??? aby mal pocit viny? jaj 😠 😠 😠

helenkasabinka
4. nov 2010

Miša fnuka a reve a kde ma slzy 😕 😕 😕 😕 😕 😀

helenkasabinka
4. nov 2010

ale teda v jej kozi by som rozhodne nechcela byt ........

baby kde ste dnes??? ja si tu sama pisem so sebou 😅 😀 😉

helenkasabinka
4. nov 2010

jaj ha toto nemozem strasne smutna scena ako pytal odsavacku a odsaval dotej sklenennej nadoby a ta krv ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢

murinka
4. nov 2010

kalmanka ma co si zasluzila-laparku 😔

eaka
4. nov 2010

baby, zase nebuďte zlé! obidvaja kalmanovej chlapi sú srabi, ani jeden ju nepodporil, nemal dostatok odvahy a nesebectva, aby jej nedovolil tú osudovú chybu urobiť. Kalman chce Lauru, aj Štefan, a Mišine hlúpe rozhodnutie obidvom odvalilo kameň zo srdca, že ich nebude otravovať nechceným potomkom... Vedela, že je na to dieťa sama a reagovala skratovo, reaguje tak kopec žien v jej situácii a najlepšie alibistické klišé, ktoré môže chlap povedať, že "budem rešpektovať, nech sa rozhodneš akokoľvek", potrebovala iba od jedného z nich počuť, že to dieťa chcú...že sa naň tešia.. ale nakoniec je ona tá porazená, má doživotnú traumu a obaja ju opustia...

mikailla
4. nov 2010

Nuz bola ta scena hrozna s tym zakrokom, ja si ani nedokazem predstavit kazdu jednu zenu co to podstupila,ako sa museli citit pred tym uspanim,v tych poslednych sekundach 😔 😔 😔 dnes mi bolo luto Misi,ze ju naozaj nikto nepodporil. Skoda ze tam zakonponovali potrat,mohli radsej pokracovat v tej telenovele ze by sme si tipovali koho dieta to je 😖 😖

lenocka23
4. nov 2010

baby, dlho vas citam ale zatial som neprispievala.. ale dnes mi neda... hirsh sa dnes tvaril, ako keby na tej Kube v 75-tom bol aj on... 😉 to uz fakt kazdy s kazdym... 😉

helenkasabinka
4. nov 2010

@eaka mas pravdu tieto slova aj me chodili po rozume v momente,ked ju uspavali a gynekolog pytal odsavacku......v tomto momente to bolo hrozne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ved som napisala ,ze v jej situacii by som nechcela byt ☹ ☹ ☹

helenkasabinka
4. nov 2010

@mikailla 😔 😔 😔 😔 ani nehovor no hrozne 😔

pipka
4. nov 2010

jaaaaj veronika je dobra 😀 😀 😀 jak keby na niecom slapala 😅

mikailla
4. nov 2010

@lenocka23 Ahoj,ja som nevidela,co bolo s hirschom ? 😀
@helenkasabinka ☹ ☹ ☹ strasny zaber,som rada ze neukazali viac 😔

pipka
4. nov 2010

a kamila...ze ja mam 40 az...za dva mesiace 😀 😀 😀 😀 😀
dnes tam maju dobre hlasky 😀 a hned budem spat kludnejsie, ked viem, ze Aurel bol pocaty v 75-tom na plazi na Kube 😀 😀 😀 sak aj tak vyzera 😅 😀