Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

murinka
12. okt 2010

bude hajdu tehotna? 😕 jak zdrhla od jedla...

erika0802
12. okt 2010

@murinka bude bude urcite...

erika0802
12. okt 2010

ahojte no som tuto v tejto teme nova ale kukam ordinaciu stale ako som uz na materskej..je super...teeda ak vam nebude vadit tak sa pripojim...k vam....pekny vecer🙂

murinka
12. okt 2010

kalmanka tehu...no tak to ma podrzte...ale bacha bo mam 70kil 😀 chudak burger...ale tak mu treba 😠

pipka
12. okt 2010

no prisiel na psa mraz 😀 😅 😀

pipka
12. okt 2010

ale jak nechutne to tej laure povedala 😠 krava 😝

erika0802
12. okt 2010

teraz vyjde pravda najavo...kto s kym co doraba...:-P

erika0802
12. okt 2010

no konecne urobil prvy krok...

mirip
12. okt 2010

no baby, otras Kalmanka, si niekto myslí že aj my pri telke sme naivné a také akože bože som tehotná zhltneme, najlepšie bolo že jej ostalo zle v reštike a vtedy si pozrela kalendár a ostala mimo.........to akože ked má niekto dve deti, vie kedy má dostať menzes a nepríde a až ked jej prišlo zle jej to došlo a začala počítať.......no neviem, myslím že takéto všeci vie žena skor a nie až ked jej je zle už

mirip
12. okt 2010

@pipka ani laura nie je anjel je tam len dve séria už stihla s Maštalírom niečo mať a otehotnieť síce aj potratiť a potom s Burgerom mať dieťa a teraz sa s Kalmanom hrá akože na čo na pubertálnu lásku? Budeme sa naseba pozerať, nanajvýš držať sa za ruky a to nám stačí...........akú nevinnú hrá zo seba akoby bola panna a ked gúla tými očami 😀 😀 😀 😀

pipka
12. okt 2010

mirip, no ved ja sa jej nezastavam... 😉 ja len vseobecne, ze ta kalmanova tam nema IQ vyssie ako sumiaca trava 😝 😀

mikailla
12. okt 2010

Teda to je hus kalmanka ako to povedala Laure,ale budem sa opakovat,je dobre mat tam taku husku,na zaciatku tam taku hrala Zuzana Vlkova,potom ta co ma dieta s Kamilinim Petrom , vzdy taku potrebujeme inak by to bola nuda 😀 nebolo by na koho nadavat 😅

hanka21
12. okt 2010

v poslednej dobe neak nemam cas na tu ordinaciu...ale tusim o nic neprichadzam..boze co to tak natahuju...s tou laurou a kalmanom a burgerom a tou kalmanka...som len zvedava ako to tam dokrutia...kalaman bude detickovat na lauru sa vykasle...a bude sa to tam motat...a motat..pochybujem ze sa to tma vysvetli..

eaka
13. okt 2010

juj baby, ja som to včera ani nedopozerala, som pri tom zaspala...ale úprimne... kalman a laura nie sú o nič lepší ako miška so štefanom, takže by som sa moc nezastávala nikoho,neverní sú všetci a tá blonďavá mrcha to celé spustila, presne ako tu ktosi napísal, že ako gúľa tými svojimi okáľmi veľkými a hrá sa na anjela a pritom pár mesiacov po pôrode odkopne muža a ženatému chodí do kanclu vyplakávať a hovoriť mu o svojich citoch...chápem, že nemôžeš opustiť svoje deti,ala ja som Ti musela povedať, že Ťa milujem! a stojí a čaká... a keď jej povie, že nie je pripravený, tak "ja som myslela, že keď človek niekoho miluje, tak je pripravený na všetko" a ešte je urazená, že nechce opustiť rodinu, proste ho uháňa úplne o dušu a k tomu Zuzana, že podľa nej si ho Laura zaslúži viac ako Miška...no whatever, Michaela je, aká je, ale doteraz mu bola verná, kým nezačal blbnúť s blondínou... ešte aj triezvo uvažuje o nevere, že kým sa do toho nezapletú city, tak by z toho nerobila takú vedu, proste ako chlap, každý jeden by sa mohol tešiť, keby mal takú ženu nie? Akonáhle sa žena trošku vymyká roli útrpnej šedej myšky, čo celý život preplače pre rôznych mužov, tak je z nej mrcha a hnusoba a neviem čo... a ako inak to mala Laure povedať? Veď Laura jej odlakáva chlapa! Ony dve sú sokyne, jak o jedného, tak o druhého a Miša mala eso, tak ho použila.. no a čo, mne sa páčilo, ako Laura sadla na lavičku a stratila nádej, že ukradne chlapa... Miša jej Štefana síce preťahuje, ale je to pre ňu len zábavka bokom (tak, ako to robia aj chlapi, ak sa im na to nepríde, nemajú dôvod ukončovať ako jeden tak ani druhý vzťah). Tak nepodliehajme stereotypom! Tiež mi je síce divné, že Miša si v 9.týždni všimne, že očividne už 2x nemala návštevu z Ameriky, hlavne neverná žena si na to asi dáva riadne bacha... a určo používa ochranu... by som povedala...ktorá žena po 2 deťoch (ak neplánuje ďalšie) nemá teliesko alebo tabletky? Takže asi zlyhali...že? Hm... jasné, 97% ochrana... Pri nevere by som inak radila používať aj ochranu proti rôznym chorobám, nielen neželanému ďalšiemu potomkovi... 😉 A dúfam, že Kalman sa na Lauru vykašle, pretože podľa mňa tá je tam najväčšia a najsebeckejšia mrcha zo všetkých! Miša má svoje muchy, asi nie je podľa predstáv, ktoré nám vtĺkali to hláv od malička, že aká má byť žena, ale aspoň sa na nič nehrá a nie je falošná, vieš, na čom u nej si... kdežto Laura za maskou blonďavého anjelika... no škoda písmen a mojich prstov... 😉

cukruska1920
13. okt 2010

Dievcence....Kalmanova je tehotna aj v skutocnosti nielen vo filme... museli kvoli tomu upravovat scenar

maartinkaa
13. okt 2010

a co zuza??? ta nebude tehotna?? ved aj ta nieco riesila vcera 😨

mikailla
13. okt 2010

teeeda to stale niekto v tej ordinacii je tehotny 😅 😅 😅 je tam este niekto z hlavnych postav kto nebol naozaj tehotny 😅 😅 😅 hej hej Lucia nebola- dufam ze ani nebude 😉

danka.k
13. okt 2010

@cukruska1920 kalmanova vraj nie je v skutocnosti tehotna - ,,Nie, zatiaľ nečakáme žiadny prírastok do rodiny,“ zdôraznila s úsmevom Karin, ktorá zatiaľ nechcela prezradiť, ako sa jej seriálové tehotenstvo bude ďalej vyvíjať. Každopádne sa však o jej tehotenstve ako prvá nechtiac dovtípi jej hlavná sokyňa – doktorka Laura, ktorú hrá Monika Hilmerová.

cukruska1920
13. okt 2010

@danka.k tak preco sa potom Kraus vyjadril ze museli zmenit scenar

danka.k
13. okt 2010

@cukruska1920 neviem..

cukruska1920
13. okt 2010

@danka.k no ved uvidime ako sa to ukaze

danka.k
13. okt 2010

@cukruska1920 ved jasne.. mozno to karin taji len pred mediami.. aj ked si myslim ze by to bola asi blbosť

cukruska1920
13. okt 2010

@danka.k no ved aj Belohorcova to na zaciatku tajila... aj Kirschner...

mikailla
13. okt 2010

baby ale ked davali rozhovor s nou a jej frajerom,tak hovorila ze babatko chcu,mozno je to pravda,len mediam sa neda verit.... uvidi sa,aj ked ja si myslim,ze ona je taka karieristka,ze asi by si nekazila telo a rolu tehotenstvom 😝

danka.k
13. okt 2010

@mikailla no ona aj v tomto rozhovore na nete pise ze sa nebrani este potomkovi... no nejako sa to vyvinie

@cukruska1920 a kraus pise scenar aj pre ordinaciu??? on pise len pre panelak ci nie???

cukruska1920
13. okt 2010

@danka.k aj ordinaciu

eaka
13. okt 2010

@mikailla a Ty ju poznáš osobne, že vieš, aká je kariéristka a či by si kazila telo tehotenstvom? a včera ma tiež napadlo, že či tá Zuza predsa nebude s Michalom tehu...veď s tým som počítala celý čas, šokovaná, že umrel, ale o bábätku sa bavili... to by som brala, keby Zuza mala po Michalovi aspoň dieťatko...

danka.k
13. okt 2010

@cukruska1920 hej?? lebo ja som raz kdesi citala ze on nepojde do konkurencnej televize pisat scenare pokial bude robit na panelaku... ako rychlo to menia 😀 😀 😀

jankamamka
13. okt 2010

baby ja si myslim,ze to cele praskne pri porode,ked zistia krvnu skupinu dietata a Kalmanovi to nebude sediet ,lebo ich krvne skupiny sa nebudu zhodovat.Ja si myslim,ze to bude tak. 😝uvidime 🙄
a ci bude Zuzana tehotna som strasne zvedava.ALe ak hej tak to bude nejake cudne,ved naposledy spali s Michalom asi az pred nehodou a odvtedy uz muselo prejst vela casu,nie?Takze to by uz musela byt vo vyssom stadiu tehu a to by si uz vsimla podla mna davno,nie ? 😀 😀 😒

mikailla
13. okt 2010

@danka.k ja som pozerala jej rozhovor,ze by chceli mimino aj ked maju uz dve dcerky(jedna jej a jedna jeho) a ze este spolocne 😉 ale to ze kraus pise scenare som ani netusila......