• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
já zase vidím, tady na MK jiné řazení zpráv, moje dnešní 1. zpráva je u mě až na konci, a mezi tím po různu na přeskáčku...... nechápu
12. apr 2011 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pata31 , moji majú 8, 6 a 2,5 roka. Najstarší nemá rád obrázky na oblečení- také tie detské, prostredný je školkar a potrpí si, aby mal košelu a nohavice, takže žehlím denne košele :grinning: Najmladšiemu to je chvala-bohu jedno. :wink:
13. apr 2011 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@atrami jej tak ty si mamicka teda poriadnej party :wink: No ja odpadnem ze si potrpi na koselu a nohavice :wink: Musi byt zlaty :wink: Mne sa velmi pacia chalani taki naobliekani elegantne :wink: mam 2 rocnu dceru..nedame do kopy? :grinning: Pockaj aky bude z neho este podnikatel :wink: A z kade si? Z ktoreho okresu?
13. apr 2011 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dievcatko84 , mrkni do albumu, odblokovala som fotku. mojich chalanov.
13. apr 2011 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iloha jééé aj ja som ti nakukla...a máš tam aj žirafku...ja prave idem podobnu riešiť k next tričku :slight_smile:
13. apr 2011 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@atrami dovolila som si aj ja nakuknúť...
13. apr 2011 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej aha co mi dnes prislo na FB http://www.youtube.com/watch?v=7qbNDwRZTwM&feature=player_embedded to ste uz videli tkato hackovat obrazky? pekne,ze? :wink: a bude to na pokracovanie :wink: je to zo stranky CrochetWorld ;+)
13. apr 2011 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dievcatko84 , ja to poznám pod názvom tuniské hačkovanie, viem, že je na to špeciálny dlhý háčik.
13. apr 2011 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@atrami ja tuniske poznam inak, tak ze sa robi veeela ociek na hacik a potom sa to prehauje naraz alebo tak nejako :sweat_smile: ale tento stlpik je zaujimavy a na zaciatku ten obraz je super :wink:
13. apr 2011 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dievcatko84 obrázok je super. :wink:
13. apr 2011 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby miešate pri hačkovaní aj priadze odlišných hrúbok? napr. camila a elian nicky ... jedna 125 m/50 g a druhá 150 m/50 g ...nebude to vidieť? niektoré farby neviem zohnať v rovnakej značky...
13. apr 2011 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucia32 já míchám a nejde to poznat..teda na první pohled...

Holky mrkejte .... https://picasaweb.google.com/gfashionandstyle :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. apr 2011 o 22:19  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzka72 peknééé...ale ja tak nerada lúskam tieto hieroglify :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2011 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucia32 já vím :frowning2: ale jako inspirace je to dobrý a jsou tam jednoduchý jde to i bez návodu, jen podle fotky....
13. apr 2011 o 22:32  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekne veci ste popridavali :dizzy_face:
13. apr 2011 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@atrami fesaci chlapci, aj sestra ma troch, ale nastastie ani jeden si nepotrpi na vyzehlene kosele a nohavice :wink: :grinning:

ja dnes nestihacka...teraz vecer som konecne prisila kvietok na dalsiu bekovku a uz makam na dalsej ciapke :wink:
@zuzka72 super stranka, vzdy si rada pozeram taketo stranky :wink:
13. apr 2011 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pata31 jůůů miluji zelenou krásná co je to za značku?
13. apr 2011 o 22:59  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzka72 znacka Tami a mami :grinning: :grinning: asi myslis priadzu? to je camilla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2011 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pata31 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ´přízi-díky Tami a mami znám :wink: dost dobrá značka...
13. apr 2011 o 23:02  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzka72 no jasneee, ze dobra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: inac som rozmyslala, ze nejake stitky by sme mali robit na tie ciapky, aj s telef.cislom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a copyright :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2011 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pata31 :grinning: no to určitě :wink:
13. apr 2011 o 23:04  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzka72 no to je úžasný profil, či ako to nazvať, len ja som stále ešte neprišla na to, ako sa v tom picasaweb orientovať :confused:
13. apr 2011 o 23:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pata31 ja som presne nad tym rozmyslala! ze na svoje vyrobky budem davat svoje stitky :wink: skor ako taku zaujimavost :wink:
14. apr 2011 o 07:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dalsie moje vytvory :wink:
14. apr 2011 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a sup este papucky :wink:
14. apr 2011 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahoj děvčata, jsem úplná začátečnice, nebude vadit, když se přidám? :sweat_smile:
myslíte že byste mi mohly poradit, jestli existují nějaké stránky o háčkování? nějaký úplně základní srozumitelný postup? chtěla bych si časem taky uháčkovat nějakou pěknou čepičku pro synáčka :slight_smile:
ještě mi prosím poraďte, co konkrétně si na začátek koupit - nemám doma ani háček :grinning: a taky kde si to koupit. nejlépe jestli je prodejna např někde v Praze a nebo nakupujete na netu? jakou vlnu?

doufám že to není moc otázek najednou..
14. apr 2011 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blizennec mrkni tu
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=23
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=81
tu je dobrý návod na čiapočku.
http://www.mimibazar.cz/navody.php?id=12
tu je len hačkovanie.
Na začiatok si kúp nejakú bledšiu vlnu vhodnú pre deti, na každom klbku máš aj veľkosť háčiku, ktortý potrebuješ. Ja používam priadzu - Camilla. Zatiaľ stačí bežná galanterka.
Čiapočku určite zvládneš. Kamarátka sa učila tiež len zo stránok. A teraz hačkuje ako drak. :wink:
14. apr 2011 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moje dielka
14. apr 2011 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, kto mi poradí ako na túto... velmi sa mi páči, ale ako som písala, velmi odčítať z obrázku neviem...nechcem teraz 5 hodin skúšať a párať, tak keby to niekomu bolo jasné....

Vidím, že aj placka je hore splietaná, ja som urobila normálnu a okienka, ale po 2 DS do nich mi pride riedke, nie ako na obrazku a po 3DS sa mi zdá veľa, či nie? Mám rozrobené dalšie 4 ( podla návodu), tak sa nechcem velmi touto zdržiavať...táto je pre moju Naty
14. apr 2011 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucia32 ale na obrazku je po dva ci nie? Podla mna to nebude take riedke, ono tym, ze to je krizene s plnymi riadkami sa to asi tak spevni, ci? :wink:

@blizennec no dobre ti radia :wink: skus si kupit nejaku lacnu vlnu ale zaroven dobru pre deticky a poskusaj :wink: Ono to urcite pojde, pomalicky,ale pojde :wink: a ciapocky sa dobre robia, len stale mysli na to, ze uzatvaras riadok, aby si zbytocne nesla do spiraly :wink: aj tak sa da,ale to neskor Drzim palce a tesim sa na foto tvojich vytvorov :wink:
14. apr 2011 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok