• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@dievcatko84 ako sa divam,ved my sme spolu v skupine na fb :slight_smile: Julia Hudecova
4. dec 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
podelím sa s vami....práve dokončená súpravička pre skoro ročné dievčatko-na objednávku...dúfam,že sa bude páčiť... :slight_smile:
4. dec 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@lienok1 No tak ta je super, Líbit se musí :wink:
4. dec 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 aj ja som nad tym rozmyslala ze to urobim ako keby som to sila urobim si nakres a dako to vyhutam uz :grinning: :grinning: mam este do aprila cas :grinning: :grinning: a na tie papucky co mas foto ze do drazby tak mas navod? bo sa mi nechcce vymyslat uz som robila sice ale taketo zhanam chcem pre muza uhackovat na vianoce - prosika ale este som nenasla nieco co by sa mi pacilo a tieto su krasne :wink: a dakujem :wink:
4. dec 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak konecne mam aj ja ciapocku pre seba :grinning: :grinning: a zvonceky som robila na stromcek :slight_smile:
4. dec 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu su foto zabudla som pridat :sweat_smile: :grinning:
4. dec 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienok1 nadherne
5. dec 2011 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetina trosku inak..ciapocku to len vylepsi
5. dec 2011 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. dec 2011 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@deniskateniska tie papucky su trosku zenske, nevadi? A na dospelackej nohe su akoby, neviem to velmi slovami opisat, ale akoby nizke. Aj tak chces?
5. dec 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 jasne ze chcem to chceme len tak po dome aby netahalo na nohy :slight_smile: mm neznasa chodit v papuciach, a toto bude mat taku nahradu :slight_smile: nasa babka take strikovala alebo hackovala uz neviem len ona si to uz nepamata bo to bolo davno a nevidi uz poriadne ze by mi to ukazala :unamused:
5. dec 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienok1 krasna supravicka, neviem si predstavit komu by sa to nepacilo :wink: :dizzy_face:
5. dec 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vďaka všetkým za pekné komentáriky...ste zlaté...:slight_smile:
5. dec 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
v strikovani som zaciatocnik, mam za sebou akurat par salikov a ciapok pre maleho, na vianoce strikujem na mm ziadost ciapku pre neho, neviem vsak ako mam urobit zaciatok aj s gumou aby bola elastickejsia? skuste mi to nejako jednoducho vysvetlit?
5. dec 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je posledny den na to aby mi dosla konecne ta vlna..ak nedojde rusim objednavku
6. dec 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte sikulky...znova sa na vas obraciam so ziadostou o pomoc.... :slight_smile:
Prosim Vas, neviete mi niektora povedat, ako je hackovana tato ciapocka? Je to kratky stlpik? alebo?...dakujeeem
6. dec 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. dec 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 ano, je to krátký sloupek :slight_smile:
6. dec 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veru0603 ..dakujem za odpoved... :slight_smile: prosim Ta a hackovanie ciapocky z KS je take iste ako z DS? alebo su tam nejake rozdiely? myslim v pridavani ociek a tak....
6. dec 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 já to mám stejně :wink:
6. dec 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veru0603 ... dakujem. :slight_smile:
6. dec 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak pridavam moje posledne :slight_smile:
6. dec 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@julianka777 hihi maly Mikulas moze chodit :grinning: tie bombrlce su super, ako take spravim?
6. dec 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evelin116 ja som tak raz mala objednanu vlnu z tej www.galanteriaivana.sk a som tam volala ci pisala ze co s tym je a ani mi neodpovedali ani nic a o dva dni som to mala doma, podla vsetkeho na to zabudli... drzim palec ale kludne tam napis uz dnes
6. dec 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah aj ja som tam objednala ale dnes som to zrusila kaslem na nich gtrva im to jak neviemco.uz som tam pisala a hned mi aj odpovedali
6. dec 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcela by som uštrikovat nejake obrazky na svetre napr krtka alebo aj niečo ine nesu tu na nete nejake stranky s navodom na tie obr?????????
6. dec 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka ja to niekde pohladam a hodim ti link :slight_smile: len teraz nemam moc casu :slight_smile:
6. dec 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@julianka777 - aj mne pomôže nejaký link na také pekné brmbolce :slight_smile:
6. dec 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matja
@lenadka vlastne ma napadlo,ze ak viete robit normalne klasicke brmbolce,tak s jednou farbou omotavate do polovice kruzku a s druhou farbou do druhej polovicky...neviem ci som to zrozumitelne napisala :D
http://danielaburgerova.blog.cz/1112/brmbolce-a-brmbolceky tu je dobry obrazkovy navod,len ked tam to mota tou bielou,tak nebudete ju omotavat dokola,ale len do polovicky a potom tou druhou farbou :slight_smile:
6. dec 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a je to tu, moja galanterka, zajtra otvárame :slight_smile:
6. dec 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok