• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
@zuzka72 hej hej ten klobucik, lebo podobne ale nie klobucik,ale ciapocku som raz zazrela na mmb ale teraz to enviem najst :confounded:
28. feb 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 tak posečkej, dělám další 3 teď tak u toho smolím i návod :grinning:
28. feb 2011 o 20:12  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby paráááda, vy teda fakt makáte jak divé :astonished:

@emicka09 ja robím asi tak Tvojím štýlom, teda rýchlosťou :confused: . No a ja som zohnala v predajni textilu molitanovú drť, 1kg za 3 éčka a je toho váááážne riadny balík :wink:
28. feb 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 že by jsi začala i výdělečnit ?! :dizzy_face:
Já se nestačím divit, co všechno děvčata stihnete, já se tu lopotím se svetrem a musela jsem zase vyrobit svetřík a čepku panence, pak sukni, cvičky.... aby prý mohla tančit v baletu :grinning:
příležitostně nafotím..... jinak včera jsme byly na ušním a ouška v pohodě, jen ty dutiny pořád ještě plný, tak na kontrolu až další čtvrtek a to nám vyšetří i mandli, do té doby jsme doma :wink:
Takže v práci budou mít určitě radost :unamused: , nicméně já jsem docela ráda, umyju okna (pokud bude hezky) a dodělám věcičky.......
1. mar 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha no výdělečit?..se mi tu nakupilo asi 30čepiček a holky od nás z Ol mi řekli ať nejsem blbá a prodávám to, takže pokud někdo chce, tak mu prostě prodám, jen cenu si nedokáži stanovit, musím něco očíhnout... Doteˇ´ jsem to dělala zadarmo i s vlnou a prej jsem blbá, tak se zkouším poučit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ještěže jsou ouška OK, to je trápení potom s ušima......a na okna dojdi i k nám :slight_smile:
1. mar 2011 o 08:34  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 no minimalne za material by si si mala vypytat :wink: keby bolo na mojom muzovi vyratat cenu tak by tam zaratal pomaly aj vody v splachvaci a to uz by nikto nekupil ale by sa to naucil sam robit :grinning:

a tu je ten dinosaurus :grinning:
1. mar 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. mar 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah :grinning: :grinning: tvůj chlap, je jako můj :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dino je kouzelnej :wink:
1. mar 2011 o 09:53  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já včera udělala 3 čepice a musela jsem je vypárat do 3/4 ach jo...nějaká špatná velikost, teď už je dodělávám, jsem to zmenšila, ale tu jednu jsem zmenšila a je pořád velká, tož bude na mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2011 o 10:06  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah no krasny je dino :wink: ja vyplnujem polyesterovym runom, je to take cudo biele ale nevychadza ani z hackvaneho ak je robene mensim hacikom a hustejsie :wink: pol kg stoji 3€,ale zase je to skutocne na veeeelmi vela veci, je to dost objemny material :wink:
1. mar 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu jsou ty moje nedodělky a vypáránky :grinning: už mě to nebaví, jak něco zkazím, tak to nerada předělávám...
1. mar 2011 o 10:43  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 budou mi stačit moje okna :grinning: a s nedodělky a vypáránky to znám moc dobře, tak to dodělej velké a zkus dát na fler a třebas prodáš velké, lepší než párat :wink: já to tak začal praktikovat, a když ani to nikdo nechce, tak to hodím do charitativní popelnice :wink:
1. mar 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha a jak to funguje na tom Fleru, to tam můžu dát..zdarma, nebo poplatky, registrace a popelnice, to je co?
1. mar 2011 o 10:59  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, je to jednoduché, zaregistruješ se, vyfotíš výrobek, popíšeš a stanovíš si nějakou cenu (záleží na tobě), pak se tam přičte provize pro fler 11% z prodejní ceny , a ještě si stanovíš poštovné......... např. čepička za 80,- Kč + provize 9,- takže prodejní cena 89,- a za poštu napři 34, celkem 123,- Kč a pak je možnost každých 7 hodin své zboží topovat a tím se vystavuje v dané sekci na předních stránkách..nebo můžeš zakoupit za 9 Kč ( to je už zpoplatněné) místo na předních stránkách na celý jeden den a jednou za měsíc ti pak na e-mail pošlou fakturu za provize za prodané výrobky a eventuelně za zpoplatněné služby. Já už se tam zbavila dámských plavek (paní je nakonec nechtěla a tak to byla první věc kterou jsem tam zadala a zbavila se jich , pak šálu a čepici) a jinak sem tam nakonec i nějaké věci dala jestli se někdo "chytí" abych se nenudila a občas se někdo najde.
1. mar 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 no myslím takový ty popelnice na oblečení (většinou u supermarketů), to když už se fakt toho nemůžu zbavit, tak to dám do igelitky a při cestě na polikliniku ( u nás je u polikliniky) to tam hodím, ......už jsem tam pár věcí po Terezce dala, ale i čepičky, které se velikostně nepovedly...........takže jsem udělala i dobrý skutek :wink:
1. mar 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha a na jak dlouho je to tam vystaveno, má to nějakou dobu? a to se platí přes účet? To musím zkusit :wink:
aha, já myslala, že popelnice je na tom Fleru nějaká sekce :grinning: , tak to já nosím zase k nám do SOS :wink:
1. mar 2011 o 13:31  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 Zuzi Tam to můžeš mít jak dlouho chceš, já jsem začala v polovině července.........a zatím se nikdo neozval abych to co je tam od začátku smazala, můžeš tam mít i věci již prodané (jako mám ty plavky) a ty jsou na prodej nedostupné, ale když se někomu budou líbit tak ti napíše, jestli mu je vyrobíš
Jinak když tě někdo osloví, že se mu to líbí a ty akceptuješ jeho zájem, tak se mu automaticky vygeneruje faktura na platbu, on ti zaplatí na tvůj účet a ty odešleš balíček.. Jediné co nesmíš porušit je dávat tam věci co jsi nevyrobila, nebo jiný kontakt (myšleno třeba koukněte na www.hackovaniapleteni.cz) než je ten fler..............
1. mar 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha a prosímtě můžeš mi poslat odkaz na ty tvé stránky, my měli PC na oprvě a ten odkaz se mi smazal :confounded:
1. mar 2011 o 17:43  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. mar 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha dík, omrknu, zkusím :wink:
1. mar 2011 o 17:54  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak abyste věděly , taky jsem něco tvořila :wink:
1. je baletně-plesový obleček na naší Hannah a
2 pro švagrovic Barču

2. mar 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 Tak už zkoumala? Co na to říkáš, už si registrovaná?
2. mar 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha jeeeeej! Tie papucky a celkovo oblecenie nema chybu! :wink: krasa!! ja teraz sijem konika na tyci :wink: mala bude mat 15-teho narodeniny tak aby som ju potesila a pomaly spekulujem ako urobim tortu a z coho figurky a potah na nu :wink:
2. mar 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 falešný marcipán...........chutná dobře a dobře se s ním pracuje :wink:
Falešný marcipán
-15 dkg sušeného mléka (polotučného)
-15 dkg moučkového cukru
-2 lžíce medu
-2 lžíce oleje
-mandlová příchuť podle chuti
-3 lžíce vody
Všechny suroviny si smícháme dohromady napřed měchačkou a nakonec propracujeme dobře rukou. Různé mléko a cukr jinak sají a tak třeba přidáte podle potřeby ještě jednu lžíci vody.
Recept a rady mám od Irenky, která dělá moc krásné dorty a tímto jí děkuji.
Marcipán po zpracování ztuhne vždycky, pokud dělám marcipán na potah, do lednice nedávám vůbec, rovnou potahuji. Pokud si jej dělám dopředu, zabalím, dám do lednice a před použitím zahřeju v mikrovlnce a znovu propracuji. Dělám z něj všechno, kytičky, figurky...
2. mar 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 po koníkovi touží naše Terezka taky, ale chtěla by živého, prý by bydlel na balkoně :grinning:
2. mar 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha je ta cepulka je krasna, hod navod prooosiiim :wink:
2. mar 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emicka09 Hodím večer :dizzy_face:
2. mar 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jeden návod - je to podle jedné knihy - ale musíte si přizpůsobit podle příze
návod je na zimní čepku (já dělala háčkem č. 3,5 a camillou)
Do kruhu uháčkujeme 6ŘO, spojíme a pokračujeme

1.řada do kruhu uháčkujte 16dl. Sloupků, spojíme do kruhu a na konci spojte do kruhu %O do 3.počátečního Řo – to platí pro všechny řady
2.řada do každého DS háčkujte 2 DS
3.řada háčkujte střídavě 1 reliéfní DS zepředu , 2 relief. DS zezadu
4.řada dále pokračujte uvedeným reliéfním vzorkem přičemž do zezadu vpichovaných rel. DS háčkujete vždy 2 DS, (rozšiřujete každý díl)
5.řada háčkujete bez přidávání dle vvtvořeného vzoru
6.řada do 1.a 4. reliéfního DS zezadu háčkujte opět po 2 DS
7.-10 řada bez přidávání
11. řada jako 7 řada jen první a poslední 2 reliéfní sloupky zezadu sháčkujeme
12. řada stejně jako 11. řada , jen sháčkujte společně 2.a 3. reliéfní DS zezadu
13.řada- 15. háčkujte krátké sloupky háčkem č. 5

Kšilt vytvarujete přes prostředních 18 od, uháčkujete 1 řadu KS přiačemž do každého oka uháčkujete 2KS – vznikne 36 KS
Dále pak háčkujeme 7 řad KS, přičemž na obou stranách ujímáme v každé řadě 1x1KS.
Na závěr celé obháčkujeme jednou řadou KS pro zpevnění

Háček 6,5 až 7, obháčkování 5
Na přízi Joana

2. mar 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha ty si aky poklad nad pokladmi!! ja som mala jeden recept ale bola tam "trest" a ja neviem co to je po cesky :confused: :sweat_smile: takze som sa vas aj chcela "cesky moje" spytat,ale si ma predbehla a tomuto vsetkemu rozumiem :wink: DAKUJEEEEM!!! Si pokladik!! Joj taka som stastna!
A moje stastie znasobuje vlna, ktoru som si dnes vybrala z posty :wink:
Ja odpadnem, Miska si vynutila aby bol teraz pri nej ocino, tka to chcel vyuzit aby ho masirovala :wink: a lezi, lezi a miska zatial masiruje tucniaka :wink: lebo aj jeho chrbatik boli :wink: chaaa :grinning:
2. mar 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha a este otazocka, myslis polievkove lyzice,ze?
2. mar 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok