Celomestská téma pre Blaváčky

pipi1211
25. apr 2008

Baby tak ma napadlo ze tu mame sice vela tem ohladom Bratislavi ale nemame taku celomestsku.... predsa len sa mi vzdy nechce prispievat do kazdej Ba temy tak dufam, ze moj napad nevyde na zmar a popiseme vela stran a dufam,ze nam to admini dovolia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
28. júl 2009

ssissi,tak potom hodíš názov hotela,keď budete spokojní,možno raz aj my k moru pôjdeme 😀 😀 😀 😝
a vážne uvažujeme,že sa odsťahujeme z BA do okolia,zatúžli sme po domčeku,nie po debilných susedoch,ak sa nám podarí predať byt a nekúpime za to väčší,tak určite domček v okolí vyhráva,vodičák si urobím,kúpime nejaké malé autíčko pre mňa a ide sa 😀 😀 😀

ssissi
28. júl 2009

bambi, dom je aj náš sen. Ale ja si nijak neviem predstaviť to večné dochádzanie... + dávať veľa prachov na benzín (vlastne, to, čo by sme ušetrili na hypo za väčšiu vzdialenosť). Nám to nejak skrátka nevychádza.
Ale držím palce, nech sa vám podarí zohnať to, po čom snívate - nech máte šťastie.

My inak máme celkom šťastie na susedov - ak si odmyslím tie "brzdy" čo nechápu, že byt je umiestnený v dome a občas treba niečo zainvestovať aj do domu, nech dom nespadne na hlavu. Máme tu také babky - pritom žiadne chuderky babky. Komplet prerobené byty, klimatizácia a neviem čo, samé v troch izbách, ale korunu do fondu opráv to nechce pustiť... chjo.. Ale priamo nad našim bytom bývajú suproví ľudia napr. - chodíme spolu aj von... kávička... perfektní ľudia.

ssissi
28. júl 2009

A ten váš horor-sused ešte stále prerába?

bambi09
28. júl 2009

ssissi,my máme povinné odvody do fondu opráv,odsúhlasené na schôdzi 😕 my tu tiež máme také strigy,čo len špehujú,čo sa kde šuchne a predkožkáč je momentálne tichšie,už asi sťahuje nábytok,ešte občas pobúcha,tak dúfam,že zas nezačne so zbíjačkami 😠 😠 😖
a s tým domom aj ja váham,muž o inom nehovorí,ja som v dome bývala 24 rokov,on len v paneláku a dom mala stará mama,ale my hlavne kvôli kľudu 😉 jasné,človek je trošku mimo,ale v dobe internetu je to už iné,ako kedysi 🙂 😉

ssissi
28. júl 2009

moja malinká spí dnes už tri hodiny 😨 😕 😕 😕. asi si vynahrádza náročný včerajšok.
hej, aj u nás sa odsúhlasuje na schôdzi, len keď polovica ľudí trčí v práci a z druhej (zúčastnenej) polovice sú väčšina šetrné staré (inak celkom luxusné) tety, tak smola. Tieto naše susedky vychovali komunisti tak, že zariadenie do bytu si síce museli kúpiť, ale byt a všetko okolo neho dostali od štátu, no a stále nejak nechápu, že je iná doba a treba občas investovať aj do domu, lebo komunisti ho už neopravia 😀 .
Tak sused už asi fakt sťahuje nábytok, už vám snáď nebude búchať nad hlavou, opičiak jeden 😀.

bambi09
28. júl 2009

naša ešte nespala 😠 😠 😠 opica,o 4-tej som si s ňou ľahla a nič a už je protivná,ale muž prehadzuje techniku,tak musí počkať teraz 😒

capy
28. júl 2009

aj moj sen je mat domcek 🙂 nastastie mame super susedov, tak sa nam celkom dobre byva, ale urcite raz domcek bude 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ssissi
28. júl 2009

emog. sranda, ty ma čítaš tu, a ja teba v téme kréta 🙂 IP-čka

capy
28. júl 2009

nahanate sa? 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
torticka
29. júl 2009

Caute, rada by som vam odporucila super cvicenie jogy pre tehotne. Studio sa vola Lotus Joga, a je to v Bratislave. Stranka je www.lotusjoga.sk.

guga
29. júl 2009

Ahojte, dlho som tu nebola. Keď je vonku tak pekne, tak ráno odchádzame z domu a prídeme až večer. Chodíme k svokrovcom na chatu na Košariská - je tam super - jazero, anglický trávniček, na ktorom je malý nafukovací bazénik pre deti. Mirka tam má aj sesternicu, ktorá ma 5 rokov a Mirka ju zbožňuje. Niekedy príde aj jej bratranec, ktorý nemá ešte ani jeden rok, tak ho má Mirka ako "živú hračku"

my tiež túžime po domčeku

ssissi - my sme mali tiež podobné nároky 😉 😉 😉 keď sa vyberá hotel aj pre malé dieťa, tak už to tak asi musí byť 😉 😉 😉

inak do lipotu sa chystáme aj my, koľko km z BA to asi je?

capy
29. júl 2009

guga my tam ideme zajtra. ideme 4 rodinky. bude super. od nasho domu je to 50km. byvame pri dostihovej drahe v petrzalke. 😉

capy
30. júl 2009

idem o chvilku kuki dextra a potom haji. majte sa pa pa a dobruuu nocku 😔 😔 😔

lindda
30. júl 2009

cafte my sa chystame na zlate chodime kazdy den je tam super a zadara zo zadu ako je nuda je tam super kto chce nech sa prida 🙂 sme tam az do vecera skoro na konci zo zadu papa

ssissi
30. júl 2009

čafte,
jeeej, guga tu tiež dlho nebola, anglický trávniček u svokrovcov závidím 🙂, naši majú takú záhradu - džunglu, a veľa jabloní v nej - po členky jabĺk vždy napadaných, len to hnije v tráve, keďže sa to nestíha zbierať (to by sme tam museli žiť), fúúúj, a osy lietajú okolo toho, brrrrr. Musíme s tým niečo vymyslieť, nech nerodia, aj keď bio jabĺčka sú super pre malinkú, ale aj jeden strom je veľa.

capy, auto ste poriešili?
mňa dnes celkom zkolila návšteva z vesmíru 😒, ešte aj migréna, ako ináč 😒, tabletky nechcem, nech nie som pri malej poobede okrepená, tak sa liečim red-bullom.

ssissi
30. júl 2009

Este sa chcem spytat - neobjednavali ste si niektora drevaciky z tejto stranky?
http://www.lacnetopanky.sk/

dockali ste sa?
Maju neuveritelny vyber, avsak ja uz mesiac od objednavky cakam a cakam.... dnes som to telefonicky uz zrusila, po tom, co mi panko aj po tretikrat slubil, ze uz ich urcite naozaj posle 😖.
Tak som smutna celkom, lebo polka leta za nami a uz desatkrat som mohla doma mat kupovane z obchodu 😒 .

zuzitka
30. júl 2009

ahojte 😎
sme už doma ... bolo perfektne 😎 😎

bambi09
30. júl 2009

ahojte 🙂
jéééj,zuzitka,Tebe tie tt tak rýchlo pribúdajú,za chvíľu nám rodíš kočka 🙂 🙂 😉
my sme včera boli v meste,zas sme v Tescu oplieskali juráče 😀 😀 😀 ale kooopec sme nakúpili,hlavne malej,ale aj nám a ssissi,konečne som mala tú ľadovú kávu od Meka 😀 😀 výýýborná,len teplá,ja som myslela,že ako frapé,ale chutila mi 🙂 😉
a dnes je zas hic,o 17-tej prídu z realitky,tak ešte upratujem 😝 😝 😝

ssissi
30. júl 2009

Zuzitka, asi ste odišli v tom čase, keď som bola mimo mk, uniklo mi - kde ste boli?
bambi - ale pozor, tá káva je fakt prudko návyková, tiež som si prvýraz vravela, že čojaviem... a už som sa viezla 😀. A budete doma, keď prídu z realitky? Som pozerala v novom bývaní, že lepšie pôsobí na kupujúcich, keď je byt prázdny.

bambi09
30. júl 2009

ďakujem za radu,zatiaľ hej,ale možno vybehnem s deťmi von a nechám len muža s realiťákom 😅 😅 😅
nech nás tu nie je ako hadov 😀 😀 😀
zuzi,kde ste boli?? 😕 😕

zuzitka
30. júl 2009

boli sme v chorvátsku na týždeň 😀 😀

ssissi
30. júl 2009

lebo - byt pôsobí väčším dojmom prázdny, ako keď ste tam štyria + maklér + kupujúci. Môžu sa zľaknúť 😅 .
a ešte preto, lebo keď tam budete vy, tak len prídu, pozrú a o 2 min. sú vonku (len málo ľudí je takých naozaj neostýchavých - že skúšajú pred majiteľmi čojaviem, že kam by dali posteľ... a ako by sa im tam ležalo... a kde by si spravili posed na balkóne... a tak).
Ak budú sami, tak sa možno do bytu zaľúbia a začnú v duchu zariaďovať (predajcovská metóda s názvom šteniatko 😀 😀 😀 - chceš šteniatko predať, tak ho na chvíľku požičiaš potenciálnemu kupujúcemu, a ten sa do neho zamiluje a už ho nechce vrátiť 😝 - presne nato slúži skúšobná jazda autom - posadia ťa za volant nového auta, a už nechceš vystúpiť 😀 ).
ak vieš, tak prepáč, bambi

bambi09
30. júl 2009

ssissi,nemám čo,naopak,vďaka za radu 🙂 🙂 😉 si zlatá a tá káva je naozaj mňáááám 🙂
a zuzitka,ako si zvládla cestu??super,že ste si podovolenkovali 🙂 🙂

ssissi
30. júl 2009

bambi, ja som sa tým živila... dávno.. ako živnostník 😉 celkom sa darilo 😀 😀 , staré zlaté časy 😀 😝.
Jaaj, zuzitka, museli ste mať super, aj počasie vyšlo, že?

ssissi
30. júl 2009

no malinká sa mi budí a redbull našťastie na migrénu zaúčinkoval, tak krásny deň všetkým

bambi09
30. júl 2009

ssissi,tak pako kupec nedošiel 😀 😀 😀 a ja upotená,zmorená,len povysávať v tom horku je nadľudský výkon 😀 😀 😝
ale tak mám na víkend pokoj,len ožehliť a navariť 😅 😅
a boli sme vonku,tam sa dýchať nedá,fuj 😝 😝 😝

capy
30. júl 2009

ahojte dnes bolo zasa super. voda nema chybu. 🙂 🙂 🙂 dnes som otestovala aj saunu, lebo mi bolo malo teplo 😀 😀 😀

ssissi auto opravene. mala som tam prasknute dve puzdra. jedno na kolese a druhe na riadeni. este na jesen mi musi vymenit sinenbloky. pravdepodobne cez ne mi unika olej. tak mi dolial do plna a este mi dal liter na dolievanie a ze ked sa mi minie tak mam prist a este mi da. 😉 a platila som 12eur za material. za robotu nechcel tak som mu dala dvacku 🙂

zuzitka vitaj spat 🙂 🙂 🙂

bambi tak to je na porazenie 😠 😠 😠

zuzitka
30. júl 2009

som myslela, že som vám sem zabudla napísať, že ideme na dofču 😝 😝
ale na predchádzajúcej strane som sa s vami lúčila... 😎 😎

ja som cestu zvládala OK, tam sme šli na noc, vyrazili sme o 22h a o 6h sme boli tam 😉
ale odtial sme šli cez deň a to bola katastrofa 😠
samko sa nám 2x poblinkal, do toho klíma, teraz soplí a kašle ☹ ☹
cez deň už v živote nepocestujem tak daleko 😖

ale dovolenka bola krááásna 😵 😵 apartmán sme našli na tretí pokus, za noc sme platili 58eur.
výhlad krááásny, more od nás asi 2-3 min ... všetko sme mali po ruke - obchody, zmrzlinu, minigolf,...
pár foto
http://zuzitka.blogspot.com/2009/07/primosten-c...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre