Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

luciamk
12. feb 2016

Ahojte baby, určite sa to tu už riešilo... logopéd..... Práve som volala Mudr.Kotúlovej, bola milá, ale povedala mi, že skôr ako v apríli nás nezoberie a že úprimne má toho veľmi veľa, tak keby sme vedeli ísť k niekomu inému, ale že v Senci iný logopéd nie je.... kam chodíte s deťmi, skúsenosti ? Ďakujem

silviamoravcova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silviamoravcova
26. feb 2016

Urobme si deň pre seba. Darček k MDŽ.

silviamoravcova
29. feb 2016

Lístky na akciu Deň Krásy a Zdravia sa dajú zakúpiť mailom, telefonicky, ale aj osobne po dohode v Senci. Takisto aj v Antikvariát Kaviareň Senec v čase 10-19.00h. Ideme?

silviamoravcova
3. mar 2016

UŽ VIETE ČO BUDETE ROBIŤ V TÚTO NEDEĽU?

Oslávte s nami MDŽ. Kým VY sa budete hýčkať v rukách vizážistky, kaderníčky, manikérky, masérky, merať tlak a cukor, počúvať prednášky o zdraví, zdravej strave, esenciálnych olejov, dentálnej hygieny, popri tom vychutnávať si kávičku s koláčikom a bohaté občerstvenie - Vaše dieťatko sa zahrá pod dozorom pedagóga v detskom kútiku plnom hračiek 🙂

Navyše urobíte dobrý skutok, pretože celý výťažok z akcie zabezpečí zdravotne postihnutým detičkám v EURO DEŤOM n.f. potrebné rehabilitácie, či pomôcky nevyhnutné k ich liečbe.
A tu je len časť z ponuky SUPER TOMBOLY:
Poukážka do reštaurácie Marathon v hodnote 30 eur, rodinná vstupenka do Termálneho kúpaliska Veľký Meder (1+1), rôzne kozmetické balíčky, balíčky zdravej výživy, balíček vlasovej kozmetiky Loreal Professionnel, poukážky do wellnes centra a množstvo ďalších hodnotných cien.

POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!
NAVYŠE každý VOPRED zakúpený lístok sa dostáva automaticky do žrebovania o 2 VSTUPENKY na KONCERT SAMUELA TOMEČEKA 🙂
(víťaz Superstar 2014 - TOP 10), Milujem Slovensko RTVS, TOP 3 - ocenenie OTO 2016).

Tak už viete, čo budete robiť v túto nedeľu ? 🙂

Organizátor Benefičnej akcie: DEŇ KRÁSY a ZDRAVIA - Euro deťom n.f. Vás srdečne pozýva v nedeľu 6.3.2016 v čase 13.30h - 16.30h do MSKS Labyrint, 2 posch., Nám.1. mája 2, Senec
PREDPREDAJ LÍSTKOV: info@eurodetom.sk, +421 917 55 44 55

ujofero
12. apr 2016

Ahojte, hľadám opatrovateľku k 4 ročnému synovi- nepravidelne, viete mi niekoho doporučiť?

misela36
15. apr 2016

Chceme ísť do Senca na ten maďarský cirkus 20.4.2016.Kde to bude na Jazerách,sever,juh ?Dík

nicky182
11. máj 2016

AHOJTE, kocky, prosim Vas o radu - nie som zo Senca, ale zvazujeme dovolenku v Hoteli Senec. Nikdy som v Senci a pri Seneckych jazerach nebola, tak Vas prosim o info ... Aky je to hotel ? a co okolie a Aquapark ? Budem Vam vdacna za info .... 😀 😀 😀

silviamoravcova
18. máj 2016

@nicky182 Ak môžem odporučiť tak jednoznačne HOTEL ZÁTOKA. Mám osobné skúsenosti a vrelo odporúčam.
http://www.zatoka.sk/

hubner
1. jún 2016

@mysiak01 ahoj, pred rokom sme sa pristahovali do SC, mam maleho 2 mesacnwho syna, ak mas chut, mozeme spolu vybehnut na prechadzku.

chiccco
26. jún 2016

Ahojte,pracuje niekto v logistickom sklade DM v Senci?

ziza55
2. aug 2016

@luciamk kotulova je super..my k nej chodime oplati sa pockat

katuska78
17. aug 2016

@luciamk my sme chodili ku Kotulovej. Taka pohodacka, ale fakt je, ze sa zvycajne dlho caka na termin..

luciamk
18. aug 2016

@ziza55
@katuska78
Ďakujem baby, nakoniec sme chodili k pani dr. Matejcovej do Čiernej vody. Je úžasná, malému stačilo pár hodín a krásne vyslovuje š, č aj ž. Žiadne šušlanie. 😀

katkavan
29. aug 2016

ahojte,mate prosim tip na penzion v Senci ? nie hotel,ale sukromie,resp.rodinu,ktora poskytuje ubytko vo svojom dome.Vdaka

hermiona368
8. nov 2016

predavaju niekde superfity topanky ??? dakujem

luciamic
25. nov 2016

@hermiona368 ano, v obuvi ktora je smerom od synagogy k poste cestou

fengsujistka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silvia296
19. jan 2017

Ahojte🙂 som na materskej, asi pred rokom sme sa pristahovali do senca a nikoho tu zatial nepoznam, ak je tu niekto v podobnej situacii, kludne mozme niekedy vybehnut na kavu🙂

tina2231
8. feb 2017

Ano ja so. Zo Senca

nevestienka
10. feb 2017

@silvia296 ahoj ja byvam v senci dlhsie, ale tiez tu nikoho velmi nepoznam

yaninca
20. apr 2017

Ahojte, poprosim tip na sukromnu skolku v sc, ktora je dobra v anglictine, ale aj ostatnych veciach /pristup k detom, venovanie sa nie pustenie telky =ano toto robia aj v drahych sukromnych":(( ) vdaka.. pre 2,5r.zabku

evkanovaa
3. sep 2017

Ahojte, nemate nahodou skusenosti s MUDr Otapkovou ako porodnickou? Som k nej len nedavno zacala chodit a temer kazdu poradnu mam s niekym inym :-// koho by ste odporucili ako porodnika? Dakujeem

haimi
6. sep 2017

Kocky, mate niektora skusenost so skolkou v sv. Martine? Dakujem

161zuzi
7. sep 2017

@evkanovaa ja k nej chodim uz 11 r.
Vyborna dr.
Aj ako porodnik.Sice ma nerodila, ale od inych viem ze boli spokojni.

katarina_k11
7. sep 2017

@evkanovaa Ahoj Evka, mne rodila Dr. Otapkova mladsieho synceka (mala som planovanu sekciu) a mozem len odporucat. Velmi prijemna, empaticka, profesionalny pristup. Ked mam zhodnotit, vybrala by som si ju opat.🙂

evkanovaa
7. sep 2017

@161zuzi dakujem 😊

evkanovaa
7. sep 2017

@katarina_k11 dakujem 😊
@silvia296 od okt budem na materskej, mozme dat kavu 😉

deedol
18. jan 2018

Natrafila som na dost prekvapivu informaciu tykajucu sa seneckej kaviarne s hernou Space Mania, ktora vraj dlhuje peniaze byvalej zamestnankyni. Pridavam info do tejto skupiny (dufam, ze mozem🙂), mozno vas to bude zaujimat. Pre mna su taketo veci dost klucove pri rozhodovani, kam pojdem s (buducim) dietatom :-/ https://www.facebook.com/Priama.akcia.MAP/posts...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre