Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

leonii
17. okt 2014

Baby v decká v škole maju teraz zbierku pre deti s chudobých krajín s krabicami od topánok. Je aj inde? Potrebujem info, či som to správne pochopila. Je k tomu totiž taka miny obáločka a neviem načo slúži,na peniaze asi nie asi na nejaký pozdrav,alebo čo.
http://schoenmaatjes.edukans.nl/

cestovatelkaandrea
17. okt 2014

@ervenka heeej, nemozes???? no vidis, nieco mi to pripomina.... 😀 😀 😀 ja si este zivo pamatam nakupovanie pocas tehu 😀 😀 😀 skoro som ovracala na trhu stanok s rybkami 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
17. okt 2014

@leonii zlata moja, krabicu od topanok pekne naplnis darcekmi pre dieta z Afriky. Das mu tam rozne hracky, drogeriu (zubna pasta, kefka, sprchovy gel, sampon....) krabicu mozes pekne odekorovat. Obalocka neviem na co je, ale na penazky asi neee. Mozno na nejaky pozdrav. Si ma nakopla asi sa prihlasime aj my a viem kam poslem hracky co mame doma 😉

leonii
17. okt 2014

@cestovatelkaandrea Díkes, toaletne potreby už mám,aj hračky, len som nevedela čo s tou obáločkou,lebo je taká miny asi ako štvrtina normálnej.Tak tam asi decka nakreslia nejaký pozdrav 😀 U nás celá škola fasovala také krabice tak to bude iná nádielka darčekov. 😀 😀

ajana1
17. okt 2014

@cestovatelkaandrea isla som aj ku sekuritakom ale nakolko kamery nie su nastavene na pracovisko nemaju ako najst toho kto to urobil :( nastastie je firma poistena a nepojde to z mojho vrecka bo mi uz nacisto porazilo

cestovatelkaandrea
17. okt 2014

@ajana1 tak aspon tak. ale aj tak to musel byt riadny idiot co si to dovolil 😖

cestovatelkaandrea
17. okt 2014

@leonii no ved ja sa tesim, ze sa aspon zbavim hraciek, s ktorymi sa deti nikdy nehrali a Damco urobi take krasne krabice ake v afrike este nemali. strasne rad oblepuje a zdobi veci... ja im hadam aj 20 balikov urobim.

leonii
17. okt 2014

@cestovatelkaandrea Tak to je super, mladá tiež rada vystrihuje a Adam je s toho nadšný,že môže niečo polepiť. Mne sa toto páči viacej ako nejaké finančné dary kt. ani neviem kde skončia. 😒

cestovatelkaandrea
17. okt 2014

@leonii teraz citam, ze do tej obalocky asi budes musiet dat 6 euri kvoli transportu do Afriky. Takze asi preto ta obalocka. 😉

leonii
17. okt 2014

@cestovatelkaandrea Aha,no mohli to aspoň zaokrúhliť na 5€ to by sa tam lepšie dávalo ☹

cestovatelkaandrea
17. okt 2014

@leonii ze, aj mna to napadlo. 😎

cestovatelkaandrea
21. okt 2014

No co bambule uz sa pripravujete na Sintu???? Neviete kedy ma vlastne priplavat na lodi?

ervenka
21. okt 2014

@cestovatelkaandrea otazka znie- Bude vobec Sinta? 😝

cestovatelkaandrea
21. okt 2014

@ervenka u nas hej, uz som nasla na gemeente stranke, zi priplava 15 novembra o pol tretej poobede 😀

ervenka
21. okt 2014

@cestovatelkaandrea aj my sme zachraneni- 16.11. cca o 12,00 priplava

rybca
21. okt 2014

@cestovatelkaandrea oficialne pride 15.11. do Goudy, k nam 22.11. ..🙂 http://www.sinterklaas-informatie.nl/index.php/...

cestovatelkaandrea
21. okt 2014

@rybca ta nasa diera na tej stranke nie je. to je ako mozne. ved cela dedina si mysli, ze su tu pupkom sveta 😀

cestovatelkaandrea
21. okt 2014

@ervenka
@rybca aj pojdete kuknut s deckami? ja rozmyslam, ze vezmem iba Damca. Kilco je sice velky chlapec ale tieto masovky on nema rad.

rybca
21. okt 2014

@cestovatelkaandrea ked nezabudneme, nebudeme chori a bude dobre pocasie, tak ano..🙂

ervenka
21. okt 2014

@cestovatelkaandrea ak nebudu furiky padat pojdem s tymi mojimi deckami. 😀

ikke
21. okt 2014

juhuu, u nas tiez 22.11., konecne sa s nim nebudem musiet delit o moje narodeniny 😀

rybca
21. okt 2014

@ikke nemozne, ako by mohol byt naraz aj u vas aj u nas?...🙂)))))

ikke
21. okt 2014

@rybca asi je klonovany... 😅 😎

cestovatelkaandrea
22. okt 2014

@ikke
@rybca
@ervenka baby tak my si ho teda uzijeme toho 15-teho e este pojdeme aj k vam, kedze ku vam sa doplavi neskor 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ervenka
22. okt 2014

@cestovatelkaandrea okidoki 😀

rybca
22. okt 2014

@cestovatelkaandrea u nas ste vitani vzdy...🙂))) len to bude pre vas tazke, byt sucasne u nas i u Ikke...🙂)))

leonii
22. okt 2014

Baby pozerala som na toho Mikuláša a u nás (Zutphen) bude 22.11 na moje narodky. Chceme ísť z deckmi, je niečo na čo sa máme pripraviť? Ako ničo som sa dočítala,ale tak nejaké postrehy od vás by sa zišli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
22. okt 2014

@rybca sa naklonujeme a klony posleme k tete @ikke 😀

cestovatelkaandrea
22. okt 2014

@leonii si priprav nejake pekne vrecko na sladkosti pre kazde ditko. U nas ked chodi sinta s Petrami, tak rozdavaju detom vela sladkosti. Takze Damco stoji s vreckom a oni mu to tam rovno davaju.

leonii
22. okt 2014

@cestovatelkaandrea jáj super,tak to budu štastný jak blšky 😀 😀