• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminky z Holandska, pridajte sa

19. septembra 2017 
@mibi41 cibulu rozkrajat, dat ku posteli, cibulovy sirup spravit a v kruidvate ti poradia. :wink:
30. sep 2015 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka cibulový sirup mi nevypije
30. sep 2015 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúha teda tu každá rada nad zlato :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Po dlllllllllllllhom uvažovaní by som asi pozrela ten film :grinning: :grinning:
30. sep 2015 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mibi41 Mojej na vykašliavanie pomohol sirup Bisolvon Drank voor Kinderen.
30. sep 2015 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonii no som sa rozhodla,ze on bude v obyvacke a ja pojdem do spalne pozerat. :sunglasses:
30. sep 2015 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea júúúúúúúúúúúúúúúj tak to by bolo suuuuuuuuuuuuper,ale v našej dedine nič také nie je v Zutphene aj hej,ale pri detských oslavách chcú aj viacej dospelých (teda tam čo som pozerala ja v jednej herni) a máme len jedno auto a na baikoch kto vie či by sme to dvaja dali.Janko túži ísť z kamarátmi na Peintbal na svoje narodky ,no uvidíme čo povedia financie a "logistika" mm tak sedel a sledoval 10 detí v obývačke a sa čudoval ako to zvládaju rodiny z 10-timi a viac detmi :sunglasses:
30. sep 2015 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka no aj to je možnosť. Presne ako u nás ja v posteli tv ide laptop na nohách,chlipkám teplý čajík :grinning: No čo mi viacej treba? (teda našlo by sa) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2015 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak fakt neznášam toto počasie,lebo neviem čo deckám poobliekať. Ráno knučia,že im je zima pomaly by aj rukavice na ruky dali a poobede len v tričkách pobehujú :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: Aj ked musím uznať,že tento týždeň je krásne počasie,bez dažďa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2015 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonii bonbony z belgickej cokolady. :wink:
30. sep 2015 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked sme pri cokolade. Bola som v kruidvate, maju akciu palmolive 1+1gratis a tento mi skutocne cokoladou vonia. Ale tak normalne, ziadny umelinovy smrad. https://www.kruidvat.nl/palmolive-gourmet-chocolate-passion-douchecreme/p/3553453
30. sep 2015 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ervenka no teda to sú chute :grinning: :grinning: Ja by som si zas dala kvalitnú horúcu čokoládu zo šlahačkou :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. sep 2015 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonii emte mali minuly tyzden chocomel 1+1 a v jumbe je sahacka v spreji v zlave. :wink:
30. sep 2015 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka nieeeee ja mám chut na jednu špeciálnu z jedného malého obchodíka s Spišskej Novej Vsi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tam som si ju dávala zo sesterkou :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Hustá a mala takú zvláštnu chuť,žiadne prášok. Joj asi si dačo fajne dááááááááááááááááááááááám :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2015 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonii ak mozem poradit, roztop cokoladu aka ti chuti, rozried ju mliekom na aku hustotu chces a mas to..:slight_smile:

inac dnes som robila termix doma, sa mi decka isli potrhat za tym, som roztopila cokoladu, vliala do husteho greckeho jogurtu a bolo hotovo..:slight_smile:

@mibi41 skus pripadne kupit sirup na timianovej baze Thimy, ci ako sa vola, alebo si cez net kup Prospan, tie su na prirodnej baze
30. sep 2015 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rybca Hmmmm dobrý nápad,ale to musím ked kyselny nebudú doma :grinning: A termix ten určite skúsim moje kobylky sa po greckom jogurte idú utĺcť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2015 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rybca
@leonii
ďakujem
1. okt 2015 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyyyyyyyyyyyyyyy práve som sa dozvedela, že v Zutphene (od nás 4km) bol min. víkend čokoláový festival a ja som ta nebola. Čistá katastrofa :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Už viem na čo sa mám na bu.rok tešiť. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. okt 2015 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Baby existuje tu žlučové mydlo? Alebo iné na škvrny od baiku a blata okrem Wanišu,lebo ten nepomáha :unamused:
2. okt 2015 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonii galzeep (zlcovemydlo) existuje, tuhe aj tekute. Nespominam si, ci ho maju aj vAh a kruidvate, ale v DA drogerii aj lidli ho maju. Ale ci ti vyperie skvrny od bicykla, neviem... Inak mne tu stoji tekute zlcove mydlo z Dm, co nepouzivam
2. okt 2015 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikke Díkes :grinning: Hej? Stoji? :grinning: :grinning: Dáme stretko? Lebo mne tu stoja zimušné bundy pre maličkú :grinning: :grinning:
2. okt 2015 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonii stretko urcite dame, len neviem kedy. Mlady je kazdfy den do druhej v skole, tak bud na chvilu niekedy poobede, alebo cez jesenne prazdniny - len neviem, ci ich mate vtedy ako my, od 24. Oktobra
2. okt 2015 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikke no škoda mi od 19-teho :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale ak chceš zažiť aj moju divú zver tak počas prázdnin v stredu sú len do 12-tej takže ako Ti to viacej vyhovuje. A mlada sama je doma 12-teho a 16-teho sú doma všetci maju študijne voľno. A sama do obedu som skoro stále doma :grinning:
2. okt 2015 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas je studijne volno teraz 8.10. Dohodnime to cez ip alebo fb :wink:
2. okt 2015 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. okt 2015 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby nežijem v holandsku ale potrebovala by som informácie ako funguje predskolke vzdelávanie v holandsku kto ho vedie od kolko rokov či sa plati čo tam deti robia a všetky zaujímavosti píšem nato prácu a informácii som nasla strašne málo tak dakujem za ochotu :slight_smile:
4. okt 2015 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antoniab cca pred rokom bol v casopise mama a ja dobry clanok. pohladaj ten. :wink:
4. okt 2015 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata,
Od novembra by sme potrebovali Au-pair do Holandska dedina Warmond, neviete o nejakej? Napiste mi spravu na 1lievemoeder@gmail.com
5. okt 2015 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky, ked pojdete do hrackarstiev, pozrite sa, prosim vas (v mene Daniela) ci nahodou maju vlacik LADY z rady take-n-play metaal. Cez net nie je vobec dostupna a drobec stale, ze on by rad Lady. Vianoce su za rohom. Celu sumu+postovne+ namaha preplatim. Dakujem. :wink:
5. okt 2015 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ervenka zaujima ma ako chces preplatit namahu? podla hodinovej mzdy, alebo ukolovej? ..:slight_smile:
5. okt 2015 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ervenka Idem zajtra pozriem, je to taká červená? Ak nie dáš prosím odkaz,lebo z vláčikmi sa u nás nikto nehrá :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. okt 2015 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok