Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

leonii
11. sep 2014

@ervenka
@cestovatelkaandrea
Vďaka, ten hunkemölle pôjdem omrknúť, je aj z Zutphene. 🙂

cestovatelkaandrea
11. sep 2014

@leonii mavaju aj akcie a potom mozes jednu podprdu kupit za velmi dobru cenu. skoda, ze u mojej velkosti kosika su tie akcie na dve veci ale mozno tebe to pasne.

leonii
11. sep 2014

@cestovatelkaandrea No veď najhoršie sú tie podprsenky, na sk som kupovala v Tescu a už som ani neskúšala,len podľa čísiel brala a podprsenka má cca 2 roky,nevytahaná,kostice stále na svojom mieste.Chcela som v lete na sk kupovať,ale reku nebudem trapošiť,že v Holandsku nemaju podprdy, že kupujem na sk 😕 . Tak počkám na mm výplatu a biedačik pôjde so mnou mm po obchodoch behať,už teraz vidím ten jeho výraz 😀 😎 😀 😎

cestovatelkaandrea
11. sep 2014

@leonii no ja mam v tomto smere dobreho manzela. ten chudak "trpi" so mnou vsetky nakupovacky uplne v pohode. niekedy mam pocit, ze to bavi jeho viac ako mna. ja nakupovanie nenavidim 😀

leonii
11. sep 2014

@cestovatelkaandrea tak to je super,lebo môj nakupuje tak že vojdeme nu,vezmeme prvú dobú vec, a ideme von. ☹ A to aj v potravinách a ja sa zas rada prejdem a pozriem čo maju a niekedy si aj spomeniem,že čo nám chýba a takto dojdeme domov a hups dačo sme nekúpili a potom sa už nikomu nechce. Ale tak ak sa môžem do obchodu dopravit sama tak mi ani nevadí že nie je so mnou,hlavná je karta od účtu 😀

cestovatelkaandrea
11. sep 2014

tak takychto velkacov mam uz doma 😀

cestovatelkaandrea
11. sep 2014
ervenka
11. sep 2014

@cestovatelkaandrea @leonii teraz je v hunkemoller akcia 2podprsenka -50%. 😉

cestovatelkaandrea
12. sep 2014

@ervenka no to beriem. ja mam vzdy problem, ze tu akciu daju len na urcity druh podprd a ta moja velkost je vacsinou bez akcie.

ervenka
12. sep 2014

@cestovatelkaandrea nemusis chodit do obchodaku, kukni, ci sa nachadza tvoja velkost napr. tu http://www.hunkemoller.nl/nl_nl/bh-s/alle-bhs.html

cestovatelkaandrea
12. sep 2014

@ervenka ja viem, to aj robievam,ze kuknem na nete a potom idem do obchodu. ja to nedokazem kupit len tak bez odskusania aj ked je na nu akcia. zvacsa sa stava, ze nesedi a z 10tich si nakoniec kupim 2-3 😠 chcem mensie prsia 😖

ervenka
12. sep 2014

@cestovatelkaandrea plastika? Ale potom, co by na to povedal tvoj manzel? 😉

cestovatelkaandrea
12. sep 2014

@ervenka ty si teda... ziadna plastika (aj ked som nad tym kedysi uvazovala). cvicenim som zrazila uz dve cisla dole. takze uz je to lepsie. este aspon jedno cislo dole a skacem od radosti ako splasena koza 😀 Inak manzelovi by to vobec nevadilo. Hlavne aby moj chrbat netrpel...

ervenka
12. sep 2014

@cestovatelkaandrea len aby to nedopadlo takto:

https://www.youtube.com/watch?v=URGbbH2OgJY

(prepac musela som) 😉

cestovatelkaandrea
12. sep 2014

@ervenka ale nie. ved ja plastiku nechcem. a urcite nie implantaty v sebe. ak by som raz musela ist, tak na zmensenie a tam sa implantaty nedavaju. tam mas svojho materialu az az.

ervenka
12. sep 2014

@palinkova87 @rybca tehule- dalsia jobovka - Zorgverzekeraars gaan strengere controles uitvoeren op het aantal zwangerschapsecho’s. Dat aantal loopt snel op, terwijl er niet altijd een medische noodzaak voor is.

ikke
12. sep 2014

@leonii ja podprdy v pohode z hema, ale ja mam uplne konfekcnu velkost. kupujem tie co su ze 2 za tusim 12 eur, lebo som strasny lenivec a neuznavam rucne pranie 😀 tak keby sa mi nejaka pokazila, aby mi nebolo luto prachov. ale aktualny set mam uz vyse roka a este nejavi ani najmensie znaky opotrebovania 😉

leonii
12. sep 2014

@ikke Super takže aj tam pôjdem mrknúť 😀 No ja ručné práce aj uznávam,ale tieto veci sa po zošití roztrhnú ani nie po jednom nosení,takže to sa neoplatí 😀 😀 No ja neviem či som konfekčná vl. lebo už som si dlhšie nijakú nekúpila takže rátam takú 85C-D by mi mohlo sedieť.No uvidím 🙂 🙂

rybca
12. sep 2014

@ervenka tak dufam, ze u mna to bude medicinsky podlozene, kedze mam len rok po cisarskom..🙂

cestovatelkaandrea
12. sep 2014

@rybca ale rok po cisarkom uz mozes byt kludne tehotna nie? kolegova zena musela cakat 9 mesiacov podla odoporucani gynekologa. No a nakoniec otehotnela az po roku a pol. Inak super fotka v profile 😎

rybca
12. sep 2014

@cestovatelkaandrea ano, rok po uz mozem, aj ked na svk po Matovi hovorili 3 roky, mne sa celkom pacilo, ze na kazdej kontrole kontrolovali srdiecko echom, bolo to istejsie ako len nejakym sluchatkom

ikke
12. sep 2014

@leonii nie rucne prace, ale rucne pranie 😀
85D mavaju aj v Hema, len teda tam sa to neda odskusat, musis kupit, doma vyskusat aj s cedulkami a potom nehodiace sa vratit, zoberu to spat uplne bez problemov 😉

cestovatelkaandrea
12. sep 2014

@rybca u nas ti porodna baba skontoluje babo aj echom kazdy raz ked chces. len si za to musis zaplatit 20 euro sa mi zda. tak mozno aj uvas take v pohode urobi.

rybca
12. sep 2014

@cestovatelkaandrea no vsak este uvidime co a ako, kedze som predtym chodila len do nemocky, tak teraz bude vsetko pre nas nove

cestovatelkaandrea
12. sep 2014

@rybca neboj az taky velky rozdiel to nebude. mnohe porodne sestry su velmi dobre vybavene 😉

leonii
12. sep 2014

@ikke teda už som asi fakt slepá 😀 😀 😀 😀

palinkova87
12. sep 2014

Ja som na rizikovom...stale chodim do nemocky;) tak mne echo robi kazdu kontrolu 😝

cestovatelkaandrea
12. sep 2014

@palinkova87 a preco na rizikovom? hadam nic vazne?

palinkova87
12. sep 2014

@cestovatelkaandrea no neviem,ci umrtie babatka v brusku neni nic vazne...ale som na rizikovom tu uz od Nica...automaticky aj Lilly aj toto..

cestovatelkaandrea
15. sep 2014

@palinkova87 no to viem, ze pred Nicom ti umrelo babatko v brusku. Tak potom je to uplne jasne, ze ta musia sledovat, taka situacia sa nesmie zopakovat. Ja som si myslela, ze mas teraz problemy. Napr. ze krvacas alebo ti je velmi zle a pod. Preto som sa pytala.