• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
:grinning: juuuj tak ne aby sme sa zdravo stravovali ale my takto no pekne :grinning:
22. aug 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes baštila koláče zo svadby, to je fakt zdravé
22. aug 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne ved musime mat aj energiu ked uz je vonku tak skaredo :grinning:
22. aug 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda - ty si na tom ako? Myslím, že v akej fáze si.
22. aug 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ako to myslis :grinning:
milujem sladke co je na mne aj vidiet :grinning: :frowning2:
momentalne som 23 DC a zatial ziadne predmenstruacne priznaky :wink: no podla mna mrcha pride pretoze od 13 sme sa uz nesnazilkovali :frowning2: az dnes :grinning: inak mam 26-28 DC :wink: o tyzden budem uz vediet na com som lebo na teste nebol ziaden duch cize nadeje si nerobim a idem do dalsieho kola :wink:
22. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dalsi chlebik :slight_smile:
O tyzden ma prist mrcha, tak to by nemala byt predmenstruacna zravost :unamused:
22. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ja mavam zravost kazdodennu :grinning: :grinning: :grinning: ak mi sladke prestane chutit vtedy to bude podozrive :angry:
22. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To si neviem ani predstavit, zivot bez sladkeho :grinning: Zatial sa mi to tiez nestalo :grinning:
22. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hadam sa nam to v blizkej dobe zmeni :slight_smile: ved na skodu by to nebolo :grinning:
22. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no luci tak moj manzel dnes varil veceru gril. kur. prsia mnam k tomu tatarka chlebik a cibilka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz ako provokater mi dal pred nos nakrajanu roladu mnam :slight_smile:)))) :grinning: a potom,ze mam faldicky :grinning: :grinning: :grinning: akosi ma v tom podporuje :slight_smile:
22. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule,je tu niekto?kto pokeca? :grinning: popise? :grinning:
22. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj groka som tu ja no chystam sa spat kedze tu nik neni :cry: inak ako si na tom dnes ??? uz je vsetko OK?
22. aug 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bris,este nechod,co tu sama budem?

no pisala som co bolo u dokiho,neviem ci si pisala,ale tak by som skocila na muza,teraz ked to akoze mame "zakazane"to laka viac a viac :grinning:
22. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis to :grinning: tak nanho skoc a basta :wink: doki o tom predsa vediet nemusi :grinning:
22. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bris moj mi dosniesok este dalsi chlebik, taky chrumkavy :slight_smile: ale dalsi mi zatrhol :angry:
Idem asi radsej spat, rano sa urcite zobudim vyhladovana :grinning:
22. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci to poznam ja ked sa vecer napcham niecim tak rano som prisern hladna :frowning2:
22. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Groka, hadam do stredy vydrzite, aby doki zistil co je so bicikovcami :wink: No a stredu poobede si to poriadne vychutnate :grinning: Viem, lahko sa mi to hovori, ale pre baby som to vydrzala :wink:
22. aug 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris tak nemame to zakazane len nam to doporucil,budu dobre spermijky vraj a mohlo by to vyjst
22. aug 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka tak teda drzim palce a ako dlho este budete teda postit?
22. aug 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do stredy minimalne,v stredu idem na dalsiu folikulometriu a ked mi povie,ze je vajko pekne,velke tak podeme na vec ak este nebude mat tu svoju velkost este pockame,ale aj tak mam tusaka ze to bude neskor,takze este by sme dnes mohli hadam,
22. aug 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi uz ste isli spinkat,tak idem asi aj ja,zajtra varime a pobede nejaky programik,varime zajtra rybu pangasia a slovensky salatik,mnam,uz mi slinky tecuuuuuu
22. aug 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka ja som este nesla spat no bola som na facebooku :frowning2:
Inak ja som myslela, ze to manzel ide na spermonograf :wink: ale drzim place aby to v stredu vyslo :slight_smile:
23. aug 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano :slight_smile:
Dnes nejako neskoro :unamused:
23. aug 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko wsetkym tehulkam, snazilkam...

ake mate pocasie? kosiciach od vcera prsi nonstop.
dnes som si robila tehotensky test a bola tam len / po druhej ani naznak,,,ale ani mrcha neprisla...takze ak nepride ani zajtra tak v utorok sa testnem...a dam vam vediet
:slight_smile:
23. aug 2009 o 09:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanka, ty to mas riadne napinave :wink: A kolky den po ovulke si dnes?
23. aug 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"dobre rano" :grinning: balim danielka, ide s mojimi rodicmi na tyzden na dovolenku.

stanka - ta jedna ma mrzi. druha sa neobjavila ani neskor? ale hlavne, ze mrcha este nedorazila.
23. aug 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - na dovolenke som nemerala. ale zjavne som o nic neprisla. dnes rano zasa len 36.5, mrcha stale nikde.
23. aug 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, čo nové? U nás neprší, ale dosť sa ochladilo a fúka vietor.

stanka, koľko dní máš po ovulácii? BT nemeriaš?
23. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zaujimave Sisa a nepojdes k dokimu nech ti da nejaku vyvolavacku? Ved to uz tahas na dvojesacny cyklus :unamused:
Ja by som na to nervy nemala :wink:
23. aug 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa - ty si 2 mesiace bez mrchy? To mňa by porazilo, asi by som bola taká nervózna že by som na každého len revala.
23. aug 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok