Ako v tejto dobe trávite voľný čas doma s deťmi?

16. okt 2020

Ahojte, ako v tejto dobe trávite voľný čas s deťmi? Školu majú online a to počasie je hrozné... Spoločenské hry ich už nebavia, často im čítam ale rada sa inšpirujem vašimi nápadmi.
Ďakujem. 🙂

ivangeline
16. okt 2020

Mám malé deti ale tak zo stereotypu nás vytiahne kreativita. Z gaštanov sme robili ozdoby na stromček a zajtra ideme kresliť na dnes nazbierané kamienky. 🤣 A ešte ma pár veci do konca roka hádam napadnú. 😳

iiika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ladyvi
16. okt 2020

Varime spolu, pecieme, spolocenske hry, dokupujeme nove( je mnoho nudnych spolocensky ch, treba dobre vybrat), knihy dokupujeme nove a tiez vyberame starostlivo spomedzi brakov. Rozpravky pozerame tiez teraz vela v tomto pocasi, hudbu si pustame (to u nas vydrzi tak 20minut). Stavebnice to zabavia na dlho, vsetkeho druhu...
Seva, lego, magneticke (tie su drahsie).
Daju sa kupit take drevene male kocky (maju rovnaky rozmer), ale z toho sa da postavit kadeco podla detskej fantazie.
Vyrobte si budku pre vtaciky - predavaju taku narezanu, vy len zlepite, zaklincujete, deti vymaluju.
Vyrezte tekvicu.
Este je jedna stavebnica, kde si z minitehliciek a malty stavaju deti mlyn, domcek,..
Videla som minule magneticke ludske telo, dalo sa vyskladat.
Je tolko krasnych hraciek, a my furt dostaneme nejake plastove hovadiny 😂

vilma7
17. okt 2020

@ivangeline môžem poprosiť nejaké foto? Máme kopec gaštanov ale okrem panáčikov ma nič nenapadá.dakujem

ivangeline
17. okt 2020

@vilma7 nič svetoborné. Dierku cez stred gaštana a ihlu cez 2 a potom hore väčšie očko,a by bolo ako zavesiť. 😁🤣 Ešte premýšľam, či vyrijeme niečo na ne alebo namaľujeme... Ped Vianocami je už tradícia, že robíme ozdoby z papiera. 😁

lucass81
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maria037
Odpoveď bola odstránená
Zobraz