Aktivity a hry pre 15 mesačné dieťa

babulka82
17. júl 2014

baby mam chlapčeka a je dost zvedavy a vnimamy,velmi ho bavia hry ako nejake zatvaranie-otvaranie nadob,hra s fazulkami,zatvaranie škatulky atd. Dajte mi ešte nejake napady ako taketo dietatko zabavit? dik

ellca123
17. júl 2014

dcerka dnes nazbierala v parku okruhle,ploske kamienky
doma to pomalovala/na internete si nasla obrazok a podla toho kreslila/
máme poa/podla tej PC hry/,jahodky a smajlikov...

na vareche.sk som nasla navod na domacu vyrobu plasteliny play doh a krajame,valkame a vykrajujeme formickami na kolace

babulka82
autor
18. júl 2014

@ellca123 ale dcerka je asi staršia od našeho nie? On by všetky kamene pojedol o plasteline nehovoriac 😀 😀 😀

oxana1212
18. júl 2014

urob gulocky z alobalu a nech ich vhadzuje do flase

kikuleenka
18. júl 2014

@babulka82 ja som napr. urobila taku "duhu" z farebneho filcu - vystrihla som roznofarebne stvorce, kazdy vzdy s hranou o 1 cm dlhsou ako ten predcahdazjuci a pospajala som ich nasitim takych cvokov (chcela som to spravit kruhove, ale vyrezavacka robila iba moc velke a to mi bolo luto tolko materialu spotrebovat 🙂 tak su stvorce). A mlada dama vzdy, ked to vyhrabe niede v hrackach, tak to rozopina, ja to potom zapinam a ona zase rozopina...a sedi pri tom dost dlho (ide to dost tazko, cvoky dost drzia 🙂) S tymto sa bavi uz par mesiacov 🙂))

susi123
18. júl 2014

@babulka82 Ahoj! Nas krpec ma 16 mesiacov a z hier ho bavi vkladanie tvarov do vyrezov (tie klasicke detske vkladacky- trojuholnik, stvorec, kruh...cez vyrezy do kyblika). Potom rad nasuva drevene kruhy s dierkou uprostred na tycku. Z leporela sme si urobili ohradku a hadzali sme do nej farebne lopticky. Alebo ich hadzeme do skatule, kam patria. Stavia vezu z kociek alebo umelych poharikov- tie su od najvacsieho po najmensi, tak ich aj sklada do seba. Rozobera auticka. Pusta auticka po autodrahe a sleduje ich. Ma rad aj hudobne hracky ako klavir, ale aj vsetko ostatne, kde sa daju mackat knofliky a vydava to zvuk. Rad si pozera leporela- a aj ked nerozprava, vie ukazat uz vsetko na obrazkoch. Mame aj detske stavebnice, ale zatial iba rozobera- ja postavim, on rozoberie. Rovnako penove puzzle rozobera. Rad srobuje uzaver na umelohmotnu flasu a stlaca flasu. "Pomaha" mi v domacnosti- chodi s mopom (nasucho), vysavacom (iba s rurou), prachovkou, odhadzuje svoje pouzite plienky do kosa, pomaha mi davat bielizen do pracky... A tak vselijako 🙂

rodinnevikendy2
20. aug 2014

Milé mamičky, pozývame vás na kurzy babyplávania Plutvička
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...
🙂

Kurzy cvičení pre bábetka
http://www.rckramarik.sk/program.html