Busy Bag - výmenné aktivity III

sykorka27
16. jan 2013

Po úspešnom druhom kole si dovoľujem zorganizovať tretie kolo výmenných aktivít pre naše deti. Výmenné aktivity sú určené pre deti okolo 3r.
Ak sa do konca januára zozbiera 20 mamičiek, tak v priebehu celého februára budeme mať času na výrobu svojích aktivít. V marci by sme si ich vymenili.
Prosím do IP mi napíšte Vašu emailovú adresu a meno. Ja Vás budem spätne kontaktovať a napíšete mi čo by ste chceli vyrábať. Prosím o 3 alternatívy + obrázok ak je to možné. Aby sme mali 20 rôznych aktivít.
Prosím uvedomte si, že je to už tretia výmena a nie všetky boli v každej výmene.
Každé dieťa je iné, niektoré sa zaujíma o farby, niektoré o písmenka, ... niektorý to už máme možno zasebou.

emily_666
16. mar 2013

@malamargaretka kludne pofoť

emily_666
16. mar 2013

aj u nás bol kuriér a balíček, parada, babeny ste skvelé

mia551
16. mar 2013

@malamargaretka ja nemam nic proti😉

dudri
17. mar 2013

Ďakujem pekné všetkým
Krásne ste vyrábali
Teším sa na ďalšieho kola, dúfam že bude až na jeseň.

teuska
17. mar 2013

babenky aj ja velmi pekne dakujem, ste uplne uzasne 🙂
@sykorka27 tiez ti chcem podakovat za namahu a organizaciu

@dudri aj ja sa uz tesim 😉
@malamargaretka tesim sa na fotky 🙂

ajkaslniecko
17. mar 2013

@malamargaretka jasné pofoť ...

malamargaretka
17. mar 2013

@mulaska tak ja nemam nic prosti tomu, ak vyrobca nema nic proti tomu- aby som ho uverejnila- ale na to by som potrebovala vediet co kto vyrobil....ako by som to zistila?

mulaska
17. mar 2013

@malamargaretka ano, mas pravdu, samozrejme s respektovanim vyrobcu,,,ak chce.... 😉 je to na tebe, to ma len tak napadlo,,, asi sykorka by ti vedela dat info.. ale nemusis to riesit, to ja len tak... 🙂

mulaska
18. mar 2013

@malamargaretka a staci konikovske meno podla mna,,, ak teda budes davat.. 🙂 😉 tiez tam nemusim mat vlastne, obcianske ,hihi.... 😉

teuska
18. mar 2013

prave som dostala balicek, je to naozaj velmi pekne 🙂
Maly uz stihol stratit oko z pavuka 😀 Kviz mu isiel perfektne a postupne budeme pokracovat dalej 🙂

malamargaretka
18. mar 2013

@mulaska ...ved ja som aj to tak myslela, ze konikovske- aby sa v pripade zaujmu vedeli maminky na konkretnu osobu nakontaktovat🙂

malamargaretka
18. mar 2013

@teuska ...ja mam take oci...ak by si chcela dolepit🙂...est epopozeram ten mech vlny, ci by som vam nieco este neposunula, aby mi to tu nestalo a ozvem sa🙂🙂uz sa mi nasli tie geometricke tvary🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

mima1311
18. mar 2013

aj ja uz mam balicek ...DAKUJEM vsetkym ...mam o zabavu na dnesny vecer postarane - kym to poobzeram 🙂

phana
18. mar 2013

Aj mne dnes prisiel balicek ... chcem sa vsetkym velmi pekne podakovat, su v nom naozaj krasne aktivity.
@malamargaretka ...s odfotenim aktivit suhlasim 🙂

teuska
18. mar 2013

@malamargaretka jaj dakujem aj ja mam oci, len neviem ci ma vyznam to lepit 🙂 asi budeme mat pavuka pirata 😀
si zlata, uz pozeram co by som z toho chcela, svokra povedala, ze mam povedat co chcem a ona ustrikuje 🙂 a z tych tvarov som rada, ze sa nasli
Baby teraz o inom, ale ten vietor je taky strasny az mam normalne strach. Aj u vas tak fuka?

mima1311
19. mar 2013

@teuska ano fuci neskutocne 😨
Chudak pavuk 😀 to boli samolepiace ocka , asi pre dlhsiu zivotnost este prilepit 😉 ....a treba ich asi dat trochu do spravneho tvaru - moj prisiel chudak cely upuceny 😝 - moj drobec sa s nim zatial hra bez ujmy na zdravi 😀

Idem sa opytat kocky ta aktivitka geometricke tvary na vyfarbovanie - to je iba jednorazovka ? myslim ten obycajny papier v A4...ci ako to este pouzivat ?

pusinqa
19. mar 2013

už aj my máme aktivitky, super to vyzerá, tešíme sa, staršia chce zas po jednej ťahať každý deň, dnes išli špajle sa mi páči že počítanie, motorika, čísla, zrolovanie, mašličku uviazať len nám špajla chýbala som myslela že malá zle ráta ale nie, tak sme dorobili šikovno 😀

pusinqa
27. mar 2013

nedá mi sme dnes vytiahli od @mia551 by malo byť ovocie a zelenina a že wau s tým sa teda veeeľa prebavíme, úplne úžasné 😵

mia551
27. mar 2013

@pusinqa dakujem pekne, velmi sa tesim 🙂

lenusskaa
11. apr 2013

@mia551 @pusinqa @mima1311 @teuska @phana @malamargaretka @mulaska @ajkaslniecko @dudri @emily_666
ahojte baby, chcem sa spytat, kde kupujete machovu gumu? teraz mi prisla objednavka z opitecu a strasne mi smrdi, ma taky divny pach.. a potrebujem zohnat nieco bezzapachove 😀

mima1311
11. apr 2013

@lenusskaa ja som kupovala u nas v papiernictve 🙂

ajkaslniecko
11. apr 2013

@lenusskaa ja som zatiaľ s machovou gumou nič nerobila a ešte som ju ani nekupovala. Ale isto vo väčších papiernictvá ju budú mať.

mulaska
11. apr 2013

@lenusskaa ahoj, ja som tiez este nic z machovej gumy nerobila...

pusinqa
11. apr 2013

@lenusskaa ja mám z kik-u ale ešte zabalenú nedostala som sa ešte k nej ale vraj tiež smrdí, uvidíme 😕

phana
11. apr 2013

@lenusskaa ahoj, ja som kupovala v Reprome a nezdá sa mi, že by smrdela 🙂 http://www.repromakreativ.sk

pusinqa
12. apr 2013

ja tu inak skôr chválim ale dnes trošku nespokojnosť idem vyjadriť my ešte stále po troške vybaľujeme aktivitky lebo nejako máme perné obdobie tak si to keď majú náladu a chuť pomaličky dávkujeme a neviem kto vyrábal tie reťaze z filcu ale nehnevajte sa také by som neposlala tie suché zipsy od začiatku ani trošku nedržia veď s tým dieťa nemôže pracovať to mala mamička prilepiť poriadne, prišiť alebo ja som doma lenivé riešenie dnes našla som normálne so spinkovačom každú lepku sprava zľava ťuk ťuk hádam bude držať 😒

teuska
12. apr 2013

@lenusskaa ja som kupila machovu gumu z kiku a tiz smrdela, ale ked som to nechala vonku, tak sa vyvetrala a uz nesmrdi

@pusinqa ja som robila retaze z filcu a nam doma drzia, maly s tym nema problem a neviem si predstavit ako by som to prisivala, je to dost tvrde.
Co ostatne, vam to tiez odpadava? Som ochotna urobit a poslat nahradnu aktivitku, ak nie ste viacere spokojne, lebo by ma mrzelo aby bola nespokojnost. Kludne mi piste, vyrobim nahradu.

pusinqa
12. apr 2013

@teuska nie o náhradu vôbec nejde, to je problém ktorý sa dá v pohode vyriešiť, aj som to už urobila, inak je aktivitka fajn na motoriku, farby, tak to je potom divné keď tebe držia lebo fakt ma to prekvapilo že by niekto také poslal mne sa hneď ale že všetky total poodliepali ešte kým som to len ja začala skúšať a ukazovať malej čo má robiť, to sa deti k tomu ešte ani nedostali 😕

dudri
12. apr 2013

@pusinqa @teuska aj mne tiež rozpadáva suchý zips. @teuska aké lepidlo si dala?