Časopis pre štvorročné dieťa

siska53
26. apr 2014

Ahoj,ktory casopis je najvhodnejsi pre 4r.dieta? Je ich kopec,ale nejak si z toho mnozstva neviem vybrat. Niektore sa ani nedali pozriet,lebo boli zabalene,ine sa mi zas zdali skor vhodne,pre starsie deti..resp.mix pre starsie,i mensie. Fakt neviem,podla coho sa orientovat. Chcem aspon obcas daky kupit na spestrenie.
vdaka.

jamelia
26. apr 2014

Ahoj, my mame predplateneho Macka Pusika, ale kupujeme sem-tam aj Bobika 🙂

daol
26. apr 2014

moja má 4,5 a kupujeme z Tesca My Litte pony alebo Macko Pu je tam stále niejaký darček a aj dosť na maľovanie doplňanie

misaelka
26. apr 2014

ja som ako mala citatala orlik, fifik, vcielku akomixy kacer donald. a zornicku som uplne ze milovala 🙂

mata1001
26. apr 2014

Ja som kupila časopis Adamko ale to sa mi zda pre predskolakov .a včera som kúpila macko pusik a ten maleho zaujal viac a aj mne sa páči viac ....ale tiez sa stracam vtych casopisoch ,neviem mu z tej hromady vybrat, je ich vela a zda sa mi ze su pre 6 a viac rocne deti. ...

slavka1307
26. apr 2014

@siska53 My kupujeme Včielku - mám dve dievčatá 5 rokov a 3,5 roka.

margarita
26. apr 2014

tiez sme toto riesili, a skoncili sme nakoniec pri Sikovnickovi.
su tam aj kratke rozpravky, pribehy, logicke ulohy ani pritazke ani prilahke, vzdy sa tam nieco da z papiera vyrobit, nasa ho mala precitaneho vzdy tak za 3 hodky celeho 😀 a potom frflala, ze preco je dalsi az o mesiac.
prelistuj, uvidis.

tilly24
26. apr 2014

my kupujeme Sikovnicek, uz vyse roka, su tam obrazky na vymalovanie, rozpravky, a v strede je stale nejaka vystrihovacka, tiez sa tam dieta uci pisat ciarky, spoznava pismena acislice - mne sa zda tento najlepsi zo vsetkych tych predskolskych

kikakik18
26. apr 2014

My kupujeme Macka Pusíka 🙂 Ten časopis si pamätám ešte zo svojho detstva 🙂

beruska.zuzanka
26. apr 2014

lienka, včielka, macko pusík, šikovníček, tieto sú u nás obľúbené a potom také echt pre dievčatká s vílami a princeznami 🙂

lenka23
26. apr 2014

máme predplatenú Včielku a niekedy kúpime Macka Pusíka.

emita
26. apr 2014

Na zlavadna.sk sa da teraz predplatit Sikovnicek len za 7,15eur. My mame 6 a 4 rocnych a najoblubenejsi je macko pusik, potom sikovnicek a vcielka

lenuska2012
26. apr 2014

my máme 5 -ročnú slečnu a najradšej má Macka Pusíka a Bobíka, urobí tam všetky úlohy, povystrihuje, vymaľuje, využijeme celé časopisy 🙂

dafnea
26. apr 2014

macko pusík - to som ešte aj ja "čítavala" ako malá :D

siska53
autor
26. apr 2014

Dakujem za tipy, vyskusame postupne a uvidim, co sa malemu zapaci.

25daniela
26. apr 2014

Macko Pusik je vhodny pre 4 roky. Zvycajne tie zabalene s hrackou su velmi jednoduche, aspon ja mam taku skusenost

sorciera24
27. apr 2014

u nas je top Šikovniček,....dobry je aj Bobik a Vrabček......