• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cyklovozík alebo cyklosedačka? Máte skúsenosti?

19. júna 2016 
ako sa tu pekne rozrastla diskusia.uz som tu davno nebola.

@majkokova - no my mame oblecko z lidla uz asi 3-4 roky a sme s nim velmi spokojni.ja som si prave kupila v lidli prilbu.stara uz dosluzila.a vyzera dobre. inac toto pocko ma uz riadne stve.ani na bike ani na korcule sa moc neda ist.uz nech je babie leto.
10. sep 2010 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petrabalaz aj my sme ho odskúšali, je fakt dobré a za babku.

boli na dovolenke včera sme sa vrátili z francúzskej Riviery, celú sme ju prešli na bicykli a teraz môžem len odporúčať, bolo fantasticky :D a o rok ideme zas na inú destináciu a tiež na bikoch :wink:
ten croozer je fakt fantastický a hlavne to spinkanie, viki v ňom spinkala skoro stále a úplne v pohodičke.
12. sep 2010 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, chcem sa spytat, ci planujete vozit deticky vo voziku aj v zime, rozmyslam totiz, ako vyriesit fusak, ci by sa nedal pouzit taky fusak, ako je do autosedaciek, aby sa to dalo medzi nozickami zapinat
:slight_smile:
12. sep 2010 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzana06 my nakoľko sme zo severu SK, tak v zime nebicyklujeme - je totiž u nás buď kopa snehu alebo veľa prší a v takom počasí nebicyklujeme...
12. sep 2010 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzana06 do vozikov sa robia fusaky na styl lodger bunker, tak si myslim, ze aj lodger by pasoval :wink: len jeho nadobudacia cena je takmer 100 eur, ale je to super fusak :wink:
12. sep 2010 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tilly dakujem za info, ved prave, ze original je dost drahy, tak skusam nejaku lacnejsiu alternativu
ja planujem vozit malu vo voziku aj v zime, pretoze pouzivam vozik aj ako kocik, takze sice nebudeme tiez bicyklovat, ale toho,ze bude vela snehu sa asi tiez nemusim obavat
13. sep 2010 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-perinky/Altabebe-Zimni-fusak-EXCLUSIVE, nasla som toto, ma to celkom prijatelnu cenu, ak by to nahodou nebolo dobre :wink:
13. sep 2010 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz mame croozer :grinning: a na zimu do neho dam lodger, tiez ho mienim pouzivat ako kocik
19. sep 2010 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tilly a to ako s ním budeš chodiť? :astonished: veď je dosť široký, či nevadí? my sme ho využívali na dovolenke aj ako kočík a veru sa mi s ním dobre nechodilo :frowning2: strašne mi zadrhávalo predné koliesko, neviem čím to bolo, ale riadne som nervačila :angry: veru :grinning:
20. sep 2010 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uvidime... uz som to skusala s tym buggy kolieskom a bolo to ok..
20. sep 2010 o 16:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to mám asi ja v tom niaku chybu, alebo som ho zle zapojila, ale ako kočík by som ho nechcela, ako pohodlnný je poriadne to o tom potom, ale ja na kočíku nabehám denne aj 5km a idem s ním všade na poštu do obchodu a s týmto by som sa neprepchala cez dvere :sweat_smile:
1. okt 2010 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to mi vadi, ze by som nepresla cez dvere... takze ho tiez momentalne nepouzivam, len na dlhe trasy na beh...
25. okt 2010 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ma z vas niekto aj vozik CHARIOT? Pre jedno alebo hoci aj pre dve deti. Ak ano, ste spokojne?
25. okt 2010 o 20:26  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ena to je super vozik, ale drahy :pensive:
25. okt 2010 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tilly: ved to, ja som minule v meste videla CX 1 tku a som sa normalne par metrov vratila povypytovat sa, lebo mi to nedalo :slight_smile: Velmi sikovny vyzeral byt, fakt len ta cena.... :confounded:
25. okt 2010 o 21:29  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej, vyzera to super a da sa to pouzivat aj ako kocik, ked ti dieta nespava v kociku...
26. okt 2010 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ak by ste mali niektorá záujem o novorodeneckú vložku do cyklovozíka, dajte vedieť cez IP, mám na predaj :wink:
27. okt 2010 o 23:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, nemate nahodou skusenost s TRAIL GATOR - vlečná tyč ? rozmyslame, ze kupime detom, ale vzhladom na to, ze potrebujeme 2ks a je to dost drahe, rozmyslame ci mame zainvestovat, dakujem
28. okt 2010 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dracik1 My mame tu tyc, podla mna je to super vec, aj ked draha, ale povedala som si, ze vsak potom predam. Uz sa tesim na jarne vylety- ja s mensou v cyklovoziku a mm so starsou na tyci (ked nebude vladat tahat sama).
28. okt 2010 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bobusa1 , dakujem, da sa ta tyc nejako zmensit?a schovat? uz ste absolvovali nejake vylety? kde ste to prosim kupili? cyklovoziky.sk?
28. okt 2010 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dracik1 , my sme si to objednali v tunajsom cyklosporte, ale vyslo by ma to lacnejsie v nejakom e-shope. Tyc sa da zlozit na polovicu a schovat tak, aby nezavadzala, cize, ked dieta vladze, tak taha same, ked nevladze alebo ho chces mat pod kontrolou, tak len pripnes a tahas.
28. okt 2010 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ena ahoj, my mame vozik chariot, je super, dokonca ho pouzivam aj ako kocik a mienim ho pouzivat aj cez zimu,
v septembri sme boli bajkovat v chorvatsku a nasa mala slecna bola uplne spokojna a vysmiata aj po dlhsich vyletoch

dokonca uz ani normalny kocik ani nepouzivame
31. okt 2010 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzana06: a ked ho pouzivas ako normalny kocik, ak ides do obchodu a pod, nezhadzujes vsetko z regalov? Vojdes do dveri a pod? Nevadi, ze predne koleso je napevno a nie otocne?
31. okt 2010 o 22:49  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ena ked idem na prechadzku, tak mame normalne 4 kolieska, na tej fotke su otocene dohora, to jedno koleso davame len ked ideme do prirody, to je tzv joggingovy set(vid foto).
cez dvere prejdeme v pohode, este sa nam nestalo, ze by sme niekam nevosli, dokonca mozem povedat, ze sa ovlada jednoduchsie nez klasicky kocik, dokonca aj jednou rukou :slight_smile:
31. okt 2010 o 23:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzana06: jej tie kolesa na boku su super, takze ich potom staci len preklopit a odmontovat velke predne?
No ja som ten kocik videla minule v meste a fakt ma oslovil, dovtedy som len croozer vacsinou registrovala..
1. nov 2010 o 12:04  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ena presne tak, do mesta mam tie male kolieska, moj muzicek ich vola, ze tescovozikove a ide sa :sunglasses:

a ked ideme na bajk, tak na predu nie su ziadne a je tam ta tazna tyc, a ked niekde zastavime, tak znova naklikneme tie male kolieska a mozeme normalne kocikovat, ja som to tu o par stran dozadu uz pisala, ze som s nim maximalne spokojna, my sme sa tiez rozhodovali medzi croozerom a chariotom,a fakt nelutujeme tie peniaze je uzasny a hlavne je paradne odpruzeny, to sme ocenili, lebo nasa slecna uz inak ani zaspavat nevie :wink:
1. nov 2010 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nadherne pocasicko je... sme dnes boli s croozrom tri hodky, maly krasne obsedel, kazdy sa za nami otacal :grinning: ludia asi nevedeli kam skor pozriet, lebo starsi ma taky speci honda bike, mensi v croozri.. zlati boli
14. nov 2010 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my sme vyuzili krasne pocasicko na cyklovyletik, nech je takto krasne este aj cely mesiac :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. nov 2010 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky, chcela by som sa spytat - tie co cyklovoziky uz mate - ako je to "vnutri" vozika riesene. Ja by som ho totiz chcela na to, aby som sa mohla s malym niekam presunut, co v lete riesime najma na bicykloch, a potom tam niekde aj pobudnut :slight_smile: . No - a ze ci si tam vie aj lazkat a pospat. V case, ked by sme ho chceli zacat pouzivat by mal mat 8-9 mesiacov. Dik
20. jan 2011 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok