Hry pre 1,5 ročné dieťatko

julisalove
21. aug 2014

Ahojte. Cele dni prsi a moju malu uz nebavi nic. Ako ju zabavit aj vo vnutri? Ma rok a pol. Prosim poradte

polystyren
21. aug 2014

chodte do supermarketu alebo na návštevu

marcelatje
21. aug 2014

@julisalove gumáky, nepremokavá bunda a ideš. U nás najväčšia zábava 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janickacrazy
21. aug 2014

@julisalove ja som chodila vonku aj v daždi, šup do kočíka igelit, dáždnik a ideš alebo kup malej galoše a pláštenku a uvidíš aká bude štastná vonku, ved neprší vkuse stále, chodte ked bude len poprchat trošku alebo ked neprší, deti milujú kaluže, doma sa usušíte a uvidíš ako dobre bude potom spat 😉

ichbinich
21. aug 2014

@julisalove:
Moja skoro jeden a pol rocna ma vyhadzje von, ked sa este rano pridrzam salky s kavou 😉 Nezavisle od pocasia...
Gumaky som jej kupila uz pred mesiacom, gate do blata ma po synovi, bundu do dazda tiez. Jedine ja nie som 100% vodotesna 😉 😀
Ked je akurat prestavka v prsani, ideme. A ked musim ist pre syna do skolky, na 100% sa rozprsi...
Casto sme ale jedine na celom sidlisku, a to tu zvycajne byva zo 20 deti vonku...
Suhlasim aj s navrhom ist na nakup, aspon mate ciel 😉 Aj co kupis len zachodovy papier alebo liter mlieka 😉 Odporucam DMko, tam maju male nakupne voziky pre deti, moji ich zboznuju.
Ked nechces byt vonku, tak potom nakupne centrum, tam sa aj vybeha, a budete v suchu. Alebo na navstevu ku niekomu, kto ma tiez deti 😉