Jesenná vrecúšková výmena - dinosaurus, vesmír, hviezdy

kajka18
27. júl 2015

Ahoj dievcata... Mame doma uz mnozstvo aktivitiek rozneho druhu aj zamerania... Ale teraz by som rada vyskusala vymenu na 2 temy, ktore su u nas naozaj momentalne top 😉 Verim, ze sa najde viac mamiciek, ktore maju deticky zblaznene do dinosaurov alebo vesmiru... Termin ukoncenia vymeny bude OKTOBER 2015. Co vy na to?

luckadominika
27. júl 2015

Ja sa nepripojim, jednak nestíham a dcéru by toto nezaujalo, ďakujem možno nabudúce 😉 veľa šťastia pri tvorení 😉

cicamica1980
27. júl 2015
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

ja momentalne nie. jednak tieto temy u nas este nejdu a jednak som tehtona a je mi zle a som unavenaaaaaa......

silvia259
27. júl 2015

ešte uvidím 🙂

mima551
27. júl 2015

@kajka18 dakujem krasne za pozvanie, ale tiez sa nepridam. Bohuzial nestiham

@cicamica1980 jeeej, velka gratulacia

cicamica1980
27. júl 2015
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@mima551 🙂 dakujem🙂))

sony2002
27. júl 2015

@kajka18 ahojcek, vdaka za pozvanie, ale tiez nas tieto temy este nezaujali.. snad nabuduce 🙂

stagi
27. júl 2015

Aj ja dakujem, no ani u nas to este nie su top temy. A tiez, koncom oktobra uz budeme mat doma cerstve babuliatko 🙂 Zelam vsetkym vela peknych tvorivych chvil. Snad nabuduce sa zapojim zas...

smolinka024
27. júl 2015

Ahojte babeny...u nas sice dinosauri frcia a tie horne motivy sa mi pacia,ale tiez sa nepripojim...nestihala by som urcite porobit tolko veci...som rada ze zijem pri dvoch detoch teraz.... dufam,ze este o trosku neskor sa mi podari priojit

vampgirl
27. júl 2015

Ja urcite ANO 🙂

kiariq
28. júl 2015

Dakujem za pozvanie, ale na tieto temy je u nas doma este skoro, nezapojim sa. Snad nabuduce 🙂.

lusily
28. júl 2015

u nás ešte tieto témy nefrčia, ale určite nás to čoskoro neminie, takže áno, zapojím sa 😉

hutyna
28. júl 2015

@kajka18
Dakujem za pozvanie, este si to premyslim.
Ak mozem preposlem info @silsil, oni maju na 100% radi dinosaurov :0)

silsil
28. júl 2015

Ja uvazujem; ) dino u nas fici..to ano..ale ide aj o to ze je stred leta..ideme na dovolenku..takze momentálne nemam čas vymyslat a hľadať na nete tieto aktivíty..ked uz niečo robím tak poriadne. .ale keby nás bolo menej..tak cca desať ks..a začali by sme riešiť aspon po polovici augusta tak by som sla do toho..lebo je to zaujmave a niecovco tu este nebolo;)

kajka18
autor
28. júl 2015

@silsil kludne mozme navrhy davat do konca augusta... aby to stihli aj dovolenkari 😉 a tiez som za pocet okolo 10...

kajka18
autor
28. júl 2015

@eva_beva pripojis sa? 😉

kajka18
autor
28. júl 2015

@meryenes pridas sa? 😉

lusily
29. júl 2015

@kajka18 Ahoj, ešte sa chcem spýtať, či budeme dávať napr. po 3 návrhy z každej aktivity a potom budeme robiť jednu víťaznú vesmírnu a jednu víťaznú dinosauriu. A urobíš na výmenu súkromku? Už mám niečo pripravené do výberu 🙂

kajka18
autor
29. júl 2015

@lusily ahoj.... ked mi na obed zaspia deti, vytvorim sukromnu skupinku a tam napisem pravidla a dohodneme sa, ci budu kazdemu vyhovovat 🙂

sticza
29. júl 2015

@kajka18 pridávam sa

lusily
29. júl 2015

@kajka18 ok, ďakujem 😉

fada
29. júl 2015

@kajka18 ahoj, dakujem za pozvanie, ale ako sa poznam, nebudem stihat. som uz totiz zahlasena do 1 jesennej vymeny, takze sa zial nezapojim :(.

kajka18
autor
29. júl 2015

@vampgirl
@silsil
@lusily
@kajka18
@sticza

Zatial nas je 6 😉 baby mi akosi zle spia, takze sukromnu skupinku vytvorim az vecer... zatial prajem pekny den...

zizka
29. júl 2015

Ahoj, Kajka! Mna by prave zaujimalo, ci sa bude vyrabat po 1 aktivite z dinosaurov a 1 z vesmiu, alebo sa dohodnete na inej variante, pretoze hviezdicky a mesiac su u nas top, ale dinosaury absolutne nezaujali, dokonca sa ich maly bal. Takze hviezdickovej vymeny by som sa zucastnila strasne rada, ale dinovia su mi zatial nanic.

kajka18
autor
29. júl 2015

@zizka asi by som to dala potom individualne 😉 myslim, ze sa budeme vediet dohodnut a kazda z nas si od kazdej vyberie to, co doma s detickami vyuzije...

zizka
29. júl 2015

@kajka18 tak so mnou rataj, prosim 🙂

mimamijami
29. júl 2015

@kajka18 ja by som sa tiez velmi rada zapojila 🙂

kajka18
autor
29. júl 2015
catalina30
29. júl 2015

@kajka18 Ďakujem za pozvanie, ale tieto témy malú vôbec neberú. Možno nabudúce 🙂

sk_lenka
29. júl 2015

@kajka18 dakujeme za pozvanie, s nami tentokrat naratajte... uz v tychto dnoch cakam babo a neviem, ako nam bambulka zmeni zivot 🙂 vela zdaru! a tesim sa na dalsie temy...