• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Od koľkých rokov by malo dieťa aktívne športovať?

11. februára 2015 
@lleniak Je jedno, jak dobrá jsi byla nebo nebyla. Já jezdila do 15ti -po světě, Jezdila jsem celkem dobře, vyhrála jsem MČR, ale čert vem medaile, vždyt jsem ráda, že chodím!!!
Sport ano, každopádně, ale pokud pujde o mou dcerku, tak jedině na rekreační urovní. Pokud nějakou organizovanou činnost byla bych např. pro nějaké míčové hry, ale na nějakého trenéra a závody já teda zvědavá nejsem :wink:
11. jan 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Šport je u detí veľmi dôležitý. My sme v celku športovo založení, takže bolo od začiatku jasné, že aj naša malá bude športovať. Začínali sme plávaním hneď ako začala držať hlavičku. Potom sme pridali bicykel, turistiku a začiatkom roka gymnastiku.
23. sep 2011 o 00:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Chcem sa opýtať či by sa dalo začať krasokorčulovanie v 11-12 rokoch, kroky ovládam, len niektoré mi robia problém. Rozmýšľam nad tréningmi v Nitre. Kľudne pôjdem medzi malé deti, len veľmi po tom túžim. Prehovárala som rodičov dlho a teraz sa mi to podarilo.
22. okt 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adriana2812 nikdy nie je neskoro zacat...más ideálny vek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. okt 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj syn ma 15 rokou a začal ho bavit hokej je podla vas neskoro začat hrat hokej v tomto veku? :rolling_eyes:
17. feb 2014 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hokejista123 Nikdy nie je neskoro........... Mozno na profesionalneho hraca uz je neskoro, ale ide o to, ako ho to chyti a ako ho to bude bavit. Talentovane deti sa lahko dostanu do hry.

Zacat so sportom aktivne v akomkolvek veku je len pozitivna vec. Sportu zdar! :slight_smile:
29. apr 2014 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hokejista123 podla mna je to velmi neskoro, jedine, zeby ste nasli nejaky rekreacny hokej, co asi nie je lahke, zvacsa je to o zapasoch, postupoch, to by sa k hraniu ani nedostal.
Neviem, ci sa aj na SLovensku zacina v 5 rokoch (syn hra od 5. v Kanade), este si viem predstavit, ze sa niekto chyti v 7-8 rokoch, ale v 15? to uz maju decka natrenovanych, odohratych 10 rokov, to je podla mne dost tazke dobehnut. ALe rekreacne preco nie, na to nie je nikdy neskoro.
29. apr 2014 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si myslím, že to záleží aj od toho, či dieťa len sedí doma, alebo chodí aj von a tak. Podľa mňa by sa malo dieťa aktívne venovať nejakému športu od 8-10 rokov, podľa vyspelosti. Nejaké loptové hry, gymnastika a tak sú vhodné aj pre menšie deti, ale športy ako basketbal, futbal, tenis, bojové športy a tak sú vhodnejšie pre staršie deti, kedže sa musia viac sústrediť na to, čo a ako majú robiť.
14. sep 2014 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od dvoch rokoch dieťa začína vnímať rytmus. Ak dieťa prejavuje muzikálnosť, inklinuje k hudbe a pohybu, tak je tanec pre neho určite vhodnou pohybovou aktivitou. Vďaka tancu dochádza k rozvoju pohybových schopností dieťaťa, zlepšeniu koordinácie pohybov, spevneniu tela a napomáha tiež správnemu držaniu tela. Rozvíja pohybovú pamäť a učí deti vnímať rytmus, dynamiku hudby. Rovnako učí deti fungovať v kolektíve a umožňuje získať nových kamarátov. V Riverpark Dance School Vám ponúkame otvorené tanečné hodiny Tanec deti s Disco Jarkou už od 2 rokov, alebo viaceré kurzy Tanečnej prípravy pre deti už od 4 rokov! Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na recepcia@riverparkdanceschool.sk alebo alebo +421 (0)910 373 373. Viac informácií sa dozviete aj na našej web stránke.
26. sep 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozývame vás na kurzy babyplávania PLUTVIČKA v Bratislave, Tanečnú a folklórik pre detičky

http://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinnevikendy2/article/tanecna-a-folklorik-pre-deti-od-1-5-3-6m6yyn/
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. feb 2015 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok