Priateľ stále komentuje moju postavu

4. aug 2022

Ahojte,chcem sa vás opýtať,komentuje vám priateľ / manžel postavu aj keď ju máte relatívne normálnu ? Mám 156 CM a 56-57kg,nevravím že som chudá ,som skôr strednej postavy ale vyzerám práveže tak priemerné ,že proste nesom chudá ani tučná ,priateľ mi stále hovorí že mám športovať že treba páliť kalorie a tak,mňa šport baví celkom ale nie vždy mám čas aj nie vždy sa mi chce,nechápem vôbec si neuvedomuje že sa o nhoe starám,upratujem,varím a on nie aby si to vážil ale stále komentuje postavu a povie že to zo srandy ako keby som bola tučná alebo čo ...

frzeiovn
4. aug 2022

Ahoj, no ak ťa nemá rád takú aká si, niekde bude problém...

reanda
4. aug 2022

to, ze mu upratujes a varis, nenahradi to, ze sa mu nepacis.. najdi si takeho, ktoremu sa budes pacit, lebo je unavne sa cely zivot snazit o to, aby si niekomu vyhovovala

a_alexandra_a
4. aug 2022

Ak ti len hovorí že máš športovať, tak to neznamená, že komentuje tvoju postavu. My sa bežne s manželom bavíme, že musíme viac športovať, aby sme nemali trčiace šunky, vzájomne sa doberáme, ja ho šťuchnem do brucha, že toto tu čo je, on mňa po zadku, že pár drepov by nezaškodilo. Ale my navzájom vieme, ako to myslíme.
Ak by ti však priamo hovoril, že si tučná, pričom on by tiež nebol žiadny Adonis, určite by som sa pozrela po niekom inom. To, že mu varíš nemá žiadny súvis s tým, či sa mu páčiš.

lindous
4. aug 2022

On chodí šporotovať ? Keď hovoríš, že ťa to baví, možno by bolo fajn keby si sa pridala alebo by ste si našli nejakú spoločnú aktivitu tohto druhu... nie kvôli postave, ale pre zdravie, pre dobrý pocit, pre spoločne strávený čas 🙂 ...postarať sa o seba zvládne určite aj sám, na tom tvoja hodnota nestojí a možno by sa radšej s tebou zabavil pri športovej aktivite ako mal vyleštené okná... ale to len tak hádam, najlepšie bude sa jeho otvorene spýtať, čo sa ti snaží tými poznámkami naznačiť...k prvej otázke, rýpneme do seba, ja mu poviem, že mu je pri mne asi až moc dobre, lebo mu nejak rýchlo rastie pupok, on že by som sa mala najesť, lebo som zase pochudla ... od každého iného mi tie poznámky vadia, ale medzi sebou to berieme v dobrom, nikdy tam nie je vyčítavý či uštipačný tón ... veľmi záleží od kontextu

janinah
4. aug 2022

Začni komentovať aj ty jeho presne v tom duchu ako hovorí on.

simsalabim
4. aug 2022

Ja neviem, co je toto za dobu… to vsetci riesia len vzhlad, postavu, kalorie??? Toto je v zivote to podstatne? 🤦‍♀️
Manzel mi nikdy postavu nekomentoval. Iba zriedka oblecenie, ak sa mu nepacilo. Kedze vsak nema vycibreny vkus, vacsinou si to nevsimam.

vikiki29
4. aug 2022

Chcela by som vidieť tie vyšportované telá s vyrysovanymi tehličkami na bruchu všetkých tých chlapov čo kritizujú ženské postavy 😀 Lebo nejak mi to nevychádza, každý druhý chlap je taký čo komentuje, ale vidieť chlapa s dokonalým telom je už pomaly vzácnosť. Alebo možno len ja na tie miesta nechodím 😀

ankare
4. aug 2022

Je povrchný, nech si on hladká svoje tehličky na bruchu.ak dáke má,ovšem.

tora23
4. aug 2022

Nieje problém. Ty. Mu môžeš na oplátku odporučiť pumpu na penis. Ze to vraj fajn zväčší.. 💁🏻‍♀️
Ak neprestane tak mu jednu rovno objednaj

simona1306
4. aug 2022

Samozrejme ze mi manzel komentuje postavu. Ci som mala 49 kg, 55 alebo v tehotenstve 65 , kazdy den mi plesol po zadku a zakrical : no to je ale naklad :D A co ? musi byt trocha aj sranda v tom manzelstve .... Dnesne zeny by mali byt trocha menej vztahovacne a vsetko menej prezivat :D

katkami123
4. aug 2022

@simona1306
Len zavisí v akom je to kontexte. My sa tiež s muzom dotahujeme a robíme si srandu, ale zase potom za mnou príde a povie mi, ze som sexy atď. Ak ona nezažila od neho lásku, iba kritiku je to iné. Zavisí veľa od kontextu.

ummimaryam
4. aug 2022

Chlapi v dnešnej dobe nemajú chrbtovú kosť. Mal by ťa na rukách nosiť za to že sa oňho staráš, a on trepe o tvojej postave. To je fakt na hlavu. Ľudia majú vygumované mozgy z instagramu. Hlavne si to neber, chýba je v ňom, nie v tebe. A pokiaľ sa mu nepáči, povedz mu že dnes vari on, a ty chod na peknú prevádzku do prírody

simona1306
4. aug 2022

@katkami123 ale to sa nedozvieme, lebo to nie je dolezita informacia . Takto aspon mkzu vsetky zeny znova nadavat len na chlapov

cimage
4. aug 2022

Tak sa ho najblizsie opytaj ci si tucna, alebo ma iny problem. Ak ano, tak nech sa stara on o teba a ty pojdes cvicit. Ked bude varit veceru, tak nech sa drzi kalorickych tabuliek.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laska86
4. aug 2022
kitycat
4. aug 2022

Aj moj frajer je sportovec, aj mi raz v opiasi povedal, ze by som mala zhodit inak z toho vztahu vycuva.

Bolelo to, ale on mal pravdu. Ja mam o par cm viac a ak o par kg viac. A naozaj som schudla 5 kil a chcela som ešte 5 ale nejako som sa sekla, ale aj som jemu povedala, zw taketo veci mi ma hovorit triezvy.

Teraz som v tom takze dieta nehrozi, tiez mal kecy, ze po sestonedeli nabehnem do fitka tak som mu povedala, ze to asi tazko, ale urcite sa budem chciet dat do stavu sama pre seba oku lahodiacemu

kitycat
4. aug 2022

@ummimaryam nema ju co na rukach nosit... Ma sa podielat na spolocnej domacnosti

kornelies
5. aug 2022

Jednoducha matematika, hovor mu, ze ma zarabat 5000E. 😂

cacianka
5. aug 2022

Neobiehaj okolo neho ako kométa, domácnosť si podeľte, a radšej sa venuj svojim aktivitám, aj keby to nebol práve šport

lowe123
5. aug 2022

Normálne mu napíš tabuľku koľko si ochotná zhodiť a na každé kilo pripíš čo bude namiesto teba robiť v domácnosti , tie reči o penise by som si odpustil . To je cez 😂

pipistrel13
6. aug 2022

@kitycat vies co je tragedia?ze si s takym muzom zostala,lebo je rozdiel povedat,ze by si mohla schudnut,ale ze sa s tebou rozide kvoli tomu ako vyzeras,mala si utekat kade lahsie....
ja tiez nesuhlasim s trendom,ktory sa dnes u zien rozmaha,ze na tom nezalezi,ze ved som porodila a som hrda na svoje previsnute brucho,lebo ved som matka a pod.ale aby mi muz daval podmienku,ze ak neschudnem,necha ma alebo po setonedeli pojdem cvicit...tomu teda na tebe vobec nezalezi...
sama mam 3kg navyse a diastazu a cvicim,aby to zislo a citim sa naprd niekedy z toho,ale od manzela som nikdy nepocula,ze vyzeram zle,aj ked som mala po druhom dietata rok navyse 8kg...ani jedenkrat,dokonca aj ked som sa ho pytala,povedal,ze som krasna aj tak a nemyslim si,ze to predstieral
samozrejme treba sa o sebe starat,nielen pre krasu ale aj pre zdravie,a daju sa tie veci povedat aj taktne a nie s vyhrwzkami a neustalymi poznamkami

kitycat
6. aug 2022

@pipistrel13 ja ale cakam este len prve, takze na nejake poporodne kilogramy pred tými 3 mi rokmi urcite nenarazal.

Ak by som so sebou bola spokojna, tak by ma to urazilo. Ale ja som so sebou spokojna nebola, len ma zranilo, ze to nevedel povedať za triezva, ale to sme si uz myslim vyjasnili. Odvtedy mi nic take nepovedal a ak tak vraj vtip, ktory som mu utala