Tanečný krúžok pre dievča v Petržalke

martinica20
8. aug 2018

Ahojte mamičky, nemamičky. Mám 3,5 ročnú dcérku, ktorú by som rada zapísala na nejaký tanečný krúžok v Petržalke. Vyskúšali by sme spoločenské tance, ale aj folklór, hlavne nech sa zabaví a užije si to. Nemám potrebu dávať ju to robiť súťažne, ide skôr o to, že ona strašne rada tancuje a má rada hudbu, tak by som chcela vyskúšať niečo reálne. Poradili by sme mi, ktorá tanečná škola je dobrá, ktorá sa oplatí, kde s detičkami zaobchádzajú pekne a vedú ich tým správnym smerom, ktorá by stála za vyskúšanie? Ďakujem vám veľmi pekne za pomoc.

didaiva
8. aug 2018

Toto by aj mna zaujimalo, tak sa pridam 🙂

belllinka
8. aug 2018

@martinica20 Topcentrum na Hrobákovej robí kurzy pre deti od 3 rokov. Dcéra tam chodila, ale ju to nebavilo, veľmi rýchlo sme skončili a začala chodiť na plávanie, čo ju baví . 🙂
Ale mne sa zdal byť prístup ok, teta čo precvičovala bola milá, všetko ok. Dá sa aj pozerať, ako tancujú, ale videla som na deťoch, že to nerobí dobre. Nevedia sa potom sústrediť a vymýšľajú. Najlepšie je byť mimo.
https://www.topcentrum.sk/tanecne_kurzy/najnovs...

zeytin
8. aug 2018

Naše baby chodia už 3 roky do Prodance studio. Je to scénický tanec. Trénujú na ZŠ Pankúchova. Sú veľmi spokojné, aj ja som spokojná. Trénujú 2x do týždňa, skupinka MINI trénuje raz do týždňa. Majú krásne držanie tela, trénerky sú super, aj ich naučia, aj prístup je fajn, majú aj také mini vystúpenia 2x do roka, aby ukázali rodičom, čo sa naučili. Naše baby už patria do výberovej skupiny, tento rok mali aj dve umiestnenia na súťaži, raz na treťom mieste, na druhej súťaži boli druhé.

zeytin
8. aug 2018

@belllinka
@martinica20 Do Topcentra chodili 1/2 roka, lebo to máme blízko domu, ale nepáčilo sa mi to tam, bolo to slabé...

tuppuk
8. aug 2018

@zeytin koľko mali vaše dcéry keď začali tancovať scénický tanec ? mne sa to páči ale nieje lepšie najprv začať s niečim jednoduchším ? moja malá ma tiež dosť energie tak by som chcela o rok ju zapísať na tanec ale neviem si vybrať štýl tancu.

kenzom
8. aug 2018

Elledance v Vienna Gate

zeytin
8. aug 2018

@tuppuk 5 a 6 rokov, viem, ze v skupinke MINI su aj podstatne mensie deti...

xxxkatka
8. aug 2018

Jednoznacne Dansovia 🙂

martinica20
autor
15. aug 2018

Ahojte, tak som ju na skúšku od septembra zapísala do Dansovie, nemáme to ďaleko a aj čas kurzov nám vyhovoval. Neviete čo si treba vziať so sebou? Aký typ obuvi? Sukničku, alebo skôr tepláčiky? Kontaktovala som aj ich s mojimi otázkami, ale doteraz sa mi nejako neozvali :-/

rainee
31. mar 2022

Nejaké tipy na tanečnú (moderný tanec, hip hop, streetdance a pod) pre 12-13rocne baby? Okrem Asosu som nič nenasla...