Vrecúšková výmena pre staršie deti od 6 do 12 rokov

Mal by niekto zaujem o vrecuskovu vymenu pre starsie deti? Myslim tym vek 6-12 rokov.
natkap
26. apr 2014
vmb
27. apr 2014
@natkap farebné priraďovanie, tiene je podľa mňa pre menších, ale počítanie je super 😉
natkap
27. apr 2014
@vmb dala som len také príklady, čo by sa mi celkom páčili 🙂 ale to počítanie, alebo pexeso s príkladmi, či domino, by mohlo byť super 🙂
vmb
27. apr 2014
Mňa ešte napadlo spraviť hlavolamy pre takúto vekovú kategóriu. Musím niečo pohrabať doma, odfotím a pridám fotky 🙂
ajourvictoria
27. apr 2014
žienky aj ja by som sa chcela pridať, mám doma prváčku. teraz mám hektické obdobie, ale budem sa snažiť čím skôr niečo vhodné nájsť 🙂
sueh
27. apr 2014
@natkap Mne sa najviac paci ta zmrzlina s kornutkami s písmenami(ale poprosim bud vytlacit alebo pekne napisat, lebo deti maju pouzivat normovane pismena aspon na ucenie citania urcite).
Kto by sa pridal k tejto moznosti? Mamicky vyberajte z navrhov, aby sme sa niekam pohli.
Dakujem
sueh
27. apr 2014
@natkap Tak tie hodiny s kockami ma dostali, to by si sa na to naozaj dala?
sueh
27. apr 2014
@vmb Tak prve dve aktivity uz mam, tak asi ta tretia. Dakujem
natkap
27. apr 2014
sueh
27. apr 2014
Tak mamicky snazim sa to tu trosku sprehladnit a preto som urobila fotoblog vrecuskova vymena 6-9rokov. Videla som to tu u jednej mamicky a zda sa mi to celkom prehladne. Tak ak sa vam da pozrite si to a mozte zacat hlasovat. Navrhujem piste rovno danej mamicke, pisala som tam mena a navrhy, ktore dali.
Poprosim natkap aby si zopar navrhov vybrala a zverejnila ich aby som tam nemusela davat take mnozstvo fotiek, bolo by to pre mna riadne zatazujuce. Dakujem a dufam, ze som tym aspon trosku pomohla urychlit tuto fazu vyberu.
natkap
28. apr 2014
@sueh niečo som vybrala,ale neviem ako to pridať do tvojho blogu 😞
sueh
28. apr 2014
@natkap Daj to sem a ja to tam prihodim. Ja s prihadzovanim nemam problem, len to skres na nejake 4-5aktivit z ktorých si vyberieme, dala si tu super inspiracie ale je ich vela. dakujem
natkap
28. apr 2014
natkap
28. apr 2014
tak napríklad tieto 🙂
sueh
30. apr 2014
mamicky chceme tu vymenu, alebo nie nejako to zamrzlo ma niekto zaujem. Napiste sem kto to naozaj berie vazne a chce sa zapojit. Lebo nik sa naozval uz dost dlho. Dakujem
vmb
1. máj 2014
ja chcem, len teraz je veľa práce na záhrade a robím ešte jednu výmenu, tak nestíham 🙂
sharonik
1. máj 2014
@sueh Ja tiež chcem, ale som aj v iných výmenách, takže pre mňa termín dokončenia najskôr polovica júna. Chodím sem pozerať, ale vidím, že nikto nič nepridáva 😞 koľko nás je zatiaľ? Mohlo by nás byť do 10.
Rozmýšľala som nad tým, čo ešte pridať a napadli má vlajky a súhvezdia, ale zatiaľ mi ich nepridávaj do albumu, uvidím či bude záujem o tie semienka- tie by som robila radšej 🙂
Inak doporučujem dávať vždy k príspevku aj pre koho je určený, lebo neadresné príspevky kopec dievčat nečíta, ak sú v príspevku označené, tak im aspoň zasvieti upozornenie a skôr odpovedia.
sueh
1. máj 2014
TAk cakam kto sa este ozve dajako nam to stoji ale mozno preto, ze je asi v tomto case rozbehnutych viac vymen ako tak citam. Asi pockame tyzden nech sa to utrasie a znova rozhoidm siete.
vmb
1. máj 2014
@sueh To bude tak lepšie. Termín by mohol byť kľudne aj v júli 🙂 Ja som si chystala nejaké hlavolamy pre deti, musím to nafotiť a pridať sem ako návrh 🙂 Ešte ich nemám celkom premyslené ako budú vyzerať, ale nejako to do nedele snáď poriešim 😉
teuskaautor
2. máj 2014
Ja sa tiez chcem pridat, len by blbol pocitac.
vmb
2. máj 2014
@teuska vitaj, môžeš pridať návrhy 🙂
teuskaautor
3. máj 2014
@vmb moje navrhy uz su aj v albume 🙂
vmb
4. máj 2014
@teuska prepáč, ani som si nevšimla 😉
sharonik
4. máj 2014
@vmb mne by sa veľmi páči ten úlikový hlavolam čo si pridávali v nejakej inej výmene do fóra 🙂
vmb
4. máj 2014
@sharonik áno, aj sem som ho chcela pridať a zabudla som 🙂
Tak pridávam teraz.
1- Hlavolam bude farebný
2 -Hexakarty (http://www.pinterest.com/pin/393502086162078391/)
kasami
7. máj 2014
Ahojte 🙂 moj "mlady" bude mat 10 .... su tu aj take maminky s takymi velkacmi ?
vmb
7. máj 2014
@kasami vitaj, sú tu maminky s 8r, 12r deťmi
natabun
7. máj 2014
vmb
7. máj 2014
@natabun ja by som dala koniec niekedy v júli. Hlavolam už mám farebný, odfotím ho a pridám sem
vmb
8. máj 2014
Tu je ten hlavolam. Môže byť takto 4 farebnný, ale aj 10 farebný.

Začni písať odpoveď...

Odošli