Vrecúšková výmena 4 - 6 rokov

marcelkaemmka
24. jan 2017

ahojte dievcata oslovujem vas lebo sme spolu pracovali na vymenach vrecusiek nemate chut na novu vymenu ???? pre starsie deticky vo veku 4-6 rokov ja by som strasne rada kedze tie co mame su doslova zodrate a vekovo uz nepristupne uz som tu viac krat pisala vo fore a zhanala niekoho kto by sa chytil organizacie kedze sa obavam ze by som to nezvladla prosim vas ak sa niekto najde budem velmi rada ak nie skusim to s vasou trpezlivostou tak nech sa paci ak mate zaujem sa zapojit piste tesim sa 🙂

@alenitka @christina87 @delideli @emica55 @fada @ivianocka @cicamica1980 @martina05 @michalajulka @petolub @silsil @sony2002 @vepiku @anikag @lucka.ano @lilivka @katkae1

@arwen12 @bibi78 @drahuska11 @edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551 @mimamijami @nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika + @cicamica1980

alenitka
24. jan 2017

Ahoj, ja by som sa rada pridala 🙂 len kedze mam narocnu skoro rocnu dceru teraz akosi nemam cas sliedit po nete a hladat napady, kazdopadne mam doma vyrezavaci ploter co vyreze aj machovu gumu, papier, karton popripade aj filc (uplne hocijake vzory) a viem uz aj sit, tak ked mi niekto najde super napad tak kludne zrealizujem na vymenu 🙂

marcelkaemmka
autor
24. jan 2017

@alenitka ahoj fu tak to mas riadnu machrovinu doma 🙂 bola by som vdacna kazdej zapojenej mamicke viem ze sa nikto doma nenudi ale mana napriek dennym povinnostiam vyrabanie hier nesmierne bavilo a naplnalo az na tuto internetovu napln na ktoru nemam energiu ani skusenosti kde hladat motivacie preto by som bola rada ak by sa niekto nasiel ale ak nik nejak to zbucham 🙂 pockam az sa zapoji par mamiciek ak nas bude dost nejak si navzajom pomozeme 🙂

emica55
24. jan 2017

ja by som sa zapojila ale na organizáciu nemám času 🙂

marcelkaemmka
autor
24. jan 2017

dievcata zabudla som ze oslovujem a pozyvam kazdu mamicku nielen tie co su oznacene 🙂 zapojme sa

alenitka
24. jan 2017

@marcelkaemmka ano, splnila som si kreativny sen, lebo neviem odstrihnut ani rovnu ciaru 😀
ano suhlasim, pockame a mne by aj vyhovovalo keby nas nebolo vela 🙂

marcelkaemmka
autor
24. jan 2017

@alenitka
@emica55 super uz sme 3 🙂 neviem co si predstavujete aky pocet ja co som bola zapojena nas bolo 20 dame si aj dlhsi cas ak sa nas takto nazbiera uvidime dohodneme sa oslovte aj kamosky

petolub
24. jan 2017

Velmi rada da pridam 🙂

marcelkaemmka
autor
24. jan 2017

@petolub vitame ta 🙂 si 4 v poradi

lilivka
24. jan 2017

ahojte žienky, ja by som veľmi rada, ale práve dnes som dostala pracovnú ponuku, takže to zaručene nebudem schopná stihnúť ... ale Ďakujem za ponuku 🙂

marcelkaemmka
autor
24. jan 2017

@lilivka blahozelam nech sa dari 🙂

rienok
25. jan 2017

ahoj, ďakujem za pozvanie, keďže však malá chodí do Montessori škôlky tak už fičíme len na bežných hračkách a hlavne má "role play" obdobie

evkosca
25. jan 2017

@marcelkaemmka ahoj, aj ja mam zaujem sa zapojit

lilivka
25. jan 2017

@marcelkaemmka jeeeeeeeeeej, ďakujem 🙂 tiež Ti zo srdca blahoželám k tehuľkovaniu 😉 Hlavne nech ide všetko hladko.... Ste nádherná rodinka! 🙂

marcelkaemmka
autor
25. jan 2017

@lilivka dakujem potesila si ma 🙂

marcelkaemmka
autor
25. jan 2017

@evkosca
super si 5 v poradi

marcelkaemmka
autor
25. jan 2017

@emica55
@alenitka
@petolub
@evkosca baby zatial je nas 5 pozvite kamosky nech sa nam to rozbehne

alfonzo
25. jan 2017

@marcelkaemmka dakujem za pozvanie. O co by mala byt vymena? Mas nejaku predstavu?

crazy1
25. jan 2017

Ahojte dakujem za ponuku...viem vam pomoct v ramci brainstormingu a ponuknut napady ale zial casovo (praca,skola,deti,manzel) sa nestiham zapojit.;)

ekyna
25. jan 2017

mozem sa opytat co je naplnou vrecuskovania ? a co budem musiet urobit ?

alfonzo
25. jan 2017

Ak by som s zapojila, viem zorganizovat a viesť. Len potrebujem vediet a kym smerom vymysliet aktivitu, kolko nas bude, aku mas predstavu o hrach.

alfonzo
25. jan 2017

Tvoju ulohy by bolo vyrobit jednu aktivitu pre deti tolko x , kolko mamiciek s zucastni na vymene. Zmysel vymeny je v tom , ze robis len jednu vec a doma budes mat 10 roznych .nemusis vyrabat vela roznych
@ekyna

ekyna
25. jan 2017

@alfonzo aha. To je celkom zaujimave. Ja som velmi kreativna dusa. Ale manzel ma isto za to nepochvali, lebo mam podla neho viac oddychovat :D a dalsia vec, nas maly ma skoro tri roky a je otazne ci sa este zabavi s tymi ostatnymi aktivitami co dostaneme

alfonzo
25. jan 2017

@ekyna aktivity sa budu robit pre vek 4-6 rokov

evkosca
25. jan 2017

@marcelkaemmka dakujem, urobila by som nieco taketo... http://www.howwemontessori.com/how-we-montessor... ale bez krabicky, v slovencine

ekyna
25. jan 2017

@alfonzo super, tak potom sa zapajam 🙂 mozem vyrabat nieco taketo : http://www.hravaskolka.sk/clovek-a-priroda/hra-... ? ci to musi byt nieco viac 3D?

marcelkaemmka
autor
25. jan 2017

@alfonzo super som stastna ak to za mna preberies jeeeej predstavu nemam ziadnu konkretnu neviem co by ostatne ocenili aj aktivity co som bola zapojena nemai ziadnu temu bolo to vsetko z kazdeho rozka troska aj pismenka aj farby zvieratka hodiny cokolvek takze ti prenechavam moju volnu ruku mna by akurat potesilo ak by nas bolo co najviac a urcene na vek pre starsie deticky

marcelkaemmka
autor
25. jan 2017

@ekyna ahoj je to velmi jednoduche a zabavne aj pre mamicky mna to nesmierne naplnalo a vzdy som sa v tom vyzivala 🙂 a myslim ze je to oddychova cinnost tak manzeik sa nemusi nicooho bat a chcem aby aktivity boli pre starsie deicky ako 4-6 r takze budes mat hotove az tvoj drobec bude pripraveny

marcelkaemmka
autor
25. jan 2017

@emica55
@alenitka
@petolub
@evkosca
@ekyna
@alfonzo
@marcelkaemmka dievcata takze zas vasa znacim a informujem ze moja organizacia koci prenechavam ju sikovnejsej mamine @alfonzo takze vsetky dotazy piste jej a mozte pripisat napady aku temu zvolit pre deturence