Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

ivaha
16. okt 2013

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity

lindauciatko
22. okt 2013

@evkalv prosim ta kde si objednavala gombiky? Ja tiez chcem objednat rozne detske gombiky do tej rybky lebo v galanterke su nenormalne drahe ako som uz pisala.Uz mam nieco vyhliadnute ale musim to preratat lebo sa bojim aby som sa zmestila do tych 20 eur.
@evkalv prosim ta ty nie si tiež z Levíc?

josie3331
22. okt 2013

@ivaha no priatel to este nevie, ale snad sa to bude dat... ale z tej stranky asi nebudem objednavat, postovne 9€ 😒 musim sa popytat, ci na nejakej pile v okoli nebudu predavat aj take mensie hranoly
no a asi 5x5x5...moze to tak byt?

ivaha
autor
22. okt 2013

@ninison mńo mozem pridat, ale mali by to byt vrecuskove aktivity, teda take mensie, co sa zmestia do kabely, vsetky mame take,alebo take kde sa deti nieco naucia,precvicia....A pravdupovediac stromcek uz budeme zdobit naozajstny,dokonca ja s malou uz vlani som vyrabala ozdoby a davali sme si ich na naoozajstny stromcek

lindauciatko
22. okt 2013

Dievčatá našla som takéto krásne drevené gombíky do tej rybičky, jeden by vyšiel priemerne asi 15 centov čo je super + sú v ponuke aj ovocie alebo lienky tak si to prepočítať koľko toho môžem objednať.
Len väčšinou sú gombíky balené v sáčku po 10 ks, čiže keď vezmem 2 sáčky mám to akurát.

Čiže mne by sa to pri počte 21 predražilo. Za 10 eur by mi to vyšlo na 4 krásne gombíky do každej rybky + poštovné. Ešte potrebujem poradiť kde majú najlacnejšiu ryžu 😀 😀 😀

ninison
22. okt 2013

@ivaha oki 🙂 nemam s tym problem. nedavaj teda do albumu 😉 bol to navrh, mne sa to velmi pacilo

ninison
22. okt 2013

@lindauciatko myslim ze ked 4 maminky dostanu do rybicky len 3 gombiky, tak sa nic nestane. ja sa hlasim dobrovolne 🙂 zvladneme rybicky s 3 gombikmi 😀

lindauciatko
22. okt 2013

@ivaha @mamkabeika Ako som písala gombíky čo chcem objednať sú balené po 10 ks, ešte si to prezistím či môžu otvárať balenia ale asi skôr nie ako áno.
Čiže ja žiaľ som PROTI
To 3D pexeso je pekné ešte ma napadlo že miesto domčeka sa môže priraďovať aj to čo papajú - mrkva k zajacovi, syr k myške a pod.

ninison
22. okt 2013

@ivaha ozaj a ja teda robim akvarko? 🙂 ci este pockame chvilku?:

lindauciatko
22. okt 2013

@josie3331 v Baumaxe nemajú nejaké rezivo v ponuke? U nás Baumax síce nie je neviem ako u Vás...

josie3331
22. okt 2013

@lindauciatko nooo popozeram aj tam
a najlacnejsia ryza byva za 70 centov v Tescu, taky cerveny obal..svitko? alebo nieco take ...alebo xxl ryza v lidli, ale ta bola pred par tyzdnami

mamkabeika
22. okt 2013

@ivaha To s tou potravou by mi nenapadlo 😀 Teším sa, to bude super 🙂

evkalv
22. okt 2013

@lindauciatko www.galanterialucia.sk mala aj 30% zlavy a gombiky ma aj bo vypredaji ale to su uz posledne kusy a kedze ja dom potrebovala 40 ks vypredaj mi nepomohol 😉 ale tam si urcite vyberies 😉 ano som z okolia Levic 😉 ty si z Levic?

ivaha
autor
22. okt 2013

@lindauciatko super nadherne,ak dievcata zoberu aj poslednu maminu, ta ja sa v prospech ostatnych zriekam gombikov do jednej ryby, aby ti to cenove vyslo

uhlopriecka
22. okt 2013

@ivaha dakujem za info! mna velmi zaujala ta machova guma a uz kvoli sebe to chcem vskusat. teraz len hladam vhodne miesto kde to kupit. internetove obchody to predrazuju postovnym (5eur !!! Opitec, Repromakreativ). teraz hladam niekde v blave ci to nemaju v obchode. napisem este komentar do albumu.
@atomica87 prosim, kde si prosimta zohnala tie HPS dosky? na nete to znie ako stavebny material a nevidela som to v hrubke 1mm predavat. a tiez, ako si do toho robila dierky, islo ti to tymi klasickymi kovovymi dierkovacimi kliestami? vdaka vopred za info!
@bajlinka_tn ahoj 🙂 prosimta, nasla si niekde na nete tie HPS dosky? a tu machovu gumu si nemala nahodou uz niekedy v ruke? vdaka!

ivaha
autor
22. okt 2013

@lindauciatko @gega @salonkaa @uhlopriecka bartonka1 @marusinka80 @ninison baby prosim zahlasujte, ci beriete aj 21maminu hlasovanie ZA na strane16, PROTI je tato sprava. Vdaka
PS@lindauciatko ak sa zrieknem tych gombikov do jednej ryby?
Este pridavam ze maminka @mamkabeika urobi zmenu a prida tam obydlia a aj potravu pre zvieratka, takze to bude 3D priradovanie,nie pexeso

ivaha
autor
22. okt 2013

@lindauciatko @gega @salonkaa @uhlopriecka @bartonka1 @marusinka80 @ninison
zaujimave, ze preco sa tam nezobrazuje PACI SA MI TO,tak skusam znova-tot je hlasovaniePROTI

avalsorim
22. okt 2013

@ivaha @sisi0211@lindauciatko@evkalv@sharonik@gega@salonkaa@mimirinko@uhlopriecka@bartonka1@josie3331@weronnka18@marusinka80@bajlinka@pillinka@natabun@ninison@belucio23
baby tak pridávam foto mojej aktivity. napíšte kľudne či sa vám to páči alebo nie. chcem počuť názor všetkých vy to budete mať doma.

ivaha
autor
22. okt 2013

@ninison k akvarku sa zatial vyjadrili len dve maminy,neskusis este nieco hladat,mam poslat nejake inspiracie,aj v albume su tusim este kluce aj ten kruh na tangram je dobry,vyborne su aj tie posupnosti zo stranky ,co si poslala, ze ako dej nasleduje za sebou,to je napr uplne fantasticka aktivita?

dakujem @breky za foto

josie3331
22. okt 2013

@avalsorim pekne obrazky, za mna to moze byt 🙂

@avalsorim @sisi0211 @lindauciatko @evkalv @sharonik @gega @salonkaa @mimirinko @uhlopriecka @bartonka1 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka @pillinka @natabun @ninison @belucio23
baby, takze na ten moj tangram mozem spravit kocky 2x2x2cm? bavila som sa s chlapom, takto by to bolo pre nas najlepsie....
a poprosim nazor, kolko kociek mam spravit? rozmyslam nad 10ks... karticky budu obojstranne, na jednej strane sa bude dat spravit utvar s vacsim poctom kociek a na tej druhej bude uvar z 5 kociek...takze bud bude robit jeden uvar alebo bude robit dva male. Chapeme sa troska? Dokopy by som teda robila 210 kociek, narezat, nafarbit. Viac neviem ci by sa dalo 😅
a stacia 3 obojstranne zalaminovane karticky? t.j. 6 utvarov

josie3331
22. okt 2013

a este ked uz sa pytam... kocky nafarbim jednou farbou, hej?

ivaha
autor
22. okt 2013

@josie3331 super si to zvladla 🙂 , nam nafarbit nemusis, mozu byt kludne prirodne,pocet este nevieme nakolko este vsetky maminky nezahlasovali, ale myslim ze to bude tych 21,nakolko zatial sme vacsina teda 14 za,proti len jedna pripadne 2, nehlasovali 4

ivaha
autor
23. okt 2013

@avalsorim pekne, ja by som vsak bola viac za takyto styl-nemyslim ciernobiele, aj ked za mna aj take je fajn,ale hustejsie a chaosnejsie, hovorili sme viacere, ze by sme prijali nieco zlozitejsie, ako je v albume a tvoje sa mi zda jednoduchsie,deticky su sikovne, urcite to raz dva zvladnu.Ked je toho vela nemusi byt na kazdy obrazok karticka-aj ked by to bolo super, staci napr tych zhruba 30, len nech je tam toho viac 🙂

z albumu @barbora_h
http://www.pleasantestthing.com/2013/06/i-spy-s...

atomica87
23. okt 2013

@uhlopriecka roboila som ich dierkovacom. V ba napriklad v Rempe, alebo v papoernictve pri autobuske...len neviem jak sa vola.

sharonik
23. okt 2013

@avalsorim podľa mňa super, len by som možno trochu viac rozhádzala, aby to bolo ozaj chaotické, nie zarovnané v stĺpokioch a riadkoch a možno niektoré obrázky aj pootáčala ( rotovala) nech to majú krpci trochu ťažšie. Inak obrázky sa mi veľmi páčia.

sharonik
23. okt 2013

@josie3331 Pre mňa tiež nemusíš farbiť, stačia prírodné, len nech sú hladké 🙂

pillinka
23. okt 2013

@avalsorim mne sa obrazky pacia, dala by som ich vsak hustejsie a viac pootacala, aby to bolo neprehladnejsie... my mame doma taky cierno biely obrazkovy zaves, obrazky strasne nahusto a mala najde vecicky skor ako ja niekedy, cize ja myslim, ze tie deti su v tomto veku uz ozaj sikovne...

salonkaa
23. okt 2013

@ivaha ja som ZA, dala som aj lajk

marusinka80
23. okt 2013

@lindauciatko nádherné sú tie autíčka, to si dobre objavila. Inak ryžu by sme si podľa mňa mohli podopĺňať aj sami, aby sa zas nepredražilo poštovné, dalo by sa to tak pripraviť?

marusinka80
23. okt 2013

Posielam fotky z mojej aktivity - je to zatiaľ len prototyp - nemám ešte tú správnu podložku, ktorá bude z drevenej doštičky.
Ešte okolo každej paličky dolu plánujem namaľovať farebný kruh, aby to bolo jednoduchšie aj pre menšie detičky. Zatiaľ sú farby len na paličkách.
Ďalej by som chcela spraviť pravidelne stúpajúci rad - každá palička bude o 1 cm vyššia. Na fotkách to tak nie je, pretože som začala rezať rovnako dlhé paličky a potom mi to už nevyšlo 🙂.
Napíšte mi, či sa vám to páči, ďakujem. (Mojej dcérke sa to tak páčilo, že nechcela ísť ani do jasličiek 😀) .