Výmena vrecúškových aktivít pre dieťa od 1 - 3 rokov

pampeliska289
2. aug 2014

Ahojte mamičky,

Veľmi ma zaujali diskusie, ktoré tu mamičky založili na vytvorenie zaujímavých vrecúšok s aktivitami pre ich detičky.
Preto som sa rozhodla založit novú skupinu a verím, že sa nájde 10mamičiek, ktoré by radi niečo vytvorili a zároven dostali balík s 10aktivitami pre svoje dieťa.
Potrebujeme teda 10mamičiek.

Ako to funguje?
Každá mamička si zvolí čo bude vyrábať. Po odsúhlasení sa pustíme do práce. Po ukončení pošlete na moju adresu, nabalíčkujem to a pošlem každej mamine. Predpokladám, že by sme to mohli mať do mesiaca hotové. Tak aby sme mali nové aktivity pre detičky keď bude vonku zase pršať.

Určite je tento systém už znamy, ale ak nie pýtajte sa.

Inšpirácie všade na internete. Ak potrebujete pošlem linky.

Kto by sa chcel teda pridať??? 🙂 🙂

marcelka932
2. aug 2014

Idem do toho 🙂 konecne!!!! Sa mi podaro chytit miesto 😀 😀 😀 vzdy otvorim temu ked uz je plny pocet budem rada ak mi posles linky. Nech sa inspirujem 🙂 dakujem

drahuska11
4. aug 2014

pridavam sa! marcelka932 - sme na tom rovnako, som novacik este som nic take netobila ale velmi sa uz tesim, mam 13 mes syna

romanovaz
5. aug 2014

@pampeliska289 Ahojte,rada by som sa k vam pridala 🙂

zuzkalika
5. aug 2014

ahojte, aj ja by som sa rada pridala. tiez som v tom novacik 🙂

tomaskovamaminka
5. aug 2014

Ahojte, len som chcela poradit, ze ked info o rozbiehajucej sa vymene date do skup https://www.modrykonik.sk/group/1977/ urcite sa rychlo pozbierate🙂 Pekne tvorenie prajem🙂 A tesim sa na inspiracie🙂

futasova
11. aug 2014

Ahojte kocky, ja sa hlasim, uz som bola v jednej vymene arada sa zapojim do dalsej 🙂 mam synceka ma teraz 1,5 takze idelane pre nas. Ak ma beriete, tak idem hladat napady a ked budem mat poslem, co by som vedela urobit, vopred vam dakujem 🙂
Ada

mimca20
13. aug 2014

Ahojte baby, dostala som na vas avizko. Vdaka jednej skupinke Montessori tu na MK, som sa nejako rozbehla 🙂 v tychto aktivitach pre starsieho a aj ho zaujalo. Rada sa tu pridam - kedze potrebujem prenho aktivity cca v rozhrani 2-3rokov. A urcite "Vhupnem" aj do skupiny vymen mladsich, kedze mam aj druheho drobceka. K vam sa rada pridam, ak este mozem 🙂 🙂. Dakujem

zisu
13. aug 2014

Ahojte maminky, tiez sa rada pridam, aj ked nemam s busy bags skusenosti...dotetaz som to vzdy len obdivovala na nete. Moja mala ide mat cochvila 3 roky.

evdzelyn
14. aug 2014

ahoj, ja by som sa tiež pridala a isto ešte maminy zo skupiny Montessori... Môj syn má 1 rok, tak ak by nás tu bolo príliš veľa, možno by sa skupina mohla aj rozdeliť na "mladšiu" a "staršiu" kategóriu 🙂

aristokratka
14. aug 2014

My mame teraz rok a tiez sa chcempridat

paprikacervena
14. aug 2014

Ahojte, tiez by som sa rada pridala. Maly bude mat v sept rok.

jelen
14. aug 2014

Ahojte, nasa ma teraz sice len 9m, ale rada by som sa pridala 🙂 som uplne nova a snad nie uplne drevena 😀

sony2002
14. aug 2014

da sa este pridat?? 🙂))) ci uz vas je dost?? 🙂

mimca20
14. aug 2014

@evdzelyn Toto je supis napad o rozdeleni na "mladšiu" a "staršiu" kategoriu

cicamica1980
14. aug 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

pridavam sa🙂 ak je este miesto

cicamica1980
14. aug 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

maminky, ospravedlnujem sa ze asi predbieham situaciu, a este neviem, ci ma vezmete, ale v sobotu odchadzame na 2 tyzdne prec /pc budem mat, ale budem obmedzene na internete/ a uz nebudem mat vela casu do soboty vysedavat na nete, tak pridavam moje navhry teraz:

mam presne 1,5 rocnu dceru a prave zacala riesit srobovanie. vyrobila som jej srobovaciu dosku /navrh 1/ - medzi kartonmi su pripevnene vrchnaciky z flias a ona ich "montuje" zatial vie iba odsrobovat, obcas trosku nasrobuje. pocet srobovacich vrchnakov by bol podla toho, kolko flias zozeniem /min. 3/ . navrh 2 - je retaz z filcu. navrhovala som ju uz do vymeny, vktorej som sa zucastnila, ale nepresla o 1 hlas. samej sa mi ju neoplati robit, ale pri mnozstevnom nakupe to vyjde ovela lacnejsie. navrh 3 - su karticky ovocie - trojzlozkove. takto sa s nimi pracuje http://detiakodar.sk/montessori-karticky/

organizatorka @pampeliska289 toto je tvoja prva vymena co robis organizacne? ak ano, mozem ti do IP dat link na vymenu, co som organizovala ja, su tam "pokyny" a pod.

mima551
14. aug 2014

Ahojte, tiez by som sa rada pridala. Maly ma 13 mesiacov.

kimiko
14. aug 2014

Ahojte dievcata, ak sa este da pridat, rada sa zucastnim 🙂 Mame doma maleho 16m synceka. 😉

drahuska11
17. aug 2014

@pampeliska289 ahoj, je nas uz dost, tak kedy ideme na to? budeme sa delit? ja navrhujem ano, a uz sa tesim 🙂

marcelka932
21. aug 2014

@drahuska11 ahoj ... Neviem ako to tu pokracuje... Niekde sa to zastavilo ..

marcelka932
21. aug 2014

@pampeliska289 ahooooj co dakej ??? Ja by som poprosila nejake linky lebo nemam nic k dispozicii dakujem

andulqa
21. aug 2014

Ak by sa dalo tak by som sa rada pridala este 🙂

cicamica1980
21. aug 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@pampeliska289 das nam nejake info? ako mame navrhnut aktivity, ako sa bude hlasovat, casovy ramec a pod...alebo si sa rozhodla to dalej neorganizovat? dufam, ze to nie je ten pripad:-}

vampgirl
22. aug 2014

Ahojte ak nemate plno aj ja by som sa pridala... Ako uz pisali baby vyssie, tiez vzdy pridem neskoro a uz je naplneny pocet 😠

gooobi
23. aug 2014

Aj ja by som sa rada pridala.

kimiko
23. aug 2014
noemmka
23. aug 2014

@vampgirl
@gooobi Milé maminky, naša skupinka hľadá ešte šikovné maminky na tvorbu vrecúškových aktivít🙂 Venujeme sa vekovej kategórií 2-3 roky. Máme voľné posledné miesta🙂
@kimiko Ďakujem 🙂

edulkobaby
29. aug 2014

Ahojte, ja sa chcem pripojit. Da sa este?

cicamica1980
11. sep 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@pampeliska289 @marcelka932 @drahuska11 @romanovaz @zuzkalika @futasova @mimca20 @zisu @evdzelyn @aristokratka @paprikacervena @jelen @sony2002 @mima551 @kimiko @andulqa @vampgirl @gooobi @edulkobaby

ahojte maminy,
nejako to tu zakapalo.
kedze som pred ca. 3 mesiacmi uspesne zmanazovala jednu vrecuskovu vymenu, mam pre vas NAVRH:

este predtym uvediem, ze kym sa odhlasuju vsetky aktivity a zacne vyrobban faza, tak organizatorka ma vela roboty. potom ked jej chodia baliky detto a roztriedenie balikov, opatovne zabalenie a odoslanie je tiez kopec roboty. to je aj dovod, preco som sa chcela dalsej vymeny zucastnit, a nie ju organizovat. ale budiz - tu je moj navrh:

ja vam to cele zorganizujem - album, hlasovanie, prijimanie balikov, roztiredenie, odoslatie balikov a za to kazda z vas urobi o 1 ks svojej aktivity naviac t.j. ja nebudem nic vyrabat, ale budem to manazovat.
moja predstava je okolo 15 maminiek +/-. vo vymene, ktoru som manazovala, nas bolo 17 a bolo to dost. organizacne by bolo menej lepsie, ale zasa vo finale je lepsie mat 15 aktivit ako 10.

takze, kto suhlasi, nech napise, ze sa zucastnuje a ake ma stare dieta a kolkych vymen sa zucastnil.

priklad
ZUCASTNUJEM SA VYMENY - dcera Miska 19 mes., toto je moja 2.ha vymena

takze? kto ide do toho???? 🙂)))
zuzana

gooobi
11. sep 2014

Ja som momentalne v jednej vymene. Od oktobra som volna pre dalsiu vymenu 🙂