Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity
avalsorim
20. nov 2013
@marusinka80 to je aktivita, ktorá sa tuším volá I spy. ide o to, že dieťa bude mať pred sebou túto jednu stranu a ty mu vyberieš nejaké obrázky, ktoré budú osobitne také malé a dieťa ich má nájsť na tom veľkom obrázku. snáď si ma pochopila 🙂
marusinka80
20. nov 2013
@avalsorim ahoj, jasné, ďakujem za vysvetlenie 🙂
avalsorim
20. nov 2013
@marusinka80 pochopila ? no nevedela som to nejak krajšie napísať 🙂
lindauciatko
20. nov 2013
@ivaha sorry ze tak neskoro. majú to tiež tam pri trhu v metráži medzi voskovanými obrusmi. Predavačka mi hovorila že z toho vpohode šijú aj závesy do kúpeľne tak som to zobrala, no šije sa dosť ťažko.

Dievčatá, už som nezohnala ďalšie gorálky abecedy, tak idem skúšať tú fazuľku. Tieto boli z Kiku, kus bol za 1 cent, za tú cenu už nič neviem zohnať.
sisi0211
20. nov 2013
@avalsorim @lindauciatko @ivaha @uhlopriecka @ninison @evkalv @sharonik @gega @salonkaa @mimirinko @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka_tn @belucio23 @natabun @ninison @pillinka
Baby, myslim, ze v prijemcoch jedna chyba, ale neviem ktora 😞
Mam hotovy prototyp. Zmenila som ho na jablcka. Na obrazku je len taka skusobna, ospravedlnujem sa aj za kvalitu fotiek (farby su omnoho krajsie) a nie je tam este na suchy zips. Bolo by ale 6 jablk (2x gombiky, 2x suchy zips, 2x patentky). Material jablk by bol flaus - je prijemny na dotyk, ale nenatahuje sa ako tie tenke filce. A bol by tam 1 kvietok tiez z flausu. (tento na obrazku je z toho tenkeho filcu, vidno aka je dierka vytahana, preto flaus namiesto filcu). Nasila som aj kosik na jablka 😉 a stuhu, ktorou by sa zaviazala cela hra, dalsi level uz pre pokrocile deticky na viazanie 😉 Kedze tie rocne obdobia by boli komplikovane, lebo v pripade patentiek a sucheho zipsu by sa na strom nasila jedna cast sucheho zipsu/patentky a na list/kvet/vlocky/ovocia by sa musela ta druha cast nasit 4x. T.j. na 6 vlociek/ovocia/listov/kvietkov by som spotrebovala 2x gombik, 8x suchy zips a 8x patentiek.
Dajte mi pls vediet, ci sa vam to takto paci, ci mate vyhrady alebo mozem zacat vyrabat.
Ak sa da, do zajtra vecera...
sisi0211
20. nov 2013
Fotky 😉
sharonik
20. nov 2013
@sisi0211 Podľa mňa je to super, takže áno 🙂
uhlopriecka
21. nov 2013
@sisi0211 mne sa to velmi paci 🙂
gega
21. nov 2013
@sisi0211 prekrasne sikovna si tesime sa na to 🙂. Dufam ze sab vam bude pacit aj to nase 🙂
mimirinko
21. nov 2013
@sisi0211 perfektne 🙂
ivahaautor
21. nov 2013
@sisi0211 superne velmi sa tesime 🙂 🙂 🙂 🙂

v prijemcoch chyba mamkabeika
ivahaautor
21. nov 2013
@sisi0211 @avalsorim @lindauciatko @ivaha @uhlopriecka @ninison @evkalv @sharonik @gega @salonkaa @mimirinko @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka_tn @belucio23 @natabun @ninison @pillinka @mamkabeika

Ahojte pridavam presne instrukcie na odosielanie balika, PROSIM PRECITAJTE SI POZORNE a ak mate nejake vyhrady, alebo napady, co este treba, prosim ozvite sa.

1. krabica by mala mat velkost zhruba A3 format, aby sa vsetko zmestilo

2.dovnutra prilozte vsetky aktivitky ,KAZDU ZVLAST ZABALENU, prosim AJ SVOJU, ovela lepsie sami to bude triedit,svoju si mozte oznacit menom z modreho konika -teda 21 kusov

3.do kazdeho sacka prilozte, ak je potrebne aj navod na hranie, postup a podobne,aby maminky vedeli, ako vasu hru pouzivat

4..dovnutra, do sacku s vasou aktivitkou, prosim pribalte 3,20 eura, na postovne,balik do 5 kg druha trieda

5.dovnutra pribalte papier baliaci, aby som mohla znova balik zabalit, takze taky velky, do akeho budete aj vy ballit.Prosim aj snuru, ak chcete, aby som balik aj previazala.Asi by sa mal kazdy previazat,je to istejsie.

6, prosim na A5 harok papiera napiste presnu vasu adresu aj s menom, to prilepim na vas balik, aby som sa nahodou nepomylila pri vypisovani, nemusite vypisovat podaci harok, skusim vypisat tie elektronicke, len obyajny papier s vasou adresou a menom, ktory nalepim na balik

7.Uplne posledny termin odosielania je piatok 29.novembra (uvitam aj skorsie odoslanie=ak poslete skor,cez vikend budem mat najviac casu na triedenie 🙂 )

8.ked balik odoslete, prosim dajte mi vediet.

Dufam, ze som nic nezabudla, ak ano, pripomente mi 🙂 Dik

Uz sa veeelmi tesim

PS pre maminky z bratislavy, ktore posielate po svagrovi plati to iste, kedze naspat ich budem posielat postou
len to teraz nemusite specialne balit, staci previazat, aby sa mu to nevysypalo, viete aki su chlapi 😃 (sorry svagrík 😃 )
mimirinko
21. nov 2013
@sisi0211 @avalsorim @lindauciatko @ivaha @uhlopriecka @ninison @evkalv @sharonik @gega @salonkaa @mimirinko @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka_tn @belucio23 @natabun @ninison @pillinka @mamkabeika

Mile moje spolutvoritelky,

mojou ulohou v tejto skupine je urobit palickove pexeso z drevenych lekarskych paliciek. Dohodli sme sa, ze spravim pre kazdu 6 puzzle po 7 paliciek (kazdy obrazok ma 7 paliciek), pricom 3 obrazky budu z jednej strany, 3 obrazky z druhej strany. Namiesto zhanania a lepenia obrazkov som sa rozhodla, ze ich nakreslim a takmer 2/3 uz mam hotove, ale musim sa vam priznat, nevladzem uz. Velmi ma to mrzi, ale pomaly finisujem co sa tehotenstva tyka a mavam dost zle stavy, kedy mi je na odpadnutie, oblieva ma horucava, mam zavrate. Do toho mi zacalo az prilis casto tvrdnut brusko. Coskoro zacinam 38 tt. Neviem, ci je to pocasim, ci tlakom alebo co to vlastne mam (tie zavrate a spol.), kazdopadne, budem musiet oboznamit dr.
Na tvorenie mam cas len vecer, kedy mi dcera spi. Bude mat coskoro 3 roky, ale verte mi, je to velmi narocne dieta a ani chvilu ma nenecha v klude, nehovoriac o tom, ze pusa sa jej nezavre, odkedy sa rano zobudi a to vstava zvycajne o 6tej, obcas aj skorej, a v noci tiez zle spava. Momentalne je teda chora.
Takze moja otazka znie, bude vam stacit, ak budete mat 4 obrazky x 7 paliciek a zvysnych 7 paliciek vam poslem cistych, aby ste si na ne s detmi nakreslili nieco podla vlastnych predstav alebo teda mam sa horko-tazko nejako este prekonat a dokreslit este dalsich 40 obrazkov (+ 10 mi este ostava z tych 2/3 co mam hotove) a predsa to dotiahnut do konca? Prosim, napiste mi, nech viem, ako sa mam zariadit. Nakreslila som slniecko - mesiacik s hviezdickami, chlapcek - dievcatko, a chcela som nakreslit nejake ovocie a na druhu stranu zeleninu.
Dakujem velmi pekne.
mamkabeika
21. nov 2013
@mimirinko nie, už sa netráp 🙂 my si nakreslíme 🙂
sisi0211
21. nov 2013
@mimirinko mne budu stacit tie 4 obrazky. So zvysnymi palickami sa budeme hrat na pani doktorky 😃
gega
21. nov 2013
@mimirinko v pohode dotvorime si sami aspon sa zabavime 🙂
belucio23
21. nov 2013
@mimirinko. staci nam, co mate hotove, viac netreba
salonkaa
21. nov 2013
@mimirinko staci kolko mas, viac sa netrap. opatruj sa 🙂
marusinka80
21. nov 2013
@mimirinko stačí 4. 😉
ivahaautor
21. nov 2013
@mimirinko mne aj sestre urcite stacia 4, davaj na seba pozor
tento tyzden mam na starosti aj neter, takze mam dve trojrocne divozienky, este ze nie som tehotna 😉 ,vcera to bol uplny blazinec 😃
sharonik
21. nov 2013
@mimirinko Nám určite stačia tie čo už máš a niečo sa pokúsime aj sami dokresliť 🙂 Aj tak Ťa obdivujem, že si to takto zvládla. Držím palce, nech ste aj s bábätkom v poriadku.
marusinka80
22. nov 2013
@ivaha ahoj, prosím ťa, koľko kusov aktivity máme poslať - 20 alebo 21?
ivahaautor
22. nov 2013
@marusinka80 prosim poslat 21, lahsie sa mi to bude triedit a kontrolovat, ale ak mas vyrobene len 20, pre seba nie, tak len tych 20
marusinka80
22. nov 2013
posielam aktuálny stav:
ivahaautor
22. nov 2013
@marusinka80 ahojcek niekam sa mi stratila sprava, co som ti posielala...
ja som si neuvedomila, ze mas tieto velke drevene palicky, tak svoje nemusis posielat, aj tak to bude asi obrovsky a tazky balik 🙂,staci tych 20 a vyzera to perfektne 🙂
marusinka80
22. nov 2013
@ivaha ahoj, dobre, tak pošlem len 20 ks. Inak nie je to také ťažké, ako to vyzerá, len je to trošku "neskladné". možno bude väčšia krabica. 😎
natabun
23. nov 2013
@mimirinko dakujeme ,aj ja nam bude stacit, drzkajte sa 🙂
lindauciatko
24. nov 2013
@mimirinko aj nam staci co mas hotove. Vdaka
lindauciatko
24. nov 2013
Dievcata ja som akurat dosila 19 tiel ryb ale poviem teda ze uz mam aj ja toho dost. Musim dokupit igelit a tie 2 uz nejako zosijem. Este ma caka doplnit obsah, napisat abecedu a porobit tie obrazky. Ach jaj.
@ivaha prosim ta nevies ci laminuju v atome vo fax copy alebo niekde inde a kolko stoji a4? Vdaka
ivahaautor
24. nov 2013
@lindauciatko ano tam laminuju, ale neviem, kolko stoji,lebo ja som este nelaminovala, tych 5 ks A5,co potrebujem na chobotnicky mi spravil ocino v robote,kedze je to len zopar
nam pismenka na fazulke nemusis davat, ak ti to ulahci robotu,ono sa to asi aj tak casom zotrie, ja som malej pisala na kamienky, lebo zboznuje kamienky a ako sa s tym hra, uz som ich trikrat prepisovala a to som mala specialne nezmyvatelne fixky. 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli