Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

ivaha
16. okt 2013

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity

ivaha
autor
27. nov 2013

chobotnicky hotove ,
ale ako vidite, nasa je bez chapadiel, lebo
zial dievcata @avalsorim @evkalv @sharonik @gega @pillinka som si usila na seba budu s tym suchym zipsom.Uz som totiz moj minula a ten, co som kupila som neotestovala a urobila som s nim vsetky chapadla a ten tak fest drzi, ze ked som sa akoze hrala a chapadla odtrhala tak, ze som to drzala za koncek chapadla ako to asi budu robit deti a nie pekne za zaciatok so suchym zipsom, tak sa zacali trhat-myslim chapadala, tak je kvalitny ten zips,tak drzi. Takze vam idem spravit este jedny a tie uz budu bez zipsu a pribalim obidvoje. Bud jedny dotrhate a budete mat nahradne-drzi to tam aj tak, alebo deti ked im vysvetlite pochopia, ako to maju odtrhat, aby sa to netrhalo 😉 , co asi vacsinou nie je realne 🙂 . Ved uvidite. Kazdopadne budete mat teda aj nahradne, ale asi uz nebudu vsetky farby marhulkovej, nevadi, ak budete mat niektora biele?

ivaha
autor
27. nov 2013
sharonik
27. nov 2013

@ivaha Nám nevadí ani iná farba 🙂

ivaha
autor
27. nov 2013

@sharonik dakujem

salonkaa
27. nov 2013

@ivaha uz to mam nastrihane 😉 ale dik, ze na mna myslis. pozor na velkost chapadiel, ak su filcove a ten nie jehusty, tak sa moze trhat ☹
vcera som obehala galanterky, tak mi poradili ihlu na rifle a ine nitky. tak som sa s tym hrala, nejako sa podarilo. ide to pomaly, ale dufam isto. rucne to bol masaker a skoncila by som len na buduce vianoce.
uz sa niektore kocky pytali, ci sa neda trochu neskor dodat, neviem, ako ste nakoniec sa dohodli. ja sa snazim, len chcem vediet, kolko budem v noci spat. par dni by mi moralne pomohlo 😕

ivaha
autor
27. nov 2013

@salonkaa no prave, ze ked je to na pevnom suchom zipse, tak to nevydrzia, ked sa za ne nasilu taha tak ten zips drzi, sama som bola z toho prekvapena
zatial zostava odoslanie v piatok, pripadne ak mas postu v sobotu a v nedelu. Vo veeelmi krajnom pripade aj v pondelok rano, ale radsej by som to mala skor, aby s om to postihala, lebo sa velmi bojim tej predvianocnej posty, aby sa to nahodou nezdrzalo. mam zlu skusenost, ze raz mi balik isiel aj 5 dni a to vobec nebolo pred vianocami.A tiez sa mi urcite nepodari ist na postu naraz s 18 balikmi ,triedenie, balenie atd atd sama neviem ako rychlo to budem mat hotove

marusinka80
27. nov 2013

@ivaha ahoj, ja som uz postu poslala. Nakoniec v 3 balickoch, pretoze som nemala dostatocne velku krabicu 😉 . Kazda hra je zabalena v sacku, tie, ktore su s farebnymi kruzkami aj v spodnej casti, som oznacila kruhom na obale, takze sa ti to bude lahko triedit. pre istotu pisem tie maminy, ktore chceli s farebnymi kruzkami: @evkalv, @josie3331, belucio23, @gega, @ninisom, @ivaha, @uhlopriecka, @avalsorim, @mamkabeika, @bartonka1, @salonkaa. Dufam, ze baliky dorazia v pohode, posielala som ich "krehke", tak snad vydrzia 🙂. Inak na prenos na postu som vyuzila IKEA tasku a pripadala som si ako Mikulas 😎

marusinka80
27. nov 2013

@ivaha - tiez mi nevadi ina farba chapadiel...je to super

ivaha
autor
27. nov 2013

@marusinka80 super, tesim sa.Teraz kazdy den dostanem od mikulasa darcekyyyy 😀 😀
no a potom zas vy 🙂

prepac, ale u teba mam napisane, ze pexeso,chobotnicku som robila maminam, co v inej vymene uz maju pexeso hmatove, alebo tym, co si ju vyslovene vyziadali namiesto pexesa ☹

ninison
27. nov 2013

@uhlopriecka naozaj krasne!

ninison
27. nov 2013

@uhlopriecka @avalsorim @lindauciatko @ivaha @evkalv @sharonik @gega @mimirinko @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka_tn @belucio23 @natabun @mamkabeika @pillinka @salonkaa
kocky tak kosticky nakoniec budu ale z machovej gumy. vcera som to skusala z bieleho filcu - mam ho z ineho zdroja ako ten prvy a hrozne sa to trhalo... dnes som kupila machovu gumu ale mali uz len svetlomodru, tak ak vam nevadi ze kostricka bude svetlomodra tak bude svetlomodra. ak by som to objednavala, tak to uz nestihne prist v rozumnom termine 😒

sharonik
27. nov 2013

🙂 @ninison je to OK

marusinka80
27. nov 2013

@ivaha jaj, to nevadi, ja som uz zabudla, ze to je namiesto pexesa...nesledujem kto co presne vyraba. ale je to pekne aj tak 😉

sharonik
27. nov 2013

Tak už finišujem, len tá chlpatka ma nahnevala- musela som to obšiť, aby sa nepárala, plný byt tých chlpov mám, ale hlavne ten jej konečný tvar nie je dokonalý obdĺžnik, z čoho mňa - detailistu ide poraziť 😠 , ale nič s tým nenarobím. Takže odkaz všetkým ostatným detailistom- sorry. Ešte dnes zviažem knižky a zajtra, najneskôr v piatok posielam- tiež obaja malý ochoreli, tak bude musieť ísť s balíkom MM.

lindauciatko
28. nov 2013

aj ja uz finisujem
par fotiek
na poslednej fotke su rybicky kde je ten igelitovy obrus viackrat presity ked som este nevedela ze musim sit cez papier a ihlou na rifle, tak neviem ci spravit nove ale tie by boli s matnymi okienkami ako aj 2 posledne kedze uplne prehliadny obrus bude az o 2 tyzdne. Tak neviem co je lepsie nechat to tak ci este sit dnes v noci nove
@uhlopriecka @avalsorim @ninison @ivaha @evkalv @sharonik @gega @mimirinko @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka_tn @belucio23 @natabun @mamkabeika @pillinka @salonkaa

sharonik
28. nov 2013

@lindauciatko môžu byť podľa mňa aj tieto- veď svoju funkciu to splní 🙂 Kľudne daj takúto mne. Aj tak ešte máš dosť roboty to naplniť a pozašívať.

lindauciatko
28. nov 2013

@sharonik vďaka

mimirinko
28. nov 2013

suhlasim so sharonik.
@lindauciatko

ivaha
autor
28. nov 2013

@lindauciatko ahojcek urcite nesi nove, detom sa to bude pacit aj tak a radsej nech je priesvitne okienko, ako pisala sharonik ,princip je v tom aby cez okienko videli a nasli poklady 🙂
aj tie su pekne a dakujeme velmi za mincu 🙂

ivaha
autor
28. nov 2013

@bartonka1 @bajlinka_tn @natabun @pillinka ahojte dievcata, tak zajtra by sa mali posielat balicky a nejako o vas nepocut? Mate uz hotove prototypy-este ste nam neukazali, alebo nam chystate prekvapko 😉 ? Tesime sa uz na vase vyrobky 🙂 Stihate posielat zatra pripadne cez vikend? @pillinka, ozves sa svagrovi,lebo zajtra uz odchadza poobede k nam?

bartonka1
28. nov 2013

Nic neboj, zajtra posielame, este finalizujeme🙂 Teda aspon ja🙂

ivaha
autor
28. nov 2013

@ninison @avalsorim @mimirinko @josie3331 @salonkaa @sisi0211 ahojte zienky,nechcem stresovat 😉 , len si robim statistiku v mojich zoznamoch -stihate posielat zajtra pripadne cez vikend? vdaka

bartonka1
28. nov 2013

Ano🙂

avalsorim
28. nov 2013

@ivaha môj išiel dnes, len som zabudla kúpiť tie fixky, ale keď som nad tým premýšľala tak by som ani nevedela aké kúpiť :( daj vedieť keď príde balíček 🙂

josie3331
28. nov 2013

@ivaha az cez vikend, tie kocky trvaju neskutocne dlho, tatino maka hned ako pride z roboty az do vecera 😖

mimirinko
28. nov 2013

@ivaha zajtra posielam 🙂

pillinka
28. nov 2013

@ivaha ja dnes finisujem dufam, so svagrom som telefonovala 🙂

ivaha
autor
28. nov 2013

Tak konecne uz aj ja hotovo, este pobalit a pridat navod a uz len cakat na vase balicky 😀 aby sa mohlo delit, kto bol dobry, dostane mikulaasa 😀 😀 😀 😀

uhlopriecka
28. nov 2013

@ivaha neskutocne, to by bola mozaika, keby sme vsetky nase vyrobky poukladali na zem k sebe. hotove trhovisko!!!

josie3331
29. nov 2013

Treba nastrihat, zalaminovat a este teda vyrobit 100 kociek, takze makame do pondelka 😒
Kociek bude 10 na osobu