Vrecúškové aktivity busy bags pre deti 2 až 3 roky

ivaha
16. okt 2013

Zakladam novu temu, resp novu skupinu na vreckove aktivity

ivaha
autor
3. dec 2013

@gega ahojcek, balicek dnes prisiel v poriadku, nakukla som a vecer rozbalim 🙂
filc bol kupovany v stoklasa a ak mate zaujem, asi budem este pred vianocami robit objednavku, asi by tak bolo lacnejsie postovne ak sa nas zas viacej spoji. Filc je ale ten hrubsi, nie ten najtensi.A dostat tam aj este hrubsi, ten som neskusala, ale uz si nan robim zalusk.

josie3331
3. dec 2013

@ivaha poslala som prvou triedou... moje kocky som neposlala, ale namiesto toho som dala sacok kde je moje meno, aby si mi to mohla hodit do balika, aby sa ti to nemylilo... v dalsom sacku je potom adresa a peniazky. 🙂 snad pride vsetko v poriadku

sharonik
3. dec 2013

@ivaha balík odo mňa ešte neprišiel?

ivaha
autor
3. dec 2013

@sharonik ahojcek,prepac, uz prisiel dnes aj balicek od teba dakujeme 🙂 knihy su uplne super a velmi sa tesime aj pipetkam a vrchnacikom 🙂 ,zajtra to idem zavesit na adventny kalendar.

ivaha
autor
3. dec 2013

@marusinka80 dakujem aj ja som len odkukala napad a prisposobila, paci sa mi ze sa tam da hocio pripnut, male aj velke

mamkabeika
3. dec 2013

@ivaha Dakujem 🙂
Moj muz balik zajtra posiela

ivaha
autor
4. dec 2013

@mamkabeika prosim dalo by sa poslat prvou triedou, aby to tu v piatok bolo ?dik

ivaha
autor
4. dec 2013

@bajlinka_tn ahoj, prosim ako to vyzera s tebou, budes zajtra posielat-ak ano poprosim prvou triedou, alebo to vyzera este na neskor? Dik

mamkabeika
4. dec 2013

@ivaha Samozrejme 🙂 ako inak 🙂

sharonik
4. dec 2013

@ivaha to je super nápad, my sme tento rok urobili takýto z roliek z toaletného papiera - len je tam dosť málo priestoru.Riešime to tak, že keď sa nezmestí, dáme do balíčka mapku a deti podľa nej hľadajú po byte 🙂

sisi0211
4. dec 2013

@ivaha ahoj, moj balicek mal dojst uz vcera. Este stale nic? ☹

ivaha
autor
4. dec 2013

@sisi0211 ahoj, no prave dneska prisiel, ale iba od teba,tiez som myslela, ze uz tu budu skoro vsetky ☹

ivaha
autor
4. dec 2013

@sharonik pekne ,a ta mapka je super napad a ako mate riesene to uchytenie roliek? na tej stuzke?

sharonik
4. dec 2013

@ivaha nie, rolky sú k sebe scvaknuté knacelárskou zošívačkou, tá stuha je viac menej na zavesenie celého kalendára+ na prekrytie miest kde sa stretávajú dve krátke rolky z TP. Mali sme krátke a dlhé rolky, najprv som chcela tie dlhé rozrezať a dať 24 roliek pod seba, nakoniec sme to vyriešili takto.

ivaha
autor
4. dec 2013

@mamkabeika @ninison @uhlopriecka @avalsorim @evkalv @gega @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka_tn @belucio23 @natabun @pillinka @salonkaa @sisi0211 @lindauciatko
maminky hlasim, ze tie aktivitky, co uz prisli, som dnes aj potriedila. Plna izba krabic ako keby uz bol jezisko 🙂 Dufam ze nepomiesam vase adresy 😀 Radsej si prosim, keby ste mi aj do IP poslali vase cele adresy-pre istotu.Dik

bajlinka_tn
4. dec 2013

@ivaha u mna nehrozi... Odo mna bude dodatocne. Mrzi ma. Pojde to podla planu, postovne znesiem ja a potom sa mi odosle naraz od teba balik. Dakujem.

salonkaa
4. dec 2013

@ivaha ja by som sa zas pridala k stoklasa objednavky 😉

ivaha
autor
5. dec 2013

@salonkaa ok rada, ale budem robit asi az tesne pred vianocami,urcite nie buduci tyzden, len ak by ti to velmi surilo 🙂

sharonik
5. dec 2013

@ivaha prosím ťa napíšeš potom aj mne, tiež by som asi objednala nejaký filc ( chcem deckám urobiť takú tú skladaciu pizzu alebo muffinky). Díky

ivaha
autor
6. dec 2013

hlasim prichod dalsich balickov-vcera prisli @ninison @josie3331 a @weronka18

ivaha
autor
6. dec 2013

ak pride dnes od mamkabeika, tak asi by som v pondelok mohla posielat 😉

josie3331
6. dec 2013

@ivaha prislo vsetko v poriadku? balila som to dost provizorne, sorry 😅

ivaha
autor
7. dec 2013

@josie3331 jasne vsetko v poriadku, sice boli niektore baliky natrhnute a podobne,a el aktivitkam sa nic nestalo.

ivaha
autor
7. dec 2013

@mamkabeika @ninison @uhlopriecka @avalsorim @evkalv @gega @bartonka1 @josie3331 @weronnka18 @marusinka80 @bajlinka_tn @belucio23 @natabun @pillinka @salonkaa @sisi0211 @lindauciatko @sharonik @mimirinko
Noooo hotovo 😀 , vcera som to potriedila 😀 .Ha ste ma mali vidiet sa krutit po izbe s balickami, zapisovala som, triedila kontrolovala, potom prebalovala do inych krabic, nietore som hned balila do papiera.....a zrazu na konci jedna aktivitka zostala 😖 a este aj jeden maly zlty kruzok z motylov sa objavil na spodku krabice kde som ich mala.Nastastie ta aktivitka chybala v krabici, ktora este nebola zabalena 😀 .Uz som bola na nervy ze ich zas budem musiet odbalovat a trhat a znova prezerat.Zial sa mi ale nepodarilo najst kde chyba ta zlta bodka, lebo to len tak pohladom nezistim,treba celych motylov otvorit vybrat a skontrolovat tie male ciastocky 😖 ,tak u niekoho, ked si rozballite motyla vam bude chybat ☹ , verim ze to nebude taka velka chyba a niecim si to nahradite.sorry
Este mi zostava zabalit par balickov a ak nebude zemetrasenie tak to hadam aj v pondelok poslem.Ospravedlnujem sa ale, ze som min u troch balickov nepobalila presne do toho papiera, ktory ste poslali, lebo sa mi na konci uz trochu pomiesali a aj spagaty, dolozila som aj moj baliaci papier a vsetko sa snazim aj poviazat.Dufam , ze adresy mam spravne 😉
Niektore maminky ste posielali viac peniazkov, tie ktore ste si povedali, poslem v balicku naspet a za ostatne velmi dakujem.Pekny vikend prajem

avalsorim
7. dec 2013

@ivaha už sa na ne tešíme 🙂

belucio23
7. dec 2013

@ivaha šikovnica 🙂

ninison
7. dec 2013

@ivaha dakujeme velmi pekne za organizacnu cast projektu 😉 manzel to zvladol?

josie3331
7. dec 2013

@ivaha si velmi sikovna, naozaj si tento projekt velmi dobre viedla, radost s tebou spolupracovat, musela si mat vela trpezlivost s nami, ale zvladla si to super...dakujem

weronnka18
7. dec 2013

@ivaha paráááda, si šikovná, rýchlo si to pobalila veru 🙂 tešííím sa na poštu tento týždeň 😀

uhlopriecka
7. dec 2013

@ivaha suhlasim s @josie3331 , velka vdaka ti za vsetku ochotu, robotu, manazment a trpezlivost s nami, velmi sa na balicisko tesim!