Vrecúškove aktivity pre deti od 3 - 5 rokov

miskanasa
29. nov 2013

ahojte, maminky, kto by sa chcel pridať do skupinky, nech sa páči🙂 rada by som zozbierala 10-15 mamičiek, aby sme sa navzájom podelili so svojimi nápadmi..teším sa🙂

branki
11. feb 2014

@ivaha nie je za co. 😉 Som rada, ze ste to spolu dobojovali, a je pekne, ze stojite ako rodina v dnesnej dobe takto pekne pri sebe a pomahate si.
Druhe kolo zacne v marci, asi zalozim novu temu nech sa to tu nemiesa. Diskutovat budeme asi skor,s vyrobou by sa zacalo najskor v marci. Dam ti vediet, ked zalozim temu a mozes sa rozhodnut, ci do toho ides alebo nie 😉
A mas sa na co tesit, aktivity su fakt nadherne 😀 Tak teraz si dopraj oddych a relaxuj, a uz len cakaj na balik 😀

branki
12. feb 2014

@ajabaja, @branki, @behulka, @ellaeliska, @evkalv, @gega, @ivaha, @iivkaa1, @janka9898, @josenka, @labudka, @liesi, @miskanasa, @moninka1, @natabun, @nufanek, @praznakova, @slniecko379, @tehulka13 @sharonik

Baby chyba mi uz iba jeden balik, ratam ze dojde zajtra a hor sa balit, prva polka mozno odide uz v piatok ostatne v sobotu 😀

janka9898
12. feb 2014

@branki dufam ze nie na moj.-DDD POSIELAL manzel v pondelok kym sme boli u zubara.-D
A AK TI PRISIEL tak tam je jeden ten obal oznaceny pre praznakovu kedze ona to ma v nemcine
😀

tehulka13
12. feb 2014

@branki Máš môj obdiv 🙂

branki
12. feb 2014

@janka9898 hehe nie, tvoj uz je doma. 😉

janka9898
12. feb 2014

@branki dufam ze sa to neporozsipavalo.-D

sharonik
12. feb 2014

@branki môj už prišiel?

branki
12. feb 2014

@janka9898 nie nie vsetko drzi tak ako ma 😉

branki
12. feb 2014

@ajabaja, @behulka, @ellaeliska, @evkalv, @gega, @ivaha, @iivkaa1, @janka9898, @josenka, @labudka, @liesi, @miskanasa, @moninka1, @natabun, @nufanek, @praznakova, @slniecko379, @tehulka13 @sharonik

Tak vsetky baliky su doma 😀 vecer balim, zajtra poslem cast, urcite neposlem naraz, dufam, ze sa nenahnevate 🙂 Do soboty by som chcela poslat vsetky baliky.

branki
12. feb 2014

@ellaeliska nabuduce poprosim vacsiu krabicu, do tejto to urcite nevojde. Pokusim sa pohladat nejaku vhodnu. 😉

moninka1
12. feb 2014

@branki si uzasna, tesime sa 😀 😀 😀

nufanek
12. feb 2014

@branki moj uz dorazil? Tusim bude posledny 😀

nufanek
12. feb 2014

@branki tak super, ze uz su vsetky 🙂

gega
12. feb 2014

@branki tesime sa moc na balicek horime nedockavostou. Nech sa hlavne dobre bali a nech sa deticky tesia 🙂 😵

branki
13. feb 2014

@sharonik @nufanek @liesi @slniecko379 prve styri baliky su na ceste 😉

branki
13. feb 2014

@janka9898 @tehulka13 @labudka @evkalv baby aj ku vam uz idu balicky, mozno este neico stihnem dnes polsat, ked nie tak zvysok zajtra 😉

sharonik
13. feb 2014

@branki Ďakujem, si šikulka 🙂

labudka
13. feb 2014

@branki - to je super, si skvelá, tešíme sa!!!! juchuuuu

janka9898
13. feb 2014

@branki jeeeeeeej superr tesime sa moc.-D

evkalv
13. feb 2014

@branki dakujeme tesime sa 😉

slniecko379
13. feb 2014

@branki velmi pekne dakujem. uz sa neviem dockat 🙂 DAKUJEM ZA VSETKO 🙂

tehulka13
13. feb 2014

@branki Tiež veľmi pekne ďakujem za všetko. Ani si neviem predstaviť ako si z toho u´tahaná. Ďakujeme a moc sa tešíme.

branki
13. feb 2014

@tehulka13 hehe vcera bola sichta od deviatej do pol jednej a dnes este dobalujem baliky 😀 ale stoji to za to, mam fitnes zadara, lebo nemame vytah. A v ramci prechadzky so psom a detimi chodime navstivit postu, dnes sme uz boli dvakrat a este raz sa chystam, zajtra rano pojdu posledne tri baliky 🙂

tehulka13
13. feb 2014

@branki moja zlatá, chúďa veliké 🙂 No, ešte že ťa drží optimizmus. My bývame tiež v bytovke na 4: poschodí bez výťahu, a ja, keď som len to hmatové pexeso niesla, som si povedala, aká obeta to je, ked sa maminka na toto všetko pobaliť, potriediť a ponosiť, podujme. Veľká, veľká vďaka.

branki
13. feb 2014

@tehulka13 he my sme tiez na stvrtom, ale clovek uz zvykne na tie schody raz dva, plus vlacim maleho po schodoch, takze kondicka uz je, tak baliky nebol az taky problem vyniest, a nie su tazke 😀 A dalsia vyhoda je, ze mi ich skoro vsetky doniesol kurier az domov, takze netrebalo chodit na postu. Ved co mi pre tie deti neurobime.

tehulka13
13. feb 2014

@branki 🙂 Zlatá 🙂 Tvoju situáciu skôr vystihuje: Čo ja pre tých 20 mamičiek a minimálne 20 detičiek neurobím? 🙂

branki
13. feb 2014

teda my opravujem gramatika katastrofa na tej materskej, hrozne po sebe citat 😀

branki
13. feb 2014

@gega @ivaha @ellaeliska @behulka @josenka aj vase balicky su uz v obehu
Potom dajte vediet, ci vam dosli a ci je vsetko v poriadku.

josenka
13. feb 2014

@branki Juj, to si ma potešila 😵 😵 . A ĎAKUJEM, si zlatíčko.

gega
13. feb 2014

@branki tesime sa uz budeme ocakavat kedy balicek k nam prileti 🙂