Výmena vrecúškových aktivít pre dieťa od 1 - 3 rokov

pampeliska289
2. aug 2014

Ahojte mamičky,

Veľmi ma zaujali diskusie, ktoré tu mamičky založili na vytvorenie zaujímavých vrecúšok s aktivitami pre ich detičky.
Preto som sa rozhodla založit novú skupinu a verím, že sa nájde 10mamičiek, ktoré by radi niečo vytvorili a zároven dostali balík s 10aktivitami pre svoje dieťa.
Potrebujeme teda 10mamičiek.

Ako to funguje?
Každá mamička si zvolí čo bude vyrábať. Po odsúhlasení sa pustíme do práce. Po ukončení pošlete na moju adresu, nabalíčkujem to a pošlem každej mamine. Predpokladám, že by sme to mohli mať do mesiaca hotové. Tak aby sme mali nové aktivity pre detičky keď bude vonku zase pršať.

Určite je tento systém už znamy, ale ak nie pýtajte sa.

Inšpirácie všade na internete. Ak potrebujete pošlem linky.

Kto by sa chcel teda pridať??? 🙂 🙂

drahuska11
12. nov 2014

@jelen ja uvazujem ze by som urobila quiet book - z tych filcovych, ale celkov uvidim az pride krabica, ze co s tym

jelen
13. nov 2014

@drahuska11 to nie je zly napad 🙂

cicamica1980
13. nov 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

uz mam 13 balikov,
2 zlte listky,
2 baliky pridu osobne /stvrtok + piatok/
a snad zajtra dojdu aj posledne 2 baliky🙂
peinazky mam od vsetkych, dakujem

@arwen12 @bibi78 @drahuska11 @edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551 @mimamijami @nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika + @cicamica1980

cicamica1980
14. nov 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@arwen12 @bibi78 @drahuska11 @edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551 @mimamijami @nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika + @cicamica1980

oooooo, 18 balikov u mna a posledny dojde dnes/zajtra osobne🙂
takze nedopriali ste mi dalsi "volny vikend" - ale nevadi, samozrejme sa tesiiiim ze vsetko dopadlo tak ako ma🙂
cez vikend teda triedim, balikujem, sand nic nepototo🙂

a kedze je v pondelok sviatok, tak posielam v utorok - ten sviatok som si neuvedomila, ospravedlnujem sa vam🙂

vynimky
@pupik111 - tebe mam poslat opitec, takze balik si podrzim dlhsie a poslem neskor, bude to ok? aby si neplatila 2x postovne - potvrd plis 🙂
@mima551 - tebe osobne v stredu o 11:00 na latorickej v herni, ok? potvrd plis🙂
@evdzelyn - tiez jedna specialitka, nebudem konkretizovat

snad som na nikoho nezabudla, ostatne baliky posielam postou
ak som na nieco specialne zabudla, plis napiste mi sem alebo do IP
dakujem

zuzana
ps: uz sa len teste na balicky, vsetky pojdu kurierom, tak ked to psolem v utorok, najneskor v piatok by ste to mali mat u seba🙂

mima551
14. nov 2014

@cicamica1980 ano, vidime sa, tesime sa 🙂 a dakujem za organizaciu

pupik111
14. nov 2014

@cicamica1980 potvrdzujem a dakujem 🙂

cicamica1980
14. nov 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@bibi78 sak je to uplne super🙂 si na seba moc narocna🙂

bibi78
14. nov 2014

@cicamica1980 uf, to som si vydychla! Joj, baby, dakujem aj za vsetky lajky 😎 , nakoniec som sa rozhodla nezdobit to krystalikmi, kedze drobci su este mali, lepila som len lienky, su drevene a malicke ako lentilka, takze aj keby sa nahodou nejakemu drobcovi podarilo dat ju do ust, v najhorsom pripade prehltnut, nebola by to ziadna katastrofa- si myslim... s dierkami som sa natrapila, kedze dierovacie klieste su robene asi pre 120 kg kulturistu a cez tie 3 vrstvy mi to pri niektorych kusoch moc neslo, tak ospravedlnte, prosim, kvalitu.
Zuzi, my sa dnes uvidime okolo 1930. 🙂

cicamica1980
14. nov 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@bibi78 jasne, a ak by dcera isla spat skor, necham moj mobil manzelovi a dala by si balik jemu, oki? inak ja 1930 budem uz urcite v pyzame, tak sa nezlakni🙂

cicamica1980
17. nov 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

baliky pobalene🙂
@arwen12 @bibi78 @drahuska11 @edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551 @mimamijami @nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika @cicamica1980

v utorok idem rano na postu a posielam🙂 mate sa na co tesit, vsetky aktivity su super🙂
zatial som jej dala plechovku s drotikmi - to ju veeelmi bavilo, aj topanku so snurkou - rozvazovat snurku s anaucila hned, a zavazovaie "imituje" - akoze urobi z toho taku gucku🙂 dalsie sme este neskusali🙂

cicamica1980
19. nov 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@arwen12 @bibi78 @drahuska11 @edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551 @mimamijami @nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika @cicamica1980

maminky, baliky su na ceste k vam🙂))) to je dobra sprava🙂

zla sprava je, ze az dnes - vcera som nahadzala baliky do auta, a auto nenastartovalo - dcera mi zapla svetielko, svietilo do piatka a proste bola vzbita bateria a rozchodili sme to a vecer - kamosi donieslio kabel, nakopli sme auto z druhej baterie a hodinu sme sa vozili po dialnici, aby sa nam bateria nabila.
dnes hned rano na 8:00 som stepovala na poste a baliku su uz tam...

takze tymto sa vam ospravedlnujem a poucenie pre mna - 1. dokladnejsie po dcere kontrolovat, ci zostane v aute vsetko vypnute 2. kupit si startovacie kable🙂

zelam vam pekny den a budem rada, ked sem napisete, ze balicky dosli a potom aj ktore aktivitky su u vas top...

mojej dcere sa okrem vyssie spominaneho velmi paci aj ta pracka - kde su namiesto ponoziek ciapky🙂)) paruje ostosest🙂

evdzelyn
19. nov 2014

@cicamica1980 no teda aké komplikácie 😉
Nás včera auto nechalo v meste taktiež neštartovalo - museli prísť s tými štartovacími káblami 😉
- tiež uvažujem, že ich kúpim, už 2x v priebehu pár mesiacov ...
No a ešte sa opýtam - ide to dcérke vpichovat do tej dózy? neohýbajú sa tie drôty? Nabudúce musím tie hrubsie kúpiť... človek nevie, až keď s tým už robí, potom zistí nedostatky :-P

Ďakujem zatiaľ 😉

cicamica1980
19. nov 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@evdzelyn vobec to nevadi, ze sa ohybaju.
ja som ich prestrihla napoly, ale aj tak boli dost dlhe, ze sa ten drot nezmestil do skatulky, tak som ich este trochy skratila.
ked ten polovicny drotik tam strka, tak sa jej obcas ohne, ale to vobec envadi, ona si to chyti inde a skusa ho tam strcit a vobec sa nejeduje, ze by sa jej to ohlo... praveze super na motoriku - mozno kebyze je mladia, tak by jej to vadilo - ale ak su tu mladsie deti a bude im to vadit, pomoze nastrihat ten drotik proste na kratsie -
uplne perfektna zabavka🙂 fakt

a startovacie kable sme dnes kupili🙂

evdzelyn
19. nov 2014

@cicamica1980 no, veď práve preto som to tak nechala... že každý má inak staré dieťatko a inakšie prevedenie môže chcieť.... tiež sa mi zdalo najlepšie riešenie to dať na tretiny - že, aby sa celkom ten drôtik schoval ..... 🙂
Tak som veľmi rada, že aspoň (zatiaľ) jednej babuľke sa to páči 🙂

marcelka932
19. nov 2014

@cicamica1980 jeeej tak to som velmi velmi potesena ze sa pracka paci 🙂 Dakujem

mima551
19. nov 2014

@arwen12 @bibi78 @drahuska11 @edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551 @mimamijami @nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika @cicamica1980

Dievcence, my sme sa dnes so Zuzkou stretli, takze balicky uz mame presmejdene :D a ze jeeeeej a wow 🙂 vrecuska su krasne, teda obsah ;) a proste uplna parada... malemu sa velmi pacia aktivitky. Sice je vidno, ze na niektore je este maly, ale prisposobi si ich na to svoje :D

takze u nas uplna parada a dakujem krasne za aktivitky

futasova
20. nov 2014

@mima551 @arwen12 @bibi78 @drahuska11 @edulkobaby @evdzelyn @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551 @mimamijami @nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika @cicamica1980
Dakujem vam krasne za nadherne aktivitky, dnes nam prisiel balik 🙂 Syncek stihol asi tak polku povyberat, kym som zakrocila a zvysne odlozila ;-O Ale presli a spolu sme si pozreli sme vsetky a vsetky su uzasne a nadherne, niektore si este nechape, ale casom prideme na vsetky, este raz vam vsetky dakujeme 🙂)))

sony2002
21. nov 2014

@futasova @mima551 @arwen12 @bibi78 @drahuska11 @edulkobaby @evdzelyn @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551 @mimamijami @nikus5 @pupik111 @sticza @zuzkalika @cicamica1980

maminky, dakujeme za super spolupracu, krasne aktivity, dnes balicek prisiel a velmi potesil!! 🙂

sticza
21. nov 2014

@arwen12 @bibi78 @drahuska11 @edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551 @mimamijami @nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika @cicamica1980
Balík včera dorazil, Ďakujem veľmi pekne že som sa mohla zúčastniť výmeny 🙂 🙂 🙂

bibi78
21. nov 2014

@arwen12 @bibi78 @drahuska11 @edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551 @mimamijami @nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika @cicamica1980
my uz od vcera balik mame doma, super aktivity, budem ich malemu davat postupne a niektore su vhodne aj pre mojho 5-rocneho, najma tie s pismenkami 🙂. S manzelom sme sa vcera vecer s nimi vytesovali ako male deti 😀 . Dakujem vsetkym a som rada, ze som sa zucastnila!

llela
21. nov 2014

@arwen12 @bibi78 @drahuska11 @edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551 @mimamijami @nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika @cicamica1980
dievcata je tu niekto komu este balik neprisiel, ja som sa uz tesila dnes a nic:(
mohla by si mi prosim dat cislo balika, vsimla som si ze nam zmizla menovka zo schranky mozno nevedel kurier kde ma dat listok..dakujem

kajka18
21. nov 2014

@arwen12 @bibi78 @drahuska11 @edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551 @mimamijami @nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika @cicamica1980

ahoj dievcata 🙂 takze dnes sme dostali balicek aj my... mali ste vidiet tu velku radost mna a samozrejme mojich deti 😉 hrame sa uz od 16tej. hodiny a nie nie ukoncit to... takze naj naj naj hry su u nas urcite u 3rocnej stipce s pismenkami, lienka a prevliekacka macko, pracka a zapinanie gombikov 🙂
u rocnej to je plechovka s drotikmi, navliekanie snuriek a magneticke obrazky, ktore uz mame okrem chladnicky aj na umyvacke a radiatoroch 😉 starsia pradlo vedia a mladsia zvesava, takze ulohy maju podelene....
no a bohuzial usmievajuce baloniky mali u nas zivotnost cca. jednu hodinu ☹
Inak vam chcem baby podakovat, na aktivitkach je vidno, ze boli vyrabane z lasky 😉

kajka18
21. nov 2014

bibi78 @arwen12 @bibi78 @drahuska11 @edulkobaby@evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @kajka18 @llela@luciamartin @marcelka932 @mima551 @mimamijami @nikus5@pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika @cicamica1980

ahoj dievcata  takze dnes sme dostali balicek aj my... mali ste vidiet tu velku radost mna a samozrejme mojich deti  hrame sa uz od 16tej. hodiny a nie nie ukoncit to... takze naj naj naj hry su u nas urcite
u 3rocnej stipce s pismenkami, lienka a prevliekacka macko, pracka a zapinanie gombikov  
u rocnej to je plechovka s drotikmi, navliekanie snuriek a magneticke obrazky, ktore uz mame okrem chladnicky aj na umyvacke a radiatoroch  starsia pradlo vedia a mladsia zvesava, takze ulohy maju podelene....
no a bohuzial usmievajuce baloniky mali u nas zivotnost cca. jednu hodinu  
Inak vam chcem baby podakovat, na aktivitkach je vidno, ze boli vyrobene z lasky 🙂

mimamijami
21. nov 2014

@arwen12 @bibi78 @drahuska11 @edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551 @nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika @cicamica1980
tak aj ja sa pripajam k dakujucim, balik dnes prisiel... ;) so starsimi detmi sme ho prekutrali a zistili sme, ze prisli velmi pekne aktivitky , takze sa velmi tesime zo super vymeny 🙂

christina87
21. nov 2014

@mimamijami @arwen12 @bibi78 @drahuska11 @edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen @kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551 @nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika @cicamica1980
Tak dneska bol náš tatino na pošte pre balík 🙂 zajtra by nám ho mal doniesť a už sa teším keď si to drobec rozbali 🙂 ďakujem vám všetkym babenky za super výmenu a hlavne @cicamica1980
A zas niekedy nabudúce 🙂

cicamica1980
21. nov 2014
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@llela BE305763135SK
balik 2 trieda ide bezne 3 pracovne dni, takze kedze som poslala v stredu, tak mal by dosjt v pondelok. skor dojde obcas, alebo ked to ide v ramci nejakeho mesta/regionu, ked to nemusi ist cez vela triediacich stredisk.

ja uplne vsetky baliky vidim zatial v stave v prepave

mima551
21. nov 2014

@kajka18 mne sa maly tesil z balonikov. Uz pri vyrobe 🙂 ale vzdy skoncili v puse a rozkusnute. Snad vacsie deticky sa s tym budu vediet lepsie zabavit. Preto som aj prilozila aspon prevliekacku macka

sticza
21. nov 2014

@mima551 čo si dávala do tých balónikov? my už máme tiež 2 rozkúsané ale malému sa veľmi páčia

jelen
21. nov 2014

christina87 @mimamijami @arwen12 @bibi78 @drahuska11@edulkobaby @evdzelyn @futasova @christina87 @jelen@kajka18 @llela @luciamartin @marcelka932 @mima551@nikus5 @pupik111 @sony2002 @sticza @zuzkalika@cicamica1980
Ahojte, my sme uz tiez dostali balik a je to parada, take predcasne vianoce 🙂
Dcerku najviac bavili baloniky, ale som ich musela schovat, urobila si z nich kusatko 😀 a potom v tesnom zavese plechovica a odopinanie gombikov.
Vdaka este raz cicamica za skvele zorganizovanu vymenu a vsetkym maminkam za nadherne aktivity. Velmi ma tesilo a snad nabuduce zas 😉