• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Obarené dieťa! Ako sa mu to bude hojiť?

27. júla 2016 
Ahoj nasa sa tiez obarila kavou ked bola mala. Zachytilo jej to rucicku pleco a kusok tvaricky na licko. To na tvaricke sa pekne zahojilo neni to vidno len ked ju ideme kupat alebo jej je teplo tak ma na licku cerveny fliacik. Na pliecku mala aj pluzgier tak jej ho museli prepichnut odstrihnut dali masticky ( len uz neviem ake) tiez sme chodili na prefacovanie a ostala jej tam jazvicka ale neni jej to az tak vidiet. Prajem rychle uzdravenie
22. apr 2016 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vyborny je aj krem s 90 % ALOE
22. apr 2016 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loknicka Nám toto vôbec nepomohlo, dokonca 3 mesiace od otvorenia za normalnych skladovacich podmienok zmenilo farbu aj konzistenciu. Vyhodene peniaze, ako cele LR.
22. apr 2016 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zara0201 ja mam dobre skusenosti :slight_smile:
22. apr 2016 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tammy191 u nas je to cerstve,malinky 17.mesacny,stiahol na seba hrniec s vriacou vodou.Hned sme chladili,volali zachranku a odviezli ho do Ruzinova.Popaleniny 1 a 2 stupna, na 19%.Tvar,krk a hrudnik.Momentalne je na ARO na Kramaroch,je v umelom spanku.Neskutocne sa o neho bojim.
25. máj 2016 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mozem len odporučiť sprej prvej pomoci koncentrat a krem s propolisom od spoločnosti Lr ked viete ako sa to ma správne použiť pomôže to velmi rychlo . Pre viac info v správe
25. máj 2016 o 18:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandra1975 to mi je luto...viem co prezivas...drzim palce nech sa z toho malinky cim skor dostane a tebe vela sil prajem,bud silna,to je teraz najdolezitejsie...
26. máj 2016 o 16:03  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudika0121 dakujem...snazim sa kvoli drobcovi...ked vsak vidim tam tie babatka a deti a pocujem ich pribehy,som rada,ze mame "iba" popaleniny.Bude to dlha cesta,ale aj napriek komplikaciam,verim ze malunky bude v poriadku
26. máj 2016 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verit je zaklad...prajem skore uzdravenie...a neboj, ked ho prevezu do ruzinova, bude v najlepsich rukach..aj ja som si to vtedy hovorila,ukludnovala samu seba,vsak to je "iba" popalenina..s tym sa zit da...
30. máj 2016 o 07:23  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata,drzim palce vsetkym, ktore si tym prejdu! Teraz je to na inej urovni ako pred rokmi,aj ked Ruzinov je stale top. Ja som mala rok a pol,ked som padla do lavora s horucou vodou. 3.stupen,kriticky stav, skoro 80% tela,velmi slaba imunita,telo mi nechcelo prijat plastiku. 25 rokov zijem so skaredymi jazvami na chrbte od zadku po lopatky,kusok na rukach a skoro cele nohy..
30. máj 2016 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mne horela chnapka na ruke po celom prste som mala tak centimeter vysoky pluzgier este aj nech som mala ohoreny fuj :grin: a som si odtrhla normalne to zive aloe, prerezala cele po dlzke a tym maglajzom som si to dala na ten prst. Teraz uz ani neviem ktory to bol lebo nikde nic nemam. Ale zas nebola to az tak vazna popalenina cize neviem ci by to pomohlo aj tak
30. máj 2016 o 08:03  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na polpáleniny je vynikajúci sprejík s propolisom,aloe a 11protizápalými bylinkami.Kamarátka sa obarila,ani na ošetrenie nemusela ísť, ani pľuzgiere nanabehli ako po Panthenole..Aby jazvy neboli, na to dávame krém takisto s propolisom, aloe,kostihojom,rumančekom a prírodným vitamínom A a E.
mima283-už aj staré mamy kedysi na popáleniny a rezné rany prikladali ten maglajz a pomohlo to.To znamená, že všetko, čo je v aloe riedené-myslím tým tie ďalšie bylinky-má ešte vačšiu účinnosť.Toto sú skúsenosti....
5. júl 2016 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata,tie ktorym sa deticky obarili a boli ste hospitalizovane,vysetrovala vas potom zdravotna poistovna?Mne dnes dosiel papier z ich pravneho oddelenia.Ako ste postupovali a ako to dopadlo?Dakujem za info.
27. júl 2016 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,aj mne to prislo.Normalne som napisala ako sa to stalo, ze nikto druhy nie je na vine atd. A ked som to odoslala,nic mi uz potom neposielali, ani som nic neplatila.
27. júl 2016 o 19:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok