Operácia zlomeného zápästia

janulienocka
10. okt 2017

Ahojte dievčatá, malý si minulý týždeň zlomil ruku v zápästí pri futbale, nešťastne chytil loptu ... aj mu to napravali, ale vraj sa to opäť posunulo tak si nás nechali v nemocnici a ráno ho čaká operácia, budú mu tam dávať nejaký drôtik ... stalo sa Vám to? Ako dlho sa to hojí? Bojím sa, snáď to bude Ok

bodka13
10. okt 2017

@janulienocka syn mal dvojnásobnú zlomeninu zápästia s posunom..napravali mu to na traumatológii, podarilo sa im to inak by išiel hneď na operačku a našťastie sa to neposunulo ani keď mal prvý týždeň iba dlahu a ani po úplnom dosadrovani... takže operácia nemusela byť....
Aspoň pre info : úraz sa mu stal 14.2. ,sadru mal až po rameno a dolu mu ju dávali na konci marca...potom nasledovali rehabilitácie- musel rozhýbať zápästie,ale aj lakeť... liečbu ukončili v polovici mája.

janulienocka
autor
10. okt 2017

@bodka13 ja som tiež dúfala že sa vyhneme operácii, ale žiaľ ma to posunuté tak nás to ráno čaká :( už nech to mame ta sebou

bodka13
10. okt 2017

@janulienocka držím palce....dobre bude... deti sú bojovníci 🙂

loginexistuje
10. okt 2017

@janulienocka my sme mali laket operacia viacero drotov dva mesiace sadrodlaha potom operacia na vybratie drotov potom rehabky stalo sa to v auguste ruku vedel pouzivat v decembri

miskatomy
12. okt 2017

U mna cakali par dni s dlahou neposunulo sa tak mi dosadrovali...6 tyzdnov som ju mala a teraz rehabilitacie no dovi ...uz nikdy viac to nechcem

vopaz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slniecko753
7. mar 2023

@janulienocka dobrý deň,práve čítam ,že ste mali podobný problém ako my.syn mal zlomeninu zápästia a tiež mu to museli operačné napraviť...ako ste nakoniec dopadli?my ideme teraz na prvú kontrolu po 10tich dňoch,tak mám obavy 🤗 ďakujem