Pád z autosedačky na nos a obočie.

martinocka31
14. feb 2019

Zdravim,maminy.Asi pred tromi hodinami sa mi 14 mesacne dieta prevratilo aj so sedackou na betonovu dlazbu v kuchyni,no tak zle,ze ruky malo zaistene a padlo z lavej strany na nosik a obocie,nemohlo si ani pomoct ruckami.Bola to len chvilka,prave som mala pracu a nikde inde mi nechcela byt.Navyse uz velakrat som ju tam pohotovostne odlozila a v pohode,no ona sa za niecim natahovala a ja som to nevidela...Nostek mi pride opuchnuty a inak je v poho,myslim,uz aj spinkala,len...Muz nechce k lekarke a ja mam obavy,na dotyk ju to boli.Naviac mam obavy,aky bude,ked odpuchne..Stalo sa to uz niektorej?Dakujem za reakcie.

conspi
14. feb 2019

@martinocka31 ja by som to nehrotila tiež... Nos odpuchne a bude zase dobre. Na dotyk je jasné, že ju bolí. Prejde to. Keby som s každým úrazom mala bežať k doktorovi, tak sa tam nasťahujem... Mám doma totiž živé striebro 🙂

niky21
14. feb 2019

@martinocka31 môže mať zlomený nos, prečo si preboha nešla k lekárke ??? Muž nechce ? Akože nechápem. V autosedačke nemá doma dieťa čo robiť, nemáš cestovnu postieľku? Kočík? Prepáč, nabudúce treba rozmýšľať čo sa môže stať, robota počká snáď. Treba ísť na RTG , chúďa malé... ☹

beky1813
14. feb 2019

Nie som zástanca behania na pohotovost s kazdym padom, ale v tomto pripade by som isla

martinocka31
autor
14. feb 2019

@niky21 Dnes prave ako na potvoru mi nikde inde nechcela byt,ani v ohradke,ani v kociku.

zuzipolo
14. feb 2019

@martinocka31 ahoj,ja si tiež nemyslím,že treba kvôli každom páde utekať do nemocnice,no keď takto zletela tak by som šla na röntgen,pre istotu..až to náhodou nemá zlomené alebo vychýlené,predsa len je tam opuch a nemusíš to vidieť..

martinocka31
autor
14. feb 2019

@zuzipolo
@beky1813
@niky21 Ved prave,aj ja si myslim.Len az o tri hodiny budem moct,dufam,ze nebude neskoro.

mirkava
14. feb 2019

@martinocka31 chod hned na pohotovost

zuzka565
14. feb 2019

Ja by som radšej išla na pohotovosť. Nikdy nevieš ci ho nemá zlomený. A radšej ísť ako keby sa to malo zle zahojit a mat trvalé následky.

martinocka31
autor
14. feb 2019

Vedel by mi tu niekto poradit,ci je lepsia pohotovost orl detska na Kramaroch alebo v Dunajskej Strede?

niky21
14. feb 2019

@martinocka31 ja to poznám, mám dve malé deti... Vieš , to je blbý zákon schvalnosti. Keď niečo potrebujem urobiť, mladší 16 mesačný nechce byť ani v postieľke ani v ohrádke.. tak na všetko kašlem radšej a pohrám sa s ním, lebo viem, že na just by sa dačo mohlo stať. Môj starší 3 ročný je mega číslo, ten je na zemi často, ako sa hovorí , zlé sa stane veľmi rýchlo.

renirv
14. feb 2019

Fuha no ale ak nosten opuchol tak ja by som isto isla na pohotovost, ved ho moze mat zlomeny alebo nieco tam poskodene, ja by som sla

beky1813
14. feb 2019

@martinocka31 ty potrebujes hlavne rontgen

silvusias
14. feb 2019

Ono sa stane aj keď na ne dávaš nepretržite pozor. Hold je to už proste tak. Bolieť isto bolí, keďže je to udreté, no počkala by som, či odpuchne a ak nie tak až potom by som sa ponáhľala na pohotovosť

red_cat
14. feb 2019

@martinocka31 ako malicka?

martinocka31
autor
15. feb 2019

@red_cat boli sme na pohotovosti,bol aj rontgen,orl vysetrenie a podla vysledkov je vraj vsetko o.k.Tak dufam,ze ano.🙂