Spadla som na koleno

14. júl 2023

Ahojte baby, pred cca týždnom som spadla na schodisku na koleno. Urobila sa mi tam modrina. A teraz rano ked som vstala mam takuto dieru na kolene. Priehlbinu alebo neviem co to je… Neboli ma ale co to moze byt? Velmi sa bojim, hned vecer pojdem s tym na pohotovost nakolko musim ist do prace😥

viestta
14. júl 2023

🙄

gabym
14. júl 2023

Autorka, ale mňa naozaj zaujíma čo ti povedali 🤷

martinkatinka
14. júl 2023

Tak a co povedal lekar? Bolo to take akutne?

viestta
14. júl 2023

nuz ja osobne viem rozlisit co je stav na pohotovost, co je na zachranku a co patri k vseobecnemu lekarovi hned alebo staci sa objednat o par tyzdnov. Po tom co si tu predviedla neviem ci zrovna ty toto rozlisit vies

veroonr
14. júl 2023

Presne kvoli takymto ludom obmedzuju a spoplatnuju pohotovosti... V mene vsetkych normalnych obcanov ti srdecne dakujem...

katarinka89
14. júl 2023
katarinka89
14. júl 2023

@nelca0510 presne toto napadlo aj mňa.s tým boľavý kolenom je rýchlejšia ako superman

ankare
14. júl 2023

Nápis do skupiny Zdravotníci na MK, tam vedia kočky poradiť.

bimbambim
14. júl 2023

To nie je na pohotovosť.To ,že si nebola 30 rokov keď super ,ale najskôr pokým nie sú v ohrození života sa chodí najskôr k všeobecnej lekárke.Narok na priepustku z práce máš.Kolegyna so synom na pohotovost pondelok nešla a mala nárok ísť s ním viac ako ty s kolenom.Sli najskôr k detskej a až ona dala pokyn že je to akútne a dieťa už leží v nemocnici pravdepodobne už bude cukrovkár.To je prípad na pohotovosť nie jamka v kolene.Uvidis čo ti povedia na vyšetrenie kde ťa poslali .Na pohotovosti by ťa poslali presne tam kde tvoj lekár

nelca0510
14. júl 2023

Ďakujem za to oslovenie pani. Ale keď píšeš,že robotu máš od 9-21,nemôžeš ísť k lekárovi,ideš na pohotovosť. O 5 zlých príspevkov otočis,že si išla k lekárovi a teraz by som rada zistila,či si v tej robote alebo nie :D a či si mohla prísť neskôr,lebo je tu viac zahad :-O

autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
14. júl 2023

@nelca0510 predstav si ze som meskala do prace 😊 ale to so svojou hlavickou asi nevies spracovat.