Úder do hlavičky 6 mesačného bábätka

nadaa1
30. máj 2016

Ahojte chcela by som sa opytat mam 6 mesacne miminko a ked som ho drzala na rukach babatko natiahlo ruky a chytilo mi stojan na kavu na tasimo potiahlo a ono to spadlo udrelo ho to do cielka mal tam trocha cervene a plakal minutu a znova sa hral teraz spinka bojim sa za ci je vsetko ok macs tym niekto skusenost diki

bielavila
30. máj 2016

malinke chudatenko, treba iba kontorlovat zrenicky a ci negrcka, ked sa hraje a je ok, malo by to byt dobre, babatka maju makku a flexibilnu lebku prave pre pripady padu/ resp., u vas uderu, deti padaju a budu padat, aj nas maly nam spadol z gauca ked mal asi 4 mesiace...na par skund som uecite zamrela a nebilo mi srdce, tak strasne som sa bala, ale lekarka ho prezrela a bol ok...ked teraz spinka zapni mu monitor dychu ak mas...neboj sa este vela krat spadne a udrie sa...

deniska14
30. máj 2016

mne spadla mala v obchodaku z prebalovcieho pultu ked mala 10 mesiacov a ja som plakala viac ako ona 🙂 mala sa hned na prsniku ukludnila a len treba kontrolovat zrenicky a ci negrcka ak sa vam nieco nezda tak k lekarke ale ak je drobec aktivny ako stale tak netreba zbytocne panikarit🙂 padov bude az az ...to su stotiny mozme davat maximalny pozor aj tak sa drobec udrie alebo spadne s tym rastu 🙂 najlepsie by bolo aby sme aj na chrbte mali oci 🙂

johanka_de_arko
30. máj 2016

Nezavidim ti ten pocit,hned prvy okamih je najhorsi.tak ako ale pisala bielavila,take veci sa stavaju.teraz je tvoj este malinky,ale ked sa stavia na vlastne nohy a potom beha a odrazadla a bicykel,...(my mame rohy nabytku oblepene nastrihanou karimatkou.ani to nam nepomohlo.)
Hlavne si vsimaj ci nebude zvracat a aj ked si nemyslim,ze by mu nieco vazne bolo, ak budes mat stale pochybnosti,nech si kto chce co chce hovori,zajdi zajtra k lekarke,nech ho pozrie.budes pokojnejsia.

ruthike
31. máj 2016

Rozsirene zrenicky, grcanie, potacanie, privelka ospalost. Mne mala takto padla a aj asi 6 hodinach grcala tak sme isli na pohotovost. Rtg nam nerobili - to krvacanie na mozog nezobrazi a ct vraj robia az po tretom zvracani... Slak ma isiel trafit a moja mala padla na beton. No ale nakoniec bolo dobre. Spala vedla mna v travel cote, pre istotu.