1,5 ročný syn vždy v noci preciká plienky

ico1308
30. nov 2020

Ahojte chcem sa opytat mam 1.5rocneho synceka a stane sa mi ze mi v noci precika plienky (6tky lidl) ma skoro pol pyzamka mokreho ..chcela by som nejakr nohavicky na to natiahnut aby mu to nenasiaklo pyzako existuje nieco take? Viem ze su tie ucacie nohavicky ale tie sa davaju iba na telo nie na plienku.viete mi poradit
Dakune.

pribinak
30. nov 2020

Skús inú značku, napr pampers

deedol
30. nov 2020

skus pampers premium pants. moj vsetko ine precikal 🙂

daniela1911
30. nov 2020

@ico1308 aký má zmysel mu na to niečo natiahnuť ? Aby bol v mokrom a ešte sa mu to aj zaparilo ?
Kup Pampers, nikdy mi nepretiekli pri 14mes dcere.
Alebo ho počas spánku raz prebaľ. Teraz v zime to musí aj chladiť predsa..

nikpa
30. nov 2020

@ico1308 1,5 ročný a 6 plienky? Koľko váži? Plienka musi aj dobre sediet aby nepretiekla. Veľké pretekaju rovnako ako malé. Inak na noc sa u nas najviac osvedčili z DM baby love. Ale naozaj skús dat menšiu plienku, ked nie je obezny, 6 mu nemoze sedieť. Moj ma 3 roky, 15kg a nosi 5, pekne mu sedia, neprecika.

selest
30. nov 2020

Podla mna skus skor zmenit plienky. Neviem aky je velky syncek ale moj vyse 2 rocny este nosi tie mensie 5ky z lidl. 6ky mu boli este velke tiez ich precikal. A to je velky, vacsinou si ludia myslia ze ma uz 3 roky. Alebo skus inu znacku, alebo ak tak vela cika tak ho proste v noci este prebal pocas spanku. Vzdy som tak kontrolovala maleho predtym nez som isla ja spat ci nema prilis plnu plienku. Inak ked sa rano zobudil a sadol v tej plnej plienke a zacal cikat tak to tieklo mimo. Iste by som nedavala na to nejake gatky, to by sa mu zaparil zadok.

nikpa
30. nov 2020

@ico1308 a ešte jedna dobra rada, treba mu cikulu nasmerovať smerom dolu v plienke 🙂

joannita
30. nov 2020

@ico1308 moj ma 2,5 roka cez den je odplienkovany, ale v noci teda cika extraligu. Jedine plienky ktore su dobre na noc pre nas su pampers pants, ostatne precikal. Ale aj napriek tomu ho kazdu noc, este ked idem spat okolo polnoci prebalujem.
Kazdopadne 6stky plienky pre 1,5 rocneho su obrovske, ved to mu nemozu priliehat tie gumicky k telu podla mna.

nerya
1. dec 2020

Tak tak, menšie plienky, nás nosí 5tky, ináč tiež som nechápala ale naposledy som prišla na to, že jemu sa pri cikani niekedy postavi pipík a to mu nadvihne plienku, čiže ak nie je poriadne tesná tak mu to cez bok vytečie, tiež mám z toho už nervy niekedy ho v noci prezliekať, ale keď sme skúšali iné tie zase precika lebo je tam toho už veľa do rána. Čiže buď obyčajne ktoré nezvládnu toľko moču alebo Lidl pants ktoré sa mu niekedy nadvihnú 🙄 treba ich tiež poriadne natiahnuť, čo najvyššie 😉

ajka0207
1. dec 2020

@ico1308 ja prebalujem raz počas noci. Nie je dobré aby bol v takej mokrej plienke celú noc.

maggie1978
1. dec 2020

Môj malý má 2 roky a 4 mesiace, a tiež precikava v noci plienku, aj z Lidlu, aj pampersky zelené. Ktoré to prosím vás odporúčate na noc?

silvieta80
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silvieta80
1. dec 2020

@maggie1978 ja davam nohavickove pampersky, ale neviem ci prave tieto dostat na slovensku. Su to Pampers progress. Vyborne saju. Moj maly ich ma celu noc 12 hodin a este nikdy nepremokli

silvieta80
1. dec 2020

@ajka0207 aj ked spi ho prebalis? Moj spi celu noc a urcite by som ho nebudila

silvike
1. dec 2020

@ico1308
Myslim ze to bude zlou velkostou plienky. Moj syncek ma 20 mes. 11,5kg a nosi 4ky (aj tie lidlacke), uplne v pohode mu sedia a vobec mu ani raz este nepretieklo. ale teda ja kupujem skor BeVa z kauflandu, tie sa nam osvedcili asi najviac (kvalitou a cenou)

silvieta80
1. dec 2020

@ico1308 skus pampersky. Ja mojmu davam cez ekologicke plienky Kolorky a na noc panpersku ale nohavickove, tie normalne pretekali na boku. Tieto mu este nikdy nepretiekli. Tie co mam ja vyborne saju. Panpers progress. Tie zelene saju asi len zpolovice ako tieto.
Moj nosi 4ky a ma 14m. Mozno mu davas velke plienky?

dada0902
1. dec 2020

My sme pouzivali z lidla a tiez spokojnost neprecikal mozno mas ozaj velke my sme 6 pouzivali ked mal cez 2 roky a to boli jedny a posledne

mirpet
1. dec 2020

Tiez mame sem tam tento problem,nas precika vsetky druhy..u nas pomaha iba vecer mu uz nedavat pit tolko vody,caju...vtedy je to ok

ajka0207
1. dec 2020

@silvieta80 áno, ona sa vôbec na to nezobudí že ju prebalujem.

simona92101
1. dec 2020

Dcerka vsetky typy pampersiek aj Lidlove precikala,aj cez den aj v noci.z pampersiek mala dokonca alergie a dermatitidu a niektore balenia strasne smrdeli 🤷‍♀️ mam dobre skusenosti s fialovymi DADA plienkami,alebo DMkove Babylove premium,ale vsetko klasicke plienky,nohavickove jej nesedeli.

ico1308
autor
1. dec 2020

Ja som davala pampers a nerobili mu dobre moj ma 14kg a 5tky mal strasne zarezane na nozkach tak preto davam 6tky..sem tam kupujem dada..ja nehovorim ze sa stale pocikava iba ked vela vypije vody vecer a v noci ho neprebalujem lebo by som ho uspavala dalsiu hodinu dve a to pri 3mesacnej dcerke si nemozem dovolit som rada ze spia obaja..😅😅😅 skusim este z tej dmky plienky

mabenn
1. dec 2020

mali sme tiez take obdobie okolo toho veku...pampers premium precikane kazdu noc, vypil proste vela...nevyriesila som to, preslo to

silvike
1. dec 2020

@silvike opravujem, nie beva ake bevola ;)

babydesire
3. dec 2020

@ico1308 ja tie lidlacke tiez pouzivam,,pri synovi ok,no dcerka ich vacsinou precikala,,aj tak sme im ostali verny,,u nej sa zvycajne problem s precikanim vyskytol vtedy ked bolo treba kupit uz vacsie no tie boli prilis velke - vravela som ze na nejake obdobie 3-4tyzdnov by potrebovala polky 😅 proste jeden a pol,,dva a pol atd vzdy ten prechod na vacsie cislo bol takto ze precikala povodne aj to vacsie... Dalej,obe deti som vnoci musela prebalovat,mam budiace sa deti,co si pytaju pit aj niekolkokrat za noc (mlieko nieje take mocopudne,no i tak ak vypije viac treba prebalit)...dcerka ma dva roky,12kg ,cez den uz odplienkovana,na noc ma 5 z lidlu. Ked sa vela vrti kym zaspi, a neprenslim ju, zarucene mozem ratat stym ze bude treba menit bielizen,to je tiez dovod kedy aj ked nepije vnoci, precika sa..a tiez ona velmi prudko cika,,uz od narodenia, to tiez viedlo k mokrym perinam a paradoxom bolo ze pluenka bola sucha ci len cvrknute vnej

babydesire
3. dec 2020

@nikpa toto nemusi pomoct,ked sa mu vnoci postavi je to potom zbytocne

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikpa
3. dec 2020

@babydesire u nas to fungovalo, ked som to začala robit tak sa tak často neprecural, nie vždy ale zlepšilo sa to.