6 mesačný syn skoro vôbec neplače

katika1811
15. apr 2021

Ahojte mam 6m synceka... Od narodenia skoro cobec neplace nemali sme koliky ani nic je to normalne?? Samozrejme ze zaplakal uz ale velmi malo... Napr ked si buchol dasna vtedy plakal aj ked ho zobrala cidzia osoba dalej ked dcerka silno kričala zlakol sa a tiez zaplakal.. Ale celkovo nieje urevany.. Tak ci to je vporiadku ďakujem.

nika82
15. apr 2021

bud rada

maminkadeticiek
15. apr 2021

Poznas ten vtip?-To šú ploblemy,to šú ploblemy...

zuzikak
15. apr 2021

Urcite je to v poriadku. Bud rada, ze mas tak spokojne babatko. Nie kazde musi byt uplakane. Babo sa placom prejavuje len ked citi nekomfort- je hladne, nieco ho boli, nevie spat i napriek unave, je hladne, zlakne sa atd. Nemusis sa bat. Sama vidis, ze plakat vie. To ze place malicko znamena, ze je to kludne a spokojne dieta. 😉

hennyinnsbruck
15. apr 2021

Ďalšia co diagnózy hľadá??? Bože na com fičíte... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

zuvelyn
15. apr 2021

ani moj neplace ani neplakal. Iba ked ho nieco boli no a teraz zacina v roku aj z trucu, ale to ho usmernujem ze na mna take neplati :D

zuzikak
15. apr 2021

@hennyinnsbruck nemusi hladat diagnozy. Prosim ta neskatulkuj hned. Mozno starsie dieta bolo uplakane a nema skusenosti s neuplakanym babom. Mozno ma len skusenost, ze dieta je zaberak. Teraz dostala odmenu a je z toho prekvapena.

moonlight1210
15. apr 2021

@katika1811 u nas najstarsie nebolo urevane a vies co? Je to silny flegmatik, ktory je sebakriticky, cielavedomy, vtipny, spokojny a ma cely svet hlboko v pazi.

kiki68
15. apr 2021

Nas je tiez taky celkom ok , len bud rada . Lebo toto je vrtkave

hennyinnsbruck
15. apr 2021

@zuzikak neviem čítala som ten príspevok 5x...place keď si buchne dasno, plače keď ho zoberie cudzia, takže plače.... Takže zdravý bude. Takže autorka užívaj si inak kľudne dieťa lebo aj to sa môže (nemusí) zmeniť...

moja tiež bola kľudne dieťa. Aj je .. Bude mať 2.5roka a je stale taka.... Na prstoch 1 ruky viem spočítať jej "vzdory".

denden77
15. apr 2021

bud rada a modli sa, nech to tak aj zostane 😁

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mabenn
15. apr 2021

Môj syn plakal veľmi málo, ja som od začiatku mala také nastavenie, že som jeho potreby napĺňala vnímavo a bez čakania, nemal asi teda dôvod. Jasné, že sú bábatká, čo majú nejaký problém, tak sa to inak nedá. Ale inak ja celkom nerozumiem tým názorom, že dieťa má plakať...prečo by malo? Nemá. Prvýkrát tak riadne plakal pri očkovaní a ja som bola tak nezvyknutá, že som si to odplakala cestou domov tiež. Neboj, v období vzdoru ti to vynahradí. 😂

simsalabim
15. apr 2021

@katika1811 je to normalne. Moja mladsia bola schopna aj 4-5 dni ani nemrnknut. V noci sa zobudila na krmenie, cmulala si pasticku, kym som si nevsimla, ze je hore. Raz som naschval cakala skoro pol hodinu - ani nemukla. Oba bola dobrucke, trpezlive babo ❤️ V porodnici na nej predvadzali kupanie. Treba di to uzivat, moja starsia bola pravy opak. Bud spalaa, alebo plakala. Nic medzi tym velmi dlhu dobu. A doala malinko a vsetko ju nervovalo....este ze sa mi narodili v takomto poradi 😅

katika1811
autor
15. apr 2021

@simsalabim ďakujem 🙂 ano starsia mi tiež vela plakala bola urevana proste a maly je uplny opak😂on si tak ani neblaboce vydava zvuky ale pomenej a dcerka bola viac ukecanejsia

deti95060810
15. apr 2021

ak sa bábo vyvíja v poriadku tak to nerieš...

nikolcrow
4. nov 2022

Vidím že niesom sama , komu sa narodil doslova anjel 🤭🤭a to ma každý strašil počkaj aký to bude masaker keď sa ti narodí druhé dieťa a bla bla … už len samotny porod bol nadherny zážitok ❤️ Aj teraz by som si to zopakovala syn od porodnice jedno kľudne bábätko boli sme zohratá dvojka už v pôrodnici lekárka mi vravela keď prišla na vizitu že nechápe že ukážkový porod a ešte aj kojenie atd že ma vyvesi na plagát niekde ako inšpiráciu 😁😁😁 momentálne ma 5 mesiacov kde ho položím tam sa bude hrať ( pod hrazdou ) rozpráva si, v kuse sa namna usmieva zaspi sám v postieľke, keď je hladný alebo unavený tak on len tam mrnči do fakt že totálneho placu sa dostane len keď sa zľakne alebo je už ozaj že veľmi unavený. Aj kolegyne keď prisli kumne tak neverili že ako môže byt take zlatíčko … je mi to strašne divne že mám tak kludneho syna lebo moja dcéra bola totalna hysterka od prvého dňa 😁takze toho mám ozaj za zaslúženú odmenu 😍 … ja viem všetko sa môže zmeniť ale strašne si to užívam.. a tiež ma už napadlo či je všetko OK že je taký kludas pri dcére som zas riešila že tieto hysterické plače, ona nebude úplne v poriadku 😁😁😁- je zdravá 😁.. neskutočne ako je každé bábätko iné 😍