8 mesačné dieťa má problém so spánkom

petralor
22. máj 2021

Dobrý deň, moja dcérka vôbec nespavala od narodenia. Chodila spať o 20:00 a vstáva o 5:00-6:00 a to sa mi ešte v noci budila niekoľkokrát. Cez deň potom pospala hodinu doobeda a Max 2 hod. poobede. A zrazu mi začala spať viac a menej papať. Vydrží hore 3 hodiny a už je unavená a ťahá aj 2 hodiny. Je to normálne? Máte niektorá s tým skúsenosti? V noci sa stále budí ale už len 2- 3 krát. A hneď zaspí. Trvá to takto vyše týždňa.

staskadexter
22. máj 2021

Ahoj, neudiala sa nejaka zmena v jej zivote? napr ste nesli na dovolenku, niekto k vam prisiel lebo niekto odisiel. atd. ?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamamasama
22. máj 2021

aj u nas je to takto 🤭 cakala som, ze cim bude starsi, tym bude spat menej, ale on sa tolko navystraja, ze ozaj potrebuje cez den dobit baterky a taka 2-3 hodiny dvakrat denne 🙂 jasne, ze tym padom aj prespi jedlo, takze tiez papa menej 🙂

petralor
autor
22. máj 2021

@viestta Može byť že ta tuhá strava aj to že sa začala plazit po celej obývačke a všetko ju zujima. Viac sa unaví. dakujem

andreatytler
22. máj 2021

@petralor Nas ma 18 mesiacov a posledny tyzden pozorujem to iste. Velmi malo je a dost spi... uvazujem ci je to koli teplu... u nas prisli asi pred tyzdnom horucavy tak ze 28... dovtedy bolo maximalne 15.