9 mesačná dcérka sa v noci precikáva

alexandra1104
17. jan 2014

Prosim moja 9 mesacna dcerka sa kazdu noc precika a to ete skvor akosa zobudi na jedenie... a plienku jej davam pred spanim som stoho nestastna neporadite mi co stym 🙂

marika39
17. jan 2014

menej tekutín pred spaním a vyskúšaj inú značku plienok 🙂 My sme tiež mali s tým problém, dávali sme Pampers Sleep and Play, no slabota a kamoška mi odporučila plienky z Lidla, čo sa mi najprv moc nezdalo ale tie vydržali v pohode do rána

siska53
17. jan 2014

@alexandra1104 nam sa precikaval po vsetkych pamperskach okrem najdrahsich bielych. Potom sle kupovali lidlacke alebo dm. Len,teraz tie lidlacke su tensie a teraz ich zas precika v noci dcera. Tak ja to robim tak,ze lidlacke ma,na,den a babylove z dm na noc. A je to v poho.
a tiez zvyknu deti precikat,ak uz potrebuji vacsie.moja skusenost,ak mali o dve kila menej,ako bolo maximum,bolo treba zmenit na vacsiu velkost.

beech
17. jan 2014

Skúšala som aj ja zelené pampers ale tie precikal ale z tesca tie zelené mi nepreciká a vypije večer aj 2 fľašky vody a večer a ešte v noci mlieko,s nimi som spokojná

miaria1
17. jan 2014

@siska53 najhrubsie sa mi zdaju babylove z dm, dobre su aj tesco loves baby, lidl zacal robit nove, ale tie su dost tenke a prilis igelitove, biele pampersky su oproti zelenym tensie a mam pocit, ze su vlhke aj zvonka. Ak sa mi zda mal v noci mokra, tak ju prebalim, necakam do rana.

siska53
17. jan 2014

@miaria1 rie biele su aj najdrahsie,ale maly ich nikdy neprecukal,obcas sme ich kupili na noc.
nuz,moje deti sa v noci nebudili,resp. Mala raz,tak vtedy prebalena samozrejme bola,len, od roka sa uz nebudi ani ona.
a maly pampersky zlene i oranzove precikal i cez den.

lulistek
17. jan 2014

@alexandra1104 Ahoj, aj moja ma 9 mesiacov a tiez sa precikava. Skusala som vsetky druhy plienok az sme narazili na tie najlepsie a to su Clever z Billy. Maxi 7-16KG. to sme presli pamperskami oranzovymi a zelenymi ( nerozumiem preco su najsuchsie plienky na SR ked su uz na dotyk mokre a studene + nechapem preco su tak strasne parfumovane, mala z nich mala vyrazky ), mali sme aj tie drahsie Pampersky tie biele ale tiez su take vonave. Potom aj tesco plienky tie zelene aj tie fialove, obe nanic. Aj lidlovske. Aj Babybaby. Aj z DMky babylove obycajne aj natural. Osvedcili sa nam tie z Billy odporucam Ti ich kupit ale musim ti povedat ze tazko ich zohnat, aspon v BA a okoli. Ale ked ich zozenies tak aspon si ich nechas len na noc. Mala sa budi 1x okolo polnoci a ked ju prebalim tak nie je precikana. Moze to byt aj tym, ze vela pije aj tymi mocopudnymi potravinami napr. petrzlenova vnat je taka.
@edita56 myslim si ze vacsie kupila uz davnejsie nie medzitym ako pisala prispevky

lulistek
17. jan 2014

@lucinocka A tie pampers na noc su tiez take vonave? 😖

lucinocka
17. jan 2014

@lulistek ake vonave? mne vseobecne vsetky pampersy tak divne smrdia, ze uz parkrat som ju sla prebalit ze je dokakana a plienka sucha :D

ali76
17. jan 2014

@alexandra1104 moj sa tiez precuraval, tak som kupila vacsie plienky, aj ked nemal tolko kil, ale potom to bolo ok

lulistek
17. jan 2014

@lucinocka myslim naparfumovane tak som myslela :D

lucinocka
17. jan 2014

@lulistek hm asi kazdemu inak vonaju 😀 ale je pravda, ze ked sme mali rti ohnivo cervenu zaparenu tak pampersy na par dni stale pomohli+ krem samozrejme... skor z tych lacnejsich ma problemy...

jurcaga
17. jan 2014

hm, neviem, ci nebudem troska "od veci" so vojou radou, ale mne sa najviac na noc osvedcili LATKOVE nohavickove plienky POPOLINI - ULTRAFIT FROTE a na to davam vrchne nepremokave nohavicky popolini - velkost L. plienky sa daju kupit aj na bazarikoch za cca 7 eur/ks. nohavickami treba plienku riadne prekryt a zalepit suchymi zipsami a uspesnost neprecikania takmer 100%. niekedy sa mi stalo, ze som to zle vecer dala, ale nebolo to na mokre brusko/chrbatik, skor na vlhke pyzamko okolo toho miesta. a to su tie plienky rano riadna vaha! 🙂 prat sa to da na 60-ke, ak by ste chceli skusit.... vyzera to byt na zaciatku velka investicia, ale ak to dieta pouziva zopar mesiacov alebo 2 roky, vyplati sa....
@alexandra1104 @lucinocka

zita19
17. jan 2014

@alexandra1104 nezda sa Ti, trosku priskoro ocakavas ovladanie mocoveho mechura? Daj jej lepsiu plienku a neries to. Male deti papaju, curaju a kakaju kedy oni chcu. Akoze je na to nejaka norma kedy sa moze a kedy nesmie pocurat? Alebo by si chcela aby uz chodila na nocnik? Dieta nie je automaticka pracka, nebezi podla prednastaveneho programu.
Niekedy mam pocit, ze mamicky stracaju mozog pri porode.

domak2
17. jan 2014

Ja neviem ale ja od zaciatku prebalujem aj v noci a este jej ziadne plienky nepretiekli 🙂

veriiii
17. jan 2014

@alexandra1104 ahoj, ja ma dobru skusenost s pampers pants active girl .oni su take hrubsie a vela nasaju, plus nic nemusis zapinat,len jej to natiahnes..ja ich pouzivam na noc..a len tak mimochodom,kolko vypije pred spanim?

lulistek
17. jan 2014

@lucinocka kolko stoji v priemere 50ks pampersiek?

alexandra1104
autor
17. jan 2014

@zita19 neviem o com hovoris ja sa pitam co stym ci ma niekto take skusenosti ci mi niekto neporadi niake ine dobre plienky nemyslis

alexandra1104
autor
17. jan 2014

@lulistek moc ti dakujem

lulistek
18. jan 2014

@zita19 kokos sak @alexandra1104 nevravela ani slovko ze jej to vadi, chcela len radu ako kazdy co potrebuje poradit. Nejde o to, ze babatko vela cura ale o to ako tomu zabranit aby nebolo rano mokre, aby neochorelo.. niekedy sa cudujem naco taketo prispevky sa tu vobec objavuju

gromkaver
18. jan 2014

@alexandra1104 neries to! urcite ju neobmedzuj v piti hlavne mliecka. Moj starsi syn sa tiez precikaval a nakoniec nam najviac vyhovocali na noc biele pampersky premium - tie neprecikal, takze tie som davala na noc a cez den som davala zelene pampersky alebo babylove. No a mladsi ma 13m. a jeho pomaly non-stop kojim, takze rano je jeho plienka neskutocne plna, ale zatial zelene neprecikal. Ak by to cca do mesiaca-dvoch nepreslo, povedz to aj dr.na poradni. Mozno jej skontroluje moc. A ak v noci davas pit, tak podaj vodu, nic sladene, ale ak je este podavane aj mliecko,. tak sa necuduj, ze je plienka plna 🙂.. Uvidus, ze sa to zlepsi... 🙂

alexandra1104
autor
18. jan 2014

@gromkaver moc dakujem

alexandra1104
autor
18. jan 2014

@lulisteved to potrebovala som len poradit ake plienky vymenim aby sme nebolio furt v noci mokre

memory97
18. jan 2014

@alexandra1104 skuste na chrbatiku plienku zahnut ako ked si podhnete nohavice. Len jemne a uvidite, ci moc prejde cez to, nam to pomahalo takto 😉

mamami3
18. jan 2014

@alexandra1104 ahoj, ja mam 15mesacnu, stale ju dojcim a obcas tiez precika plienku. Pouzivame pampers zelene. Ja preto prebalujem 2-3x za noc.. ☹ prvu menim okolo polnoci a do rana este minimalne raz. Inak vobec sa pritom nezobudi. Ine plienky nepouzivame, nevyhovovali nam. Kolko ma tvoja kg? Mozno keby si kupila velkost 4+ tak by sa ti neprecikala. A este v ktorej casti sa ti zvykne precikat? Mne vacsinou ako sa pretoci na brusko, tak to vytecie v tej casti