Problém so spánkom 10 mesačnej dcérky

kristinka1234
14. nov 2013

mamičky poraďte mi.moja dcérka sa mi každú noc tak pociká do plienky, že ju celú preciká opakuje sa to vkuse, zima jej nemože byť má paplónik hrubý , kolkoráz je aj spotená, pred spaním vypije fľašu čaju a počas noci vypije flašu mlieka.... má 10 mesiacov, je to normalne ?

lutia
14. nov 2013

@kristinka1234 neviem ake plienky pouzivas a ak by to nebolo v plienkach tak by som odporucila obmedzenie cajika na minimum pred spankom (aby stihla pred spanim vycikat co vypila) a potom mozno nebude tolko cikat v noci

kristinka1234
autor
14. nov 2013

plienky som už vyskúšala takmer všetky od pampers až po lídlové proste každé mi preciká.. skúsim obmedziť čajík ďakujem za radu

lalinko2010
14. nov 2013

@kristinka1234 ahoj, zmeň plienky a obmedz pitný režim na večer - noc, je toho dosť čo vypije! skôr by som pred spánkom dala mliečko, ako čajík - čaje sú močopudné.

janinka444
14. nov 2013

@kristinka1234 Nám dvojičky tiež precikávali plienky, skúšala som všetky možné plienky a najviac sa nám osvedčili Babylove za DMdrogerie. Ku večeru tiež obmedzujeme pitie... 🙂

ichbinich
14. nov 2013

@kristinka1234:
Ako pisu ostatne, skus zredukovat pitie pred spanim.
A skus hociktore plienky, ale o jednu velkost vacsie 😉 Takze ak nosi napr. 4, skus 4+ alebo 5 na noc.

kristinka1234
autor
15. nov 2013

to s tými väčšími plienkami nie je zlý nápad vyskúšame...nestačím prať a prezliekať perinky čo mi všetko ociká 🙂