Ako odnaučím spať 11 mesačnú dcéru medzi nami?

katarinka48
21. mar 2013

Prosím pomoc moja dcérka nechce spinkat sama v postielke. Uz sme skúšali kadečo a nič. Uz som zúfalá.

timotea244
6. apr 2013

@katarinka48 úplne presne to vystihla maminka pod nickom @cat... 🙂 u nás to je rovnaké...máme 4 roky a syn stále spinká s nami má napojenú váľandu na našu posteľ a mne to vôbec neprekáža...nech tam spinká dokedy chce,kým on sám nebude chcieť byť vo svojej izbe...

vmartinah
13. apr 2013

moja malá spinkavala v postielke potom nechcela v postielke zaspinkavat ani cez den tak spinkavala v posteli a zaspinkala len ked videla ze spinkam pri nej no potom som ju prekladala do postielky pár krát plakala a od 11 mes ju davam len do postielky a spinkava celu noc.V noci zacne plackat len ked nema dudel.No a posledne dni okolo 20.00 ked chce spinkat chyti ma za ruku zoberie si dudku sa jej opytam ideš spinkat?ona pokyvne hlavou že Ano dá papa ocinkovi a ide pri postielku tak ju dám do postielky odídem a sama zaspinká.a ráno ked vstane tak neplačká leží a pozerá na mňa čaká kedy vstanem.Tak som rada že je dobručká hádam jej to zostane 🙂